Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże ciasta
Piaskowe i owocowe
PUTKA Szarlotka
Szarlotka PUTKA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 246 opinii

PUTKA Szarlotka

400 g
PUTKA

Cena17,99 zł
44,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 4 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
246 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
10%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
szrlotka rowniez smaczna mimo ze nie jestem jej smakoszem ale jest super
28.09.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne
12.07.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie przepadam za tego typu ciastem ale….
01.04.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobrej jakości, smaczne ciasto jak domowe
16.09.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Super ❤️
14.07.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
💪💪💪
21.01.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra, świeża, polecam
18.11.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża i pyszna.
14.03.2024
0
0
Dobre
zweryfikowano
Zgłaszam
Szarlotka bardzo smaczna i była od razu zjedzona w mojej rodzinie
17.01.2024
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny jabłecznik
27.12.2023
0
0
Michalina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra. Wyraźnie czuć kawałki jabłek.
22.11.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
31.10.2023
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna.
20.10.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra szarlotka
10.10.2023
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny deser
04.10.2023
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
16.09.2023
0
0
Ludmila
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie wiem bo nie spróbowaliśmy , ale napewno szarlotka jest dobra!
13.09.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość średnia
10.09.2023
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
28.08.2023
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna.
10.08.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
5901948001775
Cena za kg:
44,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
5901948001775

Produkty z kategorii Piaskowe i owocowe

4.9
z 246 opinii
PUTKA Szarlotka 400 g

PUTKA

Szarlotka

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 115 opinii
PUTKA Ciasto piaskowo-cytrynowe 300 g

PUTKA

Ciasto piaskowo-cytrynowe

300 g
42,63 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 27 opinii
CUKIERNIA OLSZA Brulle z owocami i galaretką 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Brulle z owocami i galaretką

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 62 opinii
CUKIERNIA OLSZA Delicja malinowa 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Delicja malinowa

500 g
65,98 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.7
z 12 opinii
GRZYBKI Babka piaskowa 300 g

GRZYBKI

Babka piaskowa

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
GRZYBKI Babka jogurtowa 500 g

GRZYBKI

Babka jogurtowa

500 g
65,98 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
VINCENT Babka pistache royal 1 kg

VINCENT

Babka pistache royal

1 kg
59,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
VINCENT Babka orange delice 1 kg

VINCENT

Babka orange delice

1 kg
49,99 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 279 opinii
PUTKA Chleb żytni 400 g

PUTKA

Chleb żytni

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 286 opinii
PUTKA Chleb Wileński 400 g

PUTKA

Chleb Wileński

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 274 opinii
PUTKA Chleb Sitkowy 400 g

PUTKA

Chleb Sitkowy

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 159 opinii
PUTKA Chleb Pasterski 400 g

PUTKA

Chleb Pasterski

400 g
16,47 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 324 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 254 opinii
PUTKA Bułka Grahamka słonecznikowa 70 g

PUTKA

Bułka Grahamka słonecznikowa

70 g
27,00 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 473 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
14,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 55 opinii
PUTKA Chleb Włoski z oliwkami 350 g

PUTKA

Chleb Włoski z oliwkami

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store