Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Mleko
Mleko UHT i zagęszczone
1,5%-1,9%
ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 %
Mleko UHT bez laktozy 1,5 % ŁACIATE 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 235 opinii

ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 %

1 l
ŁACIATE
Polska

3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł/l
5,69 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (23% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

biel w każdej kropli - dzięki unikalnej technologii

opakowanie blisko natury

wyprodukowano bez stosowania GMO

polskie z natury


ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 %


Produkt dostępny
Dostępne warianty
ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 3,2 %
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
bez laktozy
Frisco okazja
Powiązane promocje
ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 % 1 l
4,39zł/szt. kupując 6 szt.
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
193.00 kJ
2.3%
Wartość energetyczna (kcal)
46.00 kcal
2.3%
Tłuszcz (g)
1.50 g
2.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.00 g
5.0%
Węglowodany (g)
4.80 g
1.8%
w tym cukry (g)
4.80 g
5.3%
Białko (g)
3.30 g
6.6%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
235 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
20.08.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla kogoś z nietolerancjią i bez polecam
08.06.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne mleko w super cenie.
02.04.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
W smaku idealne.
18.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, kupuję już kolejny raz.
23.01.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra Marka i spełnia oczekiwania jak zawsze
18.01.2026
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
b. dobre
04.08.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakuje lepiej niż inne bez laktozy.
14.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,39 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
ŁACIATE
EAN:
5900820020125
Cena za kg:
4,39 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
ŁACIATE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5900820020125

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

3


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mieszany, Tektura z odpowiedzialnych źródeł, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC


Informacje producenta

Marka

Łaciate


Marka standaryzowana

MarkaŁaciate

Logotypy stron trzecich

FSC

Wstęga Möbiusa


Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mleko UHT

Wariant bez laktozy 1,5 %

Produkty z kategorii Mleko UHT i zagęszczone

5.0
z 235 opinii
ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 1,5 %

1 l
4,39 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 464 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.)

1 l
3,99 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 795 opinii
KANKA Mleko UHT (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT (1,5% tł.)

1 l
2,85 zł/l
Cena2,85 zł
Do koszyka
5.0
z 204 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT bez laktozy 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

1 l
4,29 zł/l
friscontowa cena
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 1,5%

1 l
3,89 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
5.0
z 230 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 1,5% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka

Produkty marki ŁACIATE

4.9
z 681 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 467 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

500 ml
4,38 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 116 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku czekoladowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku czekoladowym

200 ml
7,95 zł/l
Cena promocyjna1,59 zł
1,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 170 opinii

15% taniej

ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 3,2 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 3,2 %

1 l
4,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 173 opinii

17% taniej

ŁACIATE JUNIOR Mleko UHT 3,8% 1 l

ŁACIATE JUNIOR

Mleko UHT 3,8%

1 l
4,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 59 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku truskawkowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku truskawkowym

200 ml
9,95 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku waniliowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku waniliowym

200 ml
9,95 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku bananowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku bananowym

200 ml
9,95 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 181 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,39 zł/l
friscontowa cena
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 517 opinii
ŁACIATE Mleko 2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 2% w butelce (świeże)

1 l
4,39 zł/l
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 584 opinii
ŁACIATE Mleko 3,2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 3,2% w butelce (świeże)

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 56 opinii
ŁACIATE Mleko w proszku 500 g

ŁACIATE

Mleko w proszku

500 g
36,50 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
4.9
z 154 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% barista 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2% barista

1 l
5,19 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.9
z 1055 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

1 l
4,49 zł/l
friscontowa cena
Cena4,49 zł
Kaucja: + 2,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.9
z 66 opinii
Nowość
ŁACIATE Mleko UHT 0,5% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 0,5%

1 l
4,79 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 1048 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

1 l
4,29 zł/l
friscontowa cena
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store