Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże chleby
Pszenne i mieszane
Tradycyjny (miękki na zakwasie)
GRZYBKI Chleb grochowski
Chleb grochowski GRZYBKI 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 189 opinii

GRZYBKI Chleb grochowski

500 g
GRZYBKI

Cena4,89 zł
9,78 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 2 dni
Dostępne warianty
GRZYBKI Chleb chłopski
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
189 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
10%
3
4%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny
12.07.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Zamówiłem go bez większych oczekiwań, a wjechał jak legenda, o której się słyszy, ale nie wierzy… dopóki sam nie spróbujesz. Kromka za kromką i nagle zaczynasz mieć wrażenie, że to nie jest zwykły chleb, tylko jakiś fundament cywilizacji — coś, na czym można by budować poważne sprawy. Skórka chrupie jak powinna, środek robi dokładnie to, co trzeba, żadnych pytań, żadnych kompromisów. W pewnym momencie złapałem się na tym, że jem go bez niczego i mam poczucie, że dokładanie czegokolwiek byłoby już przesadą.
15.04.2026
0
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak👍️ość sama w sobie.Cena odpowiednią do jakosci💯
03.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Do mnie dotarł czerstwy i pomarszczony ze starości 😁
29.10.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu chleb powszedni.
21.08.2025
0
0
Bartosz i Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
znakomita jakosc!
17.08.2025
0
0
BENEDYKTA
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny i świeży
31.07.2025
0
0
BENEDYKTA
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny i świeży
12.03.2025
0
0
BENEDYKTA
zweryfikowano
Zgłaszam
idealnie świeży i smaczny
11.12.2024
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
chleb za mało wyrobiony , kruszył się
04.11.2024
0
0
BENEDYKTA
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży i smaczny jak zawsze
24.07.2024
0
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny. X tej firmy zawsze dobre pieczywo
19.06.2024
0
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry i świeży chleb
31.01.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, dobrze wyrośnięty, chrupiący z zewnątrz i puszysty w środku :)
22.01.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb smaczny, dobrze wypieczony.
22.01.2024
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
15.01.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok, normalny
08.01.2024
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
ok. polecam.
29.12.2023
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb świeży
11.12.2023
0
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży i smaczny. Mój ulubiony
21.11.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,78 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
GRZYBKI
Marka:
GRZYBKI
EAN:
5904304000917
Cena za kg:
9,78 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
GRZYBKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRZYBKI
EAN:
5904304000917

Produkty z kategorii Tradycyjny (miękki na zakwasie)

4.8
z 759 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy - krojony

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 461 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 363 opinii
GRZYBKI Chleb chłopski 500 g

GRZYBKI

Chleb chłopski

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 189 opinii
GRZYBKI Chleb grochowski 500 g

GRZYBKI

Chleb grochowski

500 g
9,78 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 148 opinii
GRZYBKI Chleb na jogurcie 450 g

GRZYBKI

Chleb na jogurcie

450 g
14,20 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 109 opinii
GRZYBKI Chleb chłopski 1 kg

GRZYBKI

Chleb chłopski

1 kg
15,99 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

Produkty marki GRZYBKI

4.9
z 451 opinii
GRZYBKI Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym 80 g

GRZYBKI

Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym

80 g
46,13 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 264 opinii
GRZYBKI Kajzerka 55 g

GRZYBKI

Kajzerka

55 g
12,55 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 270 opinii
GRZYBKI Bułka ciabatta 95 g

GRZYBKI

Bułka ciabatta

95 g
27,26 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 320 opinii
GRZYBKI Chleb rustykalny mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb rustykalny mazowiecki

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 157 opinii
GRZYBKI Chleb mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb mazowiecki

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 308 opinii
GRZYBKI Bułka grahamka 65 g

GRZYBKI

Bułka grahamka

65 g
26,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 125 opinii
GRZYBKI Bułka szpinakowa 65 g

GRZYBKI

Bułka szpinakowa

65 g
39,85 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.9
z 284 opinii
GRZYBKI Bułka razowa 80 g

GRZYBKI

Bułka razowa

80 g
36,13 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 34 opinii
GRZYBKI Bułka słodka z kawałkami czekolady 80 g

GRZYBKI

Bułka słodka z kawałkami czekolady

80 g
44,88 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 452 opinii
GRZYBKI Ciabatta żytnia 90 g

GRZYBKI

Ciabatta żytnia

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
4.9
z 364 opinii
GRZYBKI Bułka owsiano orkiszowa 100 g

GRZYBKI

Bułka owsiano orkiszowa

100 g
28,90 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 199 opinii
GRZYBKI Bułka kurkumka 70 g

GRZYBKI

Bułka kurkumka

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 219 opinii
GRZYBKI Bagietka 360 g

GRZYBKI

Bagietka

360 g
23,58 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 280 opinii
GRZYBKI Rogal babuni 105 g

GRZYBKI

Rogal babuni

105 g
28,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 328 opinii
GRZYBKI Bułka indyjska 50 g

GRZYBKI

Bułka indyjska

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 101 opinii
GRZYBKI Chałka 420 g

GRZYBKI

Chałka

420 g
30,93 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store