Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Mleko
Mleko świeże
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0%
Mleko świeże bez laktozy 2,0% ŁACIATE 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 181 opinii

ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
ŁACIATE
Polska

friscontowa cena
Cena5,39 zł
5,39 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

proces mikrofiltracji pozwala na pasteryzację w niższej temperaturze

wyprodukowano bez stosowania GMO

polskie z natury


ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0%


Produkt dostępny
Data przydatności: około 13 dni
Dostępne warianty
ŁACIATE Mleko 2% w butelce (świeże)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bez laktozy
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
212.00 kJ
2.5%
Wartość energetyczna (kcal)
50.00 kcal
2.5%
Tłuszcz (g)
2.00 g
2.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.20 g
6.0%
Węglowodany (g)
4.80 g
1.8%
w tym cukry (g)
4.80 g
5.3%
Białko (g)
3.30 g
6.6%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
181 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
20.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry produkt
02.04.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
01.04.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre mleko
27.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie mam uwag 👍 Mleko świeże smakuje nam bardziej, niż mleko UHT z długim terminem przydatności do spożycia.
21.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Słodkie i nie dobre
19.11.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest dobre ale przydałby się dokładniejszy skład - czy to jest tylko mleko czy coś jeszcze (samo to, że jest białko - trochę mało, jakie białko?)
28.10.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
01.09.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre mleko
10.07.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
spełnia moje oczekiwania
31.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
5,39 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
ŁACIATE
EAN:
5900820021894
Cena za kg:
5,39 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
ŁACIATE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5900820021894

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0°C do +8°C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24 godziny w temperaturze od 0°C do +8°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Łaciate


Marka standaryzowana

MarkaŁaciate

O marce

Łaciate - samo mleko


Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mleko świeże bez laktozy

Wariant 2,0%

Produkty z kategorii Mleko świeże

4.9
z 472 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 3,2%

1 l
5,75 zł/l
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 399 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2%

1 l
6,59 zł/l
friscontowa cena
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 592 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 2%

1 l
4,85 zł/l
friscontowa cena
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 181 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,39 zł/l
friscontowa cena
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 584 opinii
ŁACIATE Mleko 3,2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 3,2% w butelce (świeże)

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 516 opinii
ŁACIATE Mleko 2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 2% w butelce (świeże)

1 l
4,39 zł/l
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 304 opinii
PIĄTNICA Mleko ekologiczne 3,9% BIO 1 l

PIĄTNICA

Mleko ekologiczne 3,9% BIO

1 l
7,45 zł/l
friscontowa cena
Cena7,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 83 opinii
STRZAŁKOWO Mleko 2% w butelce (świeże) 1 l

STRZAŁKOWO

Mleko 2% w butelce (świeże)

1 l
5,39 zł/l
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 242 opinii
PIĄTNICA Mleko do kawy 500 g

PIĄTNICA

Mleko do kawy

500 g
8,98 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 51 opinii
EKO WITAL Mleko 3,5% tłuszczu BIO 1 l

EKO WITAL

Mleko 3,5% tłuszczu BIO

1 l
9,15 zł/l
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Produkty marki ŁACIATE

5.0
z 235 opinii
ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 1,5 %

1 l
4,39 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 681 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 466 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

500 ml
4,38 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 116 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku czekoladowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku czekoladowym

200 ml
7,95 zł/l
Cena promocyjna1,59 zł
1,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 173 opinii

17% taniej

ŁACIATE JUNIOR Mleko UHT 3,8% 1 l

ŁACIATE JUNIOR

Mleko UHT 3,8%

1 l
4,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.9
z 170 opinii

15% taniej

ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 3,2 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 3,2 %

1 l
4,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 59 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku truskawkowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku truskawkowym

200 ml
9,95 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku waniliowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku waniliowym

200 ml
9,95 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
ŁACIATE Mleko UHT o smaku bananowym 200 ml

ŁACIATE

Mleko UHT o smaku bananowym

200 ml
9,95 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 1055 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

1 l
4,49 zł/l
friscontowa cena
Cena4,49 zł
Kaucja: + 2,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 1047 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

1 l
4,29 zł/l
friscontowa cena
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
4.9
z 66 opinii
Nowość
ŁACIATE Mleko UHT 0,5% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 0,5%

1 l
4,79 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.9
z 154 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% barista 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2% barista

1 l
5,19 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 67 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 0,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 0,0%

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
4.9
z 516 opinii
ŁACIATE Mleko 2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 2% w butelce (świeże)

1 l
4,39 zł/l
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 584 opinii
ŁACIATE Mleko 3,2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 3,2% w butelce (świeże)

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store