Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt naturalny
Tradycyjny lekki
PIĄTNICA Jogurt naturalny 2%
Jogurt naturalny 2% PIĄTNICA 180g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 297 opinii

PIĄTNICA Jogurt naturalny 2%

180 g
PIĄTNICA

Cena1,99 zł
11,06 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jogurt naturalny Piątnica jest produkowany z pasteryzowanego mleka. Zawartość tłuszczu nie przekracza 2%, więc jest bardzo lekkim dodatkiem do sosów, dipów, zup oraz deserów. Jogurt naturalny powinno się na stałe umieścić w codziennym jadłospisie. Świetnie sprawdzi się w połączeniu z otrębami, owocami bądź jęczmieniem ekspandowanym jako zdrowy i energetyczny pomysł na śniadanie. Jest łatwo przyswajalny, zawiera duże ilości białka oraz wapnia, które są świetnymi budulcami. Jego spożywanie bardzo korzystnie wpływa na układ pokarmowy. Kremowa konsystencja oraz delikatny smak jogurtu naturalnego Piątnica sprawi przyjemność każdemu konsumentowi.


Cechy

prosty skład

tylko mleko i kultury bakterii


PIĄTNICA Jogurt naturalny 2%


Produkt dostępny
Data przydatności: około 23 dni
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
242.00 kJ
2.9%
Wartość energetyczna (kcal)
58.00 kcal
2.9%
Tłuszcz (g)
2.40 g
3.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.60 g
8.0%
Węglowodany (g)
4.00 g
1.5%
w tym cukry (g)
4.00 g
4.4%
Białko (g)
5.00 g
10.0%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
297 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
świetny, nie kwaśny, nie za rzadki, idealny i tylko 2% tłuszczu
15.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
04.05.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepszy jogurt, nie kwaśny, delikatny i mało tłuszczu
04.05.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny, gęsty, ekstra!
24.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry jogurt, smaczny kremowy smak, uwielbiają go wszyscy domownicy, polecam.
23.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny
19.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
19.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne, fajny, bez mleka w proszku, delikatny
18.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy. Delikatny, bez mleka w proszku
18.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Deklarowany na opakowaniu krótki skład, jednak wyczuwam coś “mącznego” w smaku i konsystencji.
30.12.2025
1
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne, nie kwaśny, delikatny
13.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
wspaniały jogurt, tylko 2% tłuszczu, wogóle nie kwaśny
22.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
01.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
17.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
ok, smaczne
08.09.2025
0
0
Barbara Suszczewska
zweryfikowano
Zgłaszam
polecm
08.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne, malo kalorii, nie kwaśny
04.09.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
31.08.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Sprawdza się
24.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepszy jogurt! Zupełnie nie kwaśny, delikatny
04.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,06 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
Marka:
PIĄTNICA
EAN:
5900531000423
Cena za kg:
11,06 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
PIĄTNICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
EAN:
5900531000423

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 6


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Informacje producenta

Marka

Piątnica


Marka standaryzowana

MarkaPiątnica

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jogurt naturalny

Produkty z kategorii Tradycyjny lekki

5.0
z 297 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 2% 180 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny 2%

180 g
11,06 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 87 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku naturalnym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku naturalnym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 24 opinii
SOBBEKE Jogurt naturalny 1,5% BIO 150 g

SOBBEKE

Jogurt naturalny 1,5% BIO

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 13 opinii
CZARNOCIN Jogurt naturalny 2% 170 g

CZARNOCIN

Jogurt naturalny 2%

170 g
13,47 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 2 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy z kolagenem naturalny (3% tł.) 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy z kolagenem naturalny (3% tł.)

140 g
59,21 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

Produkty marki PIĄTNICA

5.0
z 238 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny typu greckiego 0% 150 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny typu greckiego 0%

150 g
18,60 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 147 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny BIO 140 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny BIO

140 g
18,93 zł/kg
Cena2,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 186 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 330 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny

330 g
10,58 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 233 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 200 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

200 g
32,25 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
5.0
z 322 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 135 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

135 g
31,78 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 645 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 228 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski ze szczypiorkiem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski ze szczypiorkiem

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 60 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem

150 g
26,33 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 143 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z ananasem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z ananasem

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 137 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z brzoskwinią 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z brzoskwinią

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 154 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z truskawkami 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z truskawkami

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 97 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 126 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 124 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 566 opinii
PIĄTNICA Twarożek domowy naturalny 150 g

PIĄTNICA

Twarożek domowy naturalny

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 488 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 450 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
15,31 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store