Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże chleby
Pszenne i mieszane
Codzienny (miękki na drożdżach)
PUTKA Bułka Wrocławska
Bułka Wrocławska PUTKA 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 324 opinii

PUTKA Bułka Wrocławska

300 g
PUTKA

Cena4,99 zł
16,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 2 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
324 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
6%
3
1%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
W porzadku
30.07.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bułka wrocławska była zgnieciona konkretnie spłaszczona ktoś położył na niej coś ciężkiego nie nadaje się na kanapki tylko na poduszkę do spania
03.06.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️bardzo fajna
01.05.2026
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
smakuje wnuczkom
30.04.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
29.04.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna, nie kruszy się podczas krojenia.
21.01.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zaskakująco długo zachowuje świeżość.
07.01.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Opinie dałam przy chlebie .
17.12.2024
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna świeża
13.11.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Twarda, źle przechowywana lub nieświeża
11.11.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakościowo, nie kruszy się podczas krojenia, bardzo smaczna
08.11.2024
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bułka wroclawska- pyszna , świeża, chrupiąca
07.10.2024
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze jest swieza
09.09.2024
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
bez uwag
23.07.2024
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajnie jakby bułka była krojona, niestety ta druga co jest w ofercie nie jest tak dobra jak ta
19.06.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
zawsze pyszna
03.06.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
b. dobra
15.04.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra
12.03.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
14.02.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
12.02.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
5901948002574
Cena za kg:
16,63 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
5901948002574

Produkty z kategorii Codzienny (miękki na drożdżach)

4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 324 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 68 opinii
INTER EUROPOL Bułka wrocławska 310 g

INTER EUROPOL

Bułka wrocławska

310 g
16,10 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.9
z 507 opinii
PUTKA Bułka tarta 400 g

PUTKA

Bułka tarta

400 g
10,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 759 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy - krojony

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 461 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 1113 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
11,82 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 412 opinii
PUTKA Bułka Sznytka 55 g

PUTKA

Bułka Sznytka

55 g
18,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
4.9
z 473 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
14,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 55 opinii
PUTKA Chleb Włoski z oliwkami 350 g

PUTKA

Chleb Włoski z oliwkami

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 307 opinii
PUTKA Jagodzianka 100 g

PUTKA

Jagodzianka

100 g
54,50 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store