Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Z piekarni i cukierni
Świeże ciasta

Świeże ciasta

Wróć do Z piekarni i cukierni

DrożdżowePiaskowe i owocoweSerniki i seroweMakowce i świąteczneCzekoladowe i karmelowe



4.9
z 200 opinii
PUTKA Ciasto drożdżowe z kruszonką 400 g

PUTKA

Ciasto drożdżowe z kruszonką

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 179 opinii
PUTKA Sernik 420 g

PUTKA

Sernik

420 g
57,12 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.8
z 44 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik z wiśniami 600 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik z wiśniami

600 g
56,65 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.8
z 26 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik wiedeński 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik wiedeński

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.8
z 32 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik firmowy 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik firmowy

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

5.0
z 1 opinii
VINCENT Pascha z bakaliami 1 kg

VINCENT

Pascha z bakaliami

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka

4.9
z 246 opinii
PUTKA Szarlotka 400 g

PUTKA

Szarlotka

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.8
z 115 opinii
PUTKA Ciasto piaskowo-cytrynowe 300 g

PUTKA

Ciasto piaskowo-cytrynowe

300 g
42,63 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.9
z 27 opinii
CUKIERNIA OLSZA Brulle z owocami i galaretką 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Brulle z owocami i galaretką

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 62 opinii
CUKIERNIA OLSZA Delicja malinowa 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Delicja malinowa

500 g
65,98 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.7
z 12 opinii
GRZYBKI Babka piaskowa 300 g

GRZYBKI

Babka piaskowa

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka


5.0
z 5 opinii
GRZYBKI Babka jogurtowa 500 g

GRZYBKI

Babka jogurtowa

500 g
65,98 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
VINCENT Babka orange delice 1 kg

VINCENT

Babka orange delice

1 kg
49,99 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka

VINCENT Babka pistache royal 1 kg

VINCENT

Babka pistache royal

1 kg
59,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka

4.9
z 39 opinii
CUKIERNIA OLSZA Brownie z kajmakiem i orzechami 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Brownie z kajmakiem i orzechami

500 g
59,98 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.6
z 5 opinii
GRZYBKI Babka czekoladowa 500 g

GRZYBKI

Babka czekoladowa

500 g
75,98 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka

4.8
z 173 opinii
PUTKA Keks 450 g

PUTKA

Keks

450 g
39,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni


4.7
z 18 opinii
CUKIERNIA OLSZA Makowiec babuni 700 g

CUKIERNIA OLSZA

Makowiec babuni

700 g
65,70 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni

4.8
z 44 opinii
PUTKA Mazurek Tradycyjny 400 g

PUTKA

Mazurek Tradycyjny

400 g
57,47 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka

4.8
z 161 opinii
PUTKA Makowiec 500 g

PUTKA

Makowiec

500 g
35,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
VINCENT Makowiec warszawski 900 g

VINCENT

Makowiec warszawski

900 g
59,99 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
VINCENT Mazurek pistacjowy z malinami 645 g

VINCENT

Mazurek pistacjowy z malinami

645 g
124,02 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store