Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże chleby
Pszenne i mieszane
Tradycyjny (miękki na zakwasie)
PUTKA Chleb Zwykły firmowy
Chleb Zwykły firmowy PUTKA 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 461 opinii

PUTKA Chleb Zwykły firmowy

500 g
PUTKA

Cena3,19 zł
6,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 2 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
PUTKA Chleb Zwykły firmowy - krojony
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
461 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
9%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok.
06.07.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
.polecam.👍️
10.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Śwież6 i smaczny
21.02.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
ok.👍️💯
03.02.2026
0
0
BENEDYKTA
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny, odrobinę się kruszy przy krojeniu, podzielę jutro do zamrożenia
31.12.2025
0
0
Jarek
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry niedrogi swieży
06.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny chleb przez pierwsze 2 dni .
05.08.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Po dwu dnach chleb kruszył się tak bardzo ze nie dało się z niego zrobić kromki. Przy krojeniu większość masy chleba sypała się jak próchno, a jedynie w okolicach skórki trzymał się "jednolicie" Mam nadzieję, ze to była jakaś nieudana partia produktu ponieważ do tej pory ten chlebek był bez zarzutu.
30.06.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Swiezy
03.03.2025
0
0
Jarek
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry, smaczny chleb, długo świeży, przystępna cena
01.02.2025
1
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Tylko ten chleb mnie odpowiada.
17.12.2024
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Chlebek najlepszy na świecie, czasem przychodzi niestety nie całkiem świeży
13.11.2024
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
04.11.2024
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry i w dobrej cenie.
05.08.2024
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam.
24.07.2024
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
bez uwag
23.07.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
03.07.2024
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
bez uwag
14.05.2024
0
0
WOJTEK
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb tym razem był stary i twardy!
13.05.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży i smaczny
12.03.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
6,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
5901948002024
Cena za kg:
6,38 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
5901948002024

Produkty z kategorii Tradycyjny (miękki na zakwasie)

4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 759 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy - krojony

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 461 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 362 opinii
GRZYBKI Chleb chłopski 500 g

GRZYBKI

Chleb chłopski

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 189 opinii
GRZYBKI Chleb grochowski 500 g

GRZYBKI

Chleb grochowski

500 g
9,78 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 148 opinii
GRZYBKI Chleb na jogurcie 450 g

GRZYBKI

Chleb na jogurcie

450 g
14,20 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 109 opinii
GRZYBKI Chleb chłopski 1 kg

GRZYBKI

Chleb chłopski

1 kg
15,99 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.9
z 279 opinii
PUTKA Chleb żytni 400 g

PUTKA

Chleb żytni

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 286 opinii
PUTKA Chleb Wileński 400 g

PUTKA

Chleb Wileński

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 274 opinii
PUTKA Chleb Sitkowy 400 g

PUTKA

Chleb Sitkowy

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 159 opinii
PUTKA Chleb Pasterski 400 g

PUTKA

Chleb Pasterski

400 g
16,47 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 323 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 254 opinii
PUTKA Bułka Grahamka słonecznikowa 70 g

PUTKA

Bułka Grahamka słonecznikowa

70 g
27,00 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 472 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
14,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 55 opinii
PUTKA Chleb Włoski z oliwkami 350 g

PUTKA

Chleb Włoski z oliwkami

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
PUTKA Paluch bawarski 100 g

PUTKA

Paluch bawarski

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store