Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Z piekarni i cukierni

Z piekarni i cukierni

Wróć do Kategorie sklepu

Świeże chlebyŚwieże bagietkiŚwieże bułkiŚwieże ciastaŚwieże wypiekiPaczkowane chlebyChleby tostowePaczkowane bułkiPieczywa do odpiekuPaczkowane ciastaPaczkowane wypiekiPieczywa chrupkieTortille, pity i wrapySpody do wypiekówBułka tarta



4.8
z 18 opinii
INTER EUROPOL Puchatek 110 g

INTER EUROPOL

Puchatek

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

4.9
z 85 opinii
INTER EUROPOL Truskawkowy Duet 85 g

INTER EUROPOL

Truskawkowy Duet

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 42 opinii
CUKIERNIA OLSZA Eklerki mini w czekoladzie 250 g

CUKIERNIA OLSZA

Eklerki mini w czekoladzie

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.8
z 59 opinii
CUKIERNIA OLSZA Eklerki mini pistacjowe 250 g

CUKIERNIA OLSZA

Eklerki mini pistacjowe

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.8
z 70 opinii
CUKIERNIA OLSZA Ptysie mini 250 g

CUKIERNIA OLSZA

Ptysie mini

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.5
z 32 opinii
CUKIERNIA OLSZA Tartaletka z mascarpone i truskawkami 150 g

CUKIERNIA OLSZA

Tartaletka z mascarpone i truskawkami

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 10 opinii
CUKIERNIA OLSZA Tartaletka z owocami mini 150 g

CUKIERNIA OLSZA

Tartaletka z owocami mini

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.7
z 16 opinii
CUKIERNIA OLSZA Cannoli pistacjowe 90 g

CUKIERNIA OLSZA

Cannoli pistacjowe

90 g
155,44 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.5
z 4 opinii
CUKIERNIA OLSZA Ptyś francuski pistacjowy 180 g

CUKIERNIA OLSZA

Ptyś francuski pistacjowy

180 g
94,39 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

4.8
z 318 opinii
PUTKA Pączek wyborowy 65 g

PUTKA

Pączek wyborowy

65 g
61,38 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.8
z 104 opinii
GRZYBKI Pączek z nadzieniem śliwkowym 100 g

GRZYBKI

Pączek z nadzieniem śliwkowym

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.7
z 130 opinii
GRZYBKI Pączek z nadzieniem różanym 100 g

GRZYBKI

Pączek z nadzieniem różanym

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.8
z 138 opinii
PUTKA Gniazdo Poznańskie 70 g

PUTKA

Gniazdo Poznańskie

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.7
z 10 opinii
Nowość
VINCENT Pączek z kremem pâtissiere 110 g

VINCENT

Pączek z kremem pâtissiere

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.2
z 8 opinii
VINCENT Pączek z kokosem i jagodą 110 g

VINCENT

Pączek z kokosem i jagodą

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 14 opinii
VINCENT Pączek z czarną porzeczką 110 g

VINCENT

Pączek z czarną porzeczką

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 58 opinii
PUTKA Wegański pączek z porzeczką 80 g

PUTKA

Wegański pączek z porzeczką

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.8
z 21 opinii
VINCENT Pączek z maliną 110 g

VINCENT

Pączek z maliną

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.8
z 63 opinii
GRZYBKI Pizza z oliwką 80 g

GRZYBKI

Pizza z oliwką

80 g
87,38 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

5.0
z 144 opinii
INTER EUROPOL Podpłomyk z kiełkami żyta 70 g

INTER EUROPOL

Podpłomyk z kiełkami żyta

70 g
28,43 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.5
z 58 opinii
INTER EUROPOL Parówka w cieście francuskim 95 g

INTER EUROPOL

Parówka w cieście francuskim

95 g
52,53 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 33 opinii
DIETA Talarki z błonnikiem B/C 100 g

DIETA

Talarki z błonnikiem B/C

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 15 opinii
INTER EUROPOL Torebka z pieczarkami 95 g

INTER EUROPOL

Torebka z pieczarkami

95 g
42,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.7
z 30 opinii
INTER EUROPOL Pizzerina 115 g

INTER EUROPOL

Pizzerina

115 g
43,39 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 12 opinii
DIETA Kruche pieczywo z błonnikiem 100 g

DIETA

Kruche pieczywo z błonnikiem

100 g
77,90 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka

4.2
z 27 opinii
INTER EUROPOL Focaccia z rozmarynem i oliwą z oliwek 125 g

INTER EUROPOL

Focaccia z rozmarynem i oliwą z oliwek

125 g
27,92 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka

4.9
z 106 opinii
PUTKA Ciasto brownie bezglutenowe 230 g

PUTKA

Ciasto brownie bezglutenowe

230 g
65,17 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni

4.6
z 18 opinii
CUKIERNIA OLSZA Szarlotka Babci Hani 400 g

CUKIERNIA OLSZA

Szarlotka Babci Hani

400 g
69,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni

4.9
z 33 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik baskijski z pistacjami 210 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik baskijski z pistacjami

210 g
95,19 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.9
z 74 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik baskijski 210 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik baskijski

210 g
89,95 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.8
z 22 opinii
CUKIERNIA OLSZA Blok z herbatnikami 350 g

CUKIERNIA OLSZA

Blok z herbatnikami

350 g
79,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

4.9
z 45 opinii
PUTKA Ciasto Orzechowiec 380 g

PUTKA

Ciasto Orzechowiec

380 g
60,50 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka

4.3
z 36 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb żytni razowy BIO 350 g

BIOPIEKARNIA

Chleb żytni razowy BIO

350 g
31,40 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 151 opinii
IL BUON PANE Chleb tostowy pełnoziarnisty BIO 400 g

IL BUON PANE

Chleb tostowy pełnoziarnisty BIO

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

5.0
z 21 opinii
CASA DELLA PIADA Piadina pszenna pełnoziarnista BIO (3 szt.) 225 g

CASA DELLA PIADA

Piadina pszenna pełnoziarnista BIO (3 szt.)

225 g
35,51 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 200 opinii
PUTKA Ciasto drożdżowe z kruszonką 400 g

PUTKA

Ciasto drożdżowe z kruszonką

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 246 opinii
PUTKA Szarlotka 400 g

PUTKA

Szarlotka

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.8
z 115 opinii
PUTKA Ciasto piaskowo-cytrynowe 300 g

PUTKA

Ciasto piaskowo-cytrynowe

300 g
42,63 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.9
z 27 opinii
CUKIERNIA OLSZA Brulle z owocami i galaretką 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Brulle z owocami i galaretką

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 62 opinii
CUKIERNIA OLSZA Delicja malinowa 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Delicja malinowa

500 g
65,98 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.7
z 12 opinii
GRZYBKI Babka piaskowa 300 g

GRZYBKI

Babka piaskowa

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
GRZYBKI Babka jogurtowa 500 g

GRZYBKI

Babka jogurtowa

500 g
65,98 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka

VINCENT Babka pistache royal 1 kg

VINCENT

Babka pistache royal

1 kg
59,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
VINCENT Babka orange delice 1 kg

VINCENT

Babka orange delice

1 kg
49,99 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka

4.9
z 179 opinii
PUTKA Sernik 420 g

PUTKA

Sernik

420 g
57,12 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.8
z 26 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik wiedeński 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik wiedeński

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.8
z 32 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik firmowy 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik firmowy

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.8
z 44 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik z wiśniami 600 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik z wiśniami

600 g
56,65 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

5.0
z 1 opinii
VINCENT Pascha z bakaliami 1 kg

VINCENT

Pascha z bakaliami

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka

4.9
z 39 opinii
CUKIERNIA OLSZA Brownie z kajmakiem i orzechami 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Brownie z kajmakiem i orzechami

500 g
59,98 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.6
z 5 opinii
GRZYBKI Babka czekoladowa 500 g

GRZYBKI

Babka czekoladowa

500 g
75,98 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka

4.8
z 173 opinii
PUTKA Keks 450 g

PUTKA

Keks

450 g
39,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.7
z 18 opinii
CUKIERNIA OLSZA Makowiec babuni 700 g

CUKIERNIA OLSZA

Makowiec babuni

700 g
65,70 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni

4.8
z 44 opinii
PUTKA Mazurek Tradycyjny 400 g

PUTKA

Mazurek Tradycyjny

400 g
57,47 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka

4.8
z 161 opinii
PUTKA Makowiec 500 g

PUTKA

Makowiec

500 g
35,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
VINCENT Makowiec warszawski 900 g

VINCENT

Makowiec warszawski

900 g
59,99 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
VINCENT Mazurek pistacjowy z malinami 645 g

VINCENT

Mazurek pistacjowy z malinami

645 g
124,02 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka

4.9
z 81 opinii
SECPOL Sękacz Królewski 70 g

SECPOL

Sękacz Królewski

70 g
68,43 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

4.6
z 72 opinii
DAN CAKE Mini sernik 75 g

DAN CAKE

Mini sernik

75 g
42,53 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka

5.0
z 67 opinii
SCHAR Pausa ciok - torcik kakaowy bezglutenowy 35 g

SCHAR

Pausa ciok - torcik kakaowy bezglutenowy

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.9
z 30 opinii
SECPOL Sękacz Królewski w polewie 55 g

SECPOL

Sękacz Królewski w polewie

55 g
70,73 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka

4.8
z 32 opinii
DAN CAKE Ciacho z kremem 62 g

DAN CAKE

Ciacho z kremem

62 g
51,45 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka

4.8
z 151 opinii
DAN CAKE Gofry 6 szt. 250 g

DAN CAKE

Gofry 6 szt.

250 g
35,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka

5.0
z 8 opinii
DAN CAKE Gofry 2 szt. 50 g

DAN CAKE

Gofry 2 szt.

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
SCHAR Croissants bezglutenowe 4 szt. 220 g

SCHAR

Croissants bezglutenowe 4 szt.

220 g
86,32 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka

4.9
z 22 opinii
SCHAR Gofry bezglutenowe 100 g

SCHAR

Gofry bezglutenowe

100 g
164,90 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka

4.8
z 69 opinii
DAN CAKE Baranek wielkanocny z ciasta biszkoptowego 120 g

DAN CAKE

Baranek wielkanocny z ciasta biszkoptowego

120 g
108,25 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

3.0
z 2 opinii
ZDROWA MICHA Paluchy ptysiowe z ostrą papryką bezglutenowe 100 g

ZDROWA MICHA

Paluchy ptysiowe z ostrą papryką bezglutenowe

100 g
219,90 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka

2.7
z 3 opinii
ZDROWA MICHA Paluchy ptysiowe czyste bezglutenowe 100 g

ZDROWA MICHA

Paluchy ptysiowe czyste bezglutenowe

100 g
219,90 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka

4.7
z 30 opinii
DAN CAKE Muffinka stracciatella 75 g

DAN CAKE

Muffinka stracciatella

75 g
42,53 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka

4.7
z 44 opinii
DAN CAKE Muffinka czekoladowa 75 g

DAN CAKE

Muffinka czekoladowa

75 g
44,67 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka

4.9
z 24 opinii
SCHAR Muffin choco - babeczka czekoladowa bezglutenowa 65 g

SCHAR

Muffin choco - babeczka czekoladowa bezglutenowa

65 g
92,15 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
SCHAR Babeczki morelowe bezglutenowe 250 g

SCHAR

Babeczki morelowe bezglutenowe

250 g
75,96 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka

4.8
z 46 opinii
DAN CAKE Mini babeczka marmurkowa 40 g

DAN CAKE

Mini babeczka marmurkowa

40 g
74,75 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.6
z 63 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby żytni na zakwasie BIO 700 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby żytni na zakwasie BIO

700 g
27,13 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.8
z 31 opinii
ANIA Wafle domowe z otrębami bez dodatku cukrów BIO 190 g

ANIA

Wafle domowe z otrębami bez dodatku cukrów BIO

190 g
57,84 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

4.9
z 11 opinii
IL BUON PANE Chleb tostowy proteinowy krojony 400 g

IL BUON PANE

Chleb tostowy proteinowy krojony

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

4.9
z 48 opinii
MESTEMACHER Chleb proteinowy 250 g

MESTEMACHER

Chleb proteinowy

250 g
35,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka

4.7
z 3 opinii
BEAK BEAK Chleb Proteinowy z suszonymi pomidorami 165 g

BEAK BEAK

Chleb Proteinowy z suszonymi pomidorami

165 g
90,85 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.8
z 289 opinii
MESTEMACHER Chleb pumpernikiel 250 g

MESTEMACHER

Chleb pumpernikiel

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.6
z 179 opinii
GARSO Chleb litewski klasyczny żytnio-pszenny 300 g

GARSO

Chleb litewski klasyczny żytnio-pszenny

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.8
z 59 opinii
GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem 300 g

GARSO

Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 134 opinii
GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny 300 g

GARSO

Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.7
z 46 opinii
GARSO Chleb litewski słodko-kwaśny żytnio-pszenny 300 g

GARSO

Chleb litewski słodko-kwaśny żytnio-pszenny

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
12345

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store