Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Mleko w proszku
ŁACIATE Mleko w proszku
Mleko w proszku ŁACIATE 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 56 opinii

ŁACIATE Mleko w proszku

500 g
ŁACIATE

Cena18,25 zł
36,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mleko w proszku Łaciate szybko i łatwo rozpuszcza się w wodzie. Jest zawsze pod ręką i można przygotować je w każdej chwili. Polecany dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 miesiąca.

Mleko w proszku po przyrządzeniu ma naturalny smak mleka i zawiera dużą ilość witamin i minerałów. Mleko to źródło łatwo wchłanialnego wapnia, który odpowiada za budowę kości i zębów. Ma również dobroczynny wpływ na układ nerwowy i hormonalny. Mleko w proszku ma szerokie zastosowanie w kuchni.

Pyszne przepisy na desery z zastosowaniem mleka w proszku:

  • Blok czekoladowy
  • Krem czekoladowy
  • Placuszki z mleka w proszku

ŁACIATE Mleko w proszku


Produkt dostępny
Dostępne warianty
ŁACIATE Mleko UHT 3,2%
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2087.00 kJ
24.8%
Wartość energetyczna (kcal)
499.00 kcal
25.0%
Tłuszcz (g)
27.00 g
38.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
38.00 g
14.6%
w tym cukry (g)
38.00 g
42.2%
Białko (g)
26.00 g
52.0%
Sól (g)
0.80 g
13.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
56 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
moje ulubione mleko w proszku do masy do przekładania wafli. Ma 500g :)
11.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze mleko!
12.02.2026
0
0
ALICJA
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
07.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok.
31.12.2025
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Zgodny z zamówieniem
29.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
36,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
ŁACIATE
EAN:
5900820000554
Cena za kg:
36,50 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
ŁACIATE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5900820000554

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przygotowanie 250 ml mleka płynnego: Do garnka do gotowania mleka odważyć 33 g mleka w proszku (lub odmierzyć 6 płaskich łyżek). Przygotować 250 ml wody o temp. 40-50°C. Do odmierzonego mleka w proszku dodać niewielką ilość wody, rozetrzeć na jednolitą masę. Następnie połączyć z pozostałą ilością wody. Mieszając zagotować. Tak przygotowane mleko zawiera 3,2% tłuszczu.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Przepisy

Przepis na każdą okazję: Domowe wafle mleczne. Składniki: - 1 opakowani wafli - 150 g masła Łaciate - 1 szklanka cukru - ¾ szklanki mleka Łaciate - 2 ¼ szklanki mleka w proszku Łaciate - 3 łyżki ciemnego kakao Przygotowanie: 1. Masło roztapiamy. Ciągle gotując dodajemy cukier oraz mleko (płynne). Gdy składniki zaczną się gotować, zestawiamy z palnika. Odstawiamy do przestygnięcia. 2. Do przestudzonej masy dodajemy mleko w proszku oraz kakao. Dokładnie mieszamy. 3. Jednolitą masą przekładamy wafle. 4. Posmarowane wafle przygniatamy czymś ciężkim i pozostawiamy do zastygnięcia na około 3-4 godziny. Smacznego! Dobre rady: Jeśli chcesz przygotować wafle z białą masą - wystarczy, że pominiesz kakao. Aby przełamać słodycz wafli, środkową warstwę zastąp dżemem np. wiśniowym.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DLA NIEMOWLĄT PONIŻEJ 12 MIESIĄCA ŻYCIA.


Informacje producenta

Marka

Łaciate


Marka standaryzowana

MarkaŁaciate

Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mleko w proszku

Wariant pełne

Produkty z kategorii Mleko w proszku

5.0
z 56 opinii
ŁACIATE Mleko w proszku 500 g

ŁACIATE

Mleko w proszku

500 g
36,50 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka

Produkty marki ŁACIATE

4.9
z 681 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 466 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

500 ml
4,38 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 116 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku czekoladowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku czekoladowym

200 ml
7,95 zł/l
Cena promocyjna1,59 zł
1,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 170 opinii

15% taniej

ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 3,2 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 3,2 %

1 l
4,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 235 opinii
ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 1,5 %

1 l
4,39 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 173 opinii

17% taniej

ŁACIATE JUNIOR Mleko UHT 3,8% 1 l

ŁACIATE JUNIOR

Mleko UHT 3,8%

1 l
4,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 59 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku truskawkowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku truskawkowym

200 ml
9,95 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku waniliowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku waniliowym

200 ml
9,95 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku bananowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku bananowym

200 ml
9,95 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 181 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,39 zł/l
friscontowa cena
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 584 opinii
ŁACIATE Mleko 3,2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 3,2% w butelce (świeże)

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 516 opinii
ŁACIATE Mleko 2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 2% w butelce (świeże)

1 l
4,39 zł/l
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 66 opinii
Nowość
ŁACIATE Mleko UHT 0,5% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 0,5%

1 l
4,79 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.9
z 1055 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

1 l
4,49 zł/l
friscontowa cena
Cena4,49 zł
Kaucja: + 2,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.9
z 154 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% barista 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2% barista

1 l
5,19 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 1047 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

1 l
4,29 zł/l
friscontowa cena
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store