Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże chleby
Pszenne i mieszane
Tradycyjny (miękki na zakwasie)
GRZYBKI Chleb chłopski
Chleb chłopski GRZYBKI 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 109 opinii

GRZYBKI Chleb chłopski

1 kg
GRZYBKI

Cena15,99 zł
15,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
109 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
2%
3
3%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże i smaczne pieczywo. Polecam👍️
09.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubiony ❤️
26.01.2026
0
0
JK
zweryfikowano
Zgłaszam
Super chlebek. Najlepszy
27.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Cena rośnie ,chleb b dobry
03.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakujecjak chleb, co dziś rzadkie...
05.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony
14.10.2024
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Swiezy, smaczny, lubię ten chlebek
24.09.2024
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Dostarczone pieczywo wydaje się jakby było z poprzedniego dnia ? Takie jakby trochę suche/czerstwe... Już na drugi dzień trzeba je odpiekać. Zawsze je kupowałem, ale jego jakość znacznie się pogorszyła. Albo receptura producenta jest teraz inna, albo dostawa pieczywa była z poprzednich dni...
01.07.2024
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
tak Chleb na początku był bardzo dobry , a ostatnio bardzo się popsuł tak jakbył nie ten chlrb jego smak jest inny
13.05.2024
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Sprawdzona firma
23.04.2024
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb chłopski smaczny.👍️
20.03.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiedyś był lepszy ale dalej smakuje
05.03.2024
0
0
Zyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Chlebek dobrze wypieczony i bardzo smaczny.
24.01.2024
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
nie ten smak
04.01.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko e porządku
15.11.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Do tej pory był to mój ulubiony chleb .Jakość chleba moim zdaniem jest gorsza .Chleb staje się podszyty wiatrem mało pożywny.Przykro
20.10.2023
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubię
03.10.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość
19.09.2023
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry skład. Smaczny. Jedyny biały chleb, który jemy.
08.07.2023
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smakuje.
26.06.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
GRZYBKI
Marka:
GRZYBKI
EAN:
5904304020021
Cena za kg:
15,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
GRZYBKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRZYBKI
EAN:
5904304020021

Produkty z kategorii Tradycyjny (miękki na zakwasie)

4.8
z 759 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy - krojony

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 461 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 362 opinii
GRZYBKI Chleb chłopski 500 g

GRZYBKI

Chleb chłopski

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 189 opinii
GRZYBKI Chleb grochowski 500 g

GRZYBKI

Chleb grochowski

500 g
9,78 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 148 opinii
GRZYBKI Chleb na jogurcie 450 g

GRZYBKI

Chleb na jogurcie

450 g
14,20 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 109 opinii
GRZYBKI Chleb chłopski 1 kg

GRZYBKI

Chleb chłopski

1 kg
15,99 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

Produkty marki GRZYBKI

4.9
z 450 opinii
GRZYBKI Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym 80 g

GRZYBKI

Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym

80 g
46,13 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 263 opinii
GRZYBKI Kajzerka 55 g

GRZYBKI

Kajzerka

55 g
12,55 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 270 opinii
GRZYBKI Bułka ciabatta 95 g

GRZYBKI

Bułka ciabatta

95 g
27,26 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 318 opinii
GRZYBKI Chleb rustykalny mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb rustykalny mazowiecki

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 157 opinii
GRZYBKI Chleb mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb mazowiecki

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 307 opinii
GRZYBKI Bułka grahamka 65 g

GRZYBKI

Bułka grahamka

65 g
26,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 125 opinii
GRZYBKI Bułka szpinakowa 65 g

GRZYBKI

Bułka szpinakowa

65 g
39,85 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.9
z 452 opinii
GRZYBKI Ciabatta żytnia 90 g

GRZYBKI

Ciabatta żytnia

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
4.9
z 284 opinii
GRZYBKI Bułka razowa 80 g

GRZYBKI

Bułka razowa

80 g
36,13 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 34 opinii
GRZYBKI Bułka słodka z kawałkami czekolady 80 g

GRZYBKI

Bułka słodka z kawałkami czekolady

80 g
44,88 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
5.0
z 199 opinii
GRZYBKI Bułka kurkumka 70 g

GRZYBKI

Bułka kurkumka

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 364 opinii
GRZYBKI Bułka owsiano orkiszowa 100 g

GRZYBKI

Bułka owsiano orkiszowa

100 g
28,90 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 280 opinii
GRZYBKI Rogal babuni 105 g

GRZYBKI

Rogal babuni

105 g
28,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 219 opinii
GRZYBKI Bagietka 360 g

GRZYBKI

Bagietka

360 g
23,58 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 328 opinii
GRZYBKI Bułka indyjska 50 g

GRZYBKI

Bułka indyjska

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 101 opinii
GRZYBKI Chałka 420 g

GRZYBKI

Chałka

420 g
30,93 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store