Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Mleko
Mleko świeże
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 2%
Mleko wiejskie świeże 2% PIĄTNICA 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 592 opinii

PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 2%

1 l
PIĄTNICA
Polska
1 szt.6 szt.

friscontowa cena
Cena4,85 zł
4,85 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mleko wiejskie Piątnica to świeże mleko nadające się do spożywania zarówno na zimno, jak i ciepło, jako podstawowy składnik kakao czy wielu innych napojów i dań mlecznych.

Mleko, zanim trafia na sklepowe półki, poddawane jest delikatnym procesom pasteryzacji. Dzięki temu wszystkimi wartościami odżywczymi, znakomitym smakiem i zapachem można cieszyć się nawet po upływie kilku miesięcy od daty jego produkcji.

Czy wiesz, że mleko:

  • jest znakomitym źródłem wapnia, podstawowego budulca kości i zębów,
  • jest skarbnicą wielu innych minerałów, takich jak magnez, fosfor, potas, sód,
  • stanowi źródło witamin, takich jak witamina A, D, E oraz witaminy z grupy B.

Cechy

butelka chroniąca przed światłem

gotowe od razu do picia

świeże przez 5 dni od otwarcia

wymaga ciągłego chłodzenia

wyprodukowano bez stosowania GMO


PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 2%


Produkt dostępny
Data przydatności: około 15 dni
Dostępne warianty
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2%
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
210.00 kJ
2.5%
Wartość energetyczna (kcal)
50.00 kcal
2.5%
Tłuszcz (g)
2.00 g
2.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.30 g
6.5%
Węglowodany (g)
4.80 g
1.8%
w tym cukry (g)
4.80 g
5.3%
Białko (g)
3.20 g
6.4%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Wapń (mg)
121.00 mg
15.1%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
592 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
W nieprzezroczystym opakowaniu, to duża zaleta
30.07.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję tylko to mleko. Najczęściej stosuję do kawy z ekspresu capuccino Pycha :)
04.07.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze kupuję to mleko.
02.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super dobre
16.04.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
🚀🚀🚀🚀🚀🚀
15.04.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dostałam mleko (3l) z terminem ważności do po jutrze (1/03). Pod czas zamówienia napewno był termin conajmniej do 10/03/2026
27.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
08.02.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuje bo polskie
26.01.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
super,polecam
20.01.2026
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Super do porannej kawy
09.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Mleko tej firmy bardzo lubimy. Ja szczególnie do kawy.
18.12.2025
0
0
MONIKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre 💯💯
05.12.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Data waznosci produktu nie zgadza sie z data deklarowana na stronie, różnica 2 dni. Przy produktach z krótką data ważności ma to znaczenie:)
30.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Chude mleko nie tuczy a smaczne jest.
24.09.2025
0
0
MARIUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️ uwielbiam za smak i skład 💯
26.07.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
💯🚀💪
31.05.2025
0
0
jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Takie mleko używam na co dzień. Mniam.
31.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
mniej tłuszczu i zdrowa szklanka mleka ,sama lub z kakao,polecam
29.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jej.... no mleko, jak każde, z całą pewnością badane, jak wszystkie, odpowiednio pakowane, jak wszystkie, co tu jest do oceniania...
16.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
mleko dobre ,bo mniej tłuszczu procentowo ,może stać w lodówce do 5 dni
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,85 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
Marka:
PIĄTNICA
EAN:
5901939000770
Cena za kg:
4,85 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
PIĄTNICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
EAN:
5901939000770

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +1°C do +6°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 6


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Informacje producenta

Marka

Piątnica


Marka standaryzowana

MarkaPiątnica

Opis produktu

Mleko Wiejskie z Piątnicy jest poddawane procesowi mikrofiltracji i pasteryzacji w temperaturze 74°C. Dzięki temu zachowuje większość cennych składników odżywczych, w tym witaminy oraz niezdenaturowane białka serwatkowe.


O marce

Jesteśmy polską spółdzielnią mleczarską, której właścicielami są rolnicy prowadzący gospodarstwa na Mazowszu, Kurpiach i Podlasiu. Nasze serki, śmietany i twarogi towarzyszą polskim rodzinom już od blisko 25 lat.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mleko wiejskie świeże

Wariant 2,0%

Produkty z kategorii Mleko świeże

5.0
z 181 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,39 zł/l
friscontowa cena
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 584 opinii
ŁACIATE Mleko 3,2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 3,2% w butelce (świeże)

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 516 opinii
ŁACIATE Mleko 2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 2% w butelce (świeże)

1 l
4,39 zł/l
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 242 opinii
PIĄTNICA Mleko do kawy 500 g

PIĄTNICA

Mleko do kawy

500 g
8,98 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 83 opinii
STRZAŁKOWO Mleko 2% w butelce (świeże) 1 l

STRZAŁKOWO

Mleko 2% w butelce (świeże)

1 l
5,39 zł/l
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 304 opinii
PIĄTNICA Mleko ekologiczne 3,9% BIO 1 l

PIĄTNICA

Mleko ekologiczne 3,9% BIO

1 l
7,45 zł/l
friscontowa cena
Cena7,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 472 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 3,2%

1 l
5,75 zł/l
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 592 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 2%

1 l
4,85 zł/l
friscontowa cena
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 399 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2%

1 l
6,59 zł/l
friscontowa cena
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 51 opinii
EKO WITAL Mleko 3,5% tłuszczu BIO 1 l

EKO WITAL

Mleko 3,5% tłuszczu BIO

1 l
9,15 zł/l
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Produkty marki PIĄTNICA

4.9
z 657 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski wysokobiałkowy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 328 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski bez laktozy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski bez laktozy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 1803 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski naturalny 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski naturalny

200 g
19,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,86 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 333 opinii
PIĄTNICA Śmietana 12% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 12%

200 g
16,75 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 1492 opinii
PIĄTNICA Śmietana 18% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 18%

200 g
13,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,79 zł
Do koszyka
4.9
z 193 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 707 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
21,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 357 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego waniliowy 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego waniliowy

150 g
24,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 203 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z truskawkami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z truskawkami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 275 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z jagodami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z jagodami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 985 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Półtłusty

250 g
25,80 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 488 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 450 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
15,31 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 399 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2%

1 l
6,59 zł/l
friscontowa cena
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 472 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 3,2%

1 l
5,75 zł/l
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 645 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 143 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z ananasem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z ananasem

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store