Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy

Urodziny
Friscontowe Ceny
Klienci Barbory
Rabatówka
Gazetka FRISCO
Frito
Sylwester
Nescafé
Crunchips
Somat
Three Cents

Zakupy z Frisco są proste!

Szybkie i wygodne zakupy spożywcze są w zasięgu kilku kliknięć. Załóż konto i zacznij robić zakupy na własnych zasadach czyli...jak chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz!

1

Zarezerwuj dostawę

Zaloguj się, by wybrać odpowiedni termin dostawy

2

Dodaj produkty

Przejrzyj kategorie sklepu i dodaj to, co Cię interesuje

3

Opłać zamówienie

Dopasuj sposób płatności i opłać zamówienie w koszyku

4

Odbierz zakupy

Zakupy dostarczymy na wskazany przez Ciebie adres

Koszty i obszary dostaw

Sprawdź warunki darmowej dostawy. Dostawa Frisco Vanem jest dostępna w wybranych aglomeracjach.

Czytaj więcej

Metody płatności

Wybierz dogodną metodę płatności. Płać online lub kartą przy odbiorze.

Czytaj więcej

Kategorie najczęściej wybierane

Przejrzyj kategorie szczególnie lubione przez naszych Klientów i zacznij komponować swój koszyk!
Wszystkie produkty
Odbierz 40 zł na pierwsze zakupy
Po zalogowaniu kupon będzie czekał na Ciebie w sekcji Kupony Rabatowe
Zaloguj się
Wszystkie produkty
Wszystkie produkty
Wszystkie produkty
Wszystkie produkty

Wybierz to, co u nas najlepsze

Sekcje tematyczne, garść inspiracji, najlepszych okazji oraz nowości.

Promocje

Wszystkie promocje
5.0
z 14 opinii
viGO! Rękawice nitrylowe EXTRA MOCNE czarne M 20szt 1 szt

viGO!

Rękawice nitrylowe EXTRA MOCNE czarne M 20szt

1 szt
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 152 opinii

25% taniej

LURPAK Premium Miks Lekko Solony 200 g

LURPAK Premium

Miks Lekko Solony

200 g
37,45 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 80 opinii

32% taniej

KARTIKA Ręcznik papierowy Silver 3-warstwowy 210 listków 1 szt

KARTIKA

Ręcznik papierowy Silver 3-warstwowy 210 listków

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 125 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
5.0
z 20 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe)

30 g
149,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 32 opinii

30% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z pigwą 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z pigwą

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 45 opinii

17% taniej

ALMIGHURT Jogurt z makiem i marcepanem 500 g

ALMIGHURT

Jogurt z makiem i marcepanem

500 g
17,98 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 43 opinii
Nowość
MELISSA Primo Gusto Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028
4.9
z 39 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 30 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.8
z 26 opinii

28% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.9
z 72 opinii

32% taniej

MOLA Delikatna Papier toaletowy 8 szt. 1 szt

MOLA Delikatna

Papier toaletowy 8 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
14,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2031
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 21 opinii

20% taniej

QF Pulpa z marakui flavicarpa 170 g

QF

Pulpa z marakui flavicarpa

170 g
47,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 68 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml

1 l
9,59 zł/l
Cena promocyjna9,59 zł
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Nowości

Wszystkie nowości

Oferty

Bestsellery

Wszystkie bestsellery
4.8
z 1174 opinii
SUEMPOL Łosoś Atlantycki wędzony na zimno, plastrowany 100 g

SUEMPOL

Łosoś Atlantycki wędzony na zimno, plastrowany

100 g
162,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena16,23 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 3063 opinii
FRISCO FRESH Natka pietruszki - pęczek 25 g

FRISCO FRESH

Natka pietruszki - pęczek

25 g
99,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,49 zł
Do koszyka
5.0
z 843 opinii
ZOTT Natur Jogurt naturalny 180 g

ZOTT Natur

Jogurt naturalny

180 g
11,06 zł/kg
friscontowa cena
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 657 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski wysokobiałkowy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 227 opinii
FRISCO FRESH Cytryna 1szt 115 g

FRISCO FRESH

Cytryna 1szt

115 g
26,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 2208 opinii
FRISCO FRESH Pietruszka luz (240g-360g) 300 g

FRISCO FRESH

Pietruszka luz (240g-360g)

~300 g
7,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,39 zł
Do koszyka
4.8
z 1481 opinii
FRISCO FRESH Sałata rzymska mini 2-3 szt 200 g

FRISCO FRESH

Sałata rzymska mini 2-3 szt

200 g
30,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,19 zł
Do koszyka
4.9
z 1795 opinii
FRISCO FRESH Czosnek 1 główka 30 g

FRISCO FRESH

Czosnek 1 główka

30 g
66,33 zł/kg
friscontowa cena
Cena1,99 zł
Do koszyka
4.8
z 1402 opinii

50% taniej

FRISCO FRESH Cebula dymka krajowa 100 g

FRISCO FRESH

Cebula dymka krajowa

100 g
20,90 zł/kg
Krótka data 06.10
Cena promocyjna1,99 zł
3,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 1733 opinii

50% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
9,99 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 990 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 1701 opinii
DIAMANT Cukier biały 1 kg

DIAMANT

Cukier biały

1 kg
2,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.8
z 3166 opinii
FRISCO FRESH Koperek - pęczek 25 g

FRISCO FRESH

Koperek - pęczek

25 g
99,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,49 zł
Do koszyka
4.9
z 752 opinii
MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Królewski z Kolna w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.8
z 358 opinii
MOLA WHITE Bawełniana biel papier toaletowy biały, 8 rolek 1 szt

MOLA WHITE

Bawełniana biel papier toaletowy biały, 8 rolek

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2031
4.8
z 1168 opinii
MIOORTO Rukola 100 g

MIOORTO

Rukola

100 g
59,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 414 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany

1.5 l
4,33 zł/l
4,56 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 452 opinii

24% taniej

ŁACIATA Śmietanka UHT 30% 250 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 30%

250 ml
18,76 zł/l
Cena promocyjna4,69 zł
6,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 368 opinii
CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna 9 l

CISOWIANKA

Naturalna niegazowana woda mineralna

9 l
1,59 zł/l
Cena14,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 4163 opinii
FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 1444 opinii
FRISCO FRESH Winogrona jasne (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Winogrona jasne (480g-720g)

~600 g
21,65 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,99 zł
Do koszyka

Frisco - zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Rozwiń

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store