Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt naturalny
Tradycyjny lekki
YÖMLEKO Jogurt termostatowy z kolagenem naturalny (3% tł.)
Jogurt termostatowy z kolagenem naturalny (3% tł.) YÖMLEKO 140g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

YÖMLEKO Jogurt termostatowy z kolagenem naturalny (3% tł.)

140 g
YÖMLEKO
Polska

Cena8,29 zł
59,21 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 17 dni
Dostępne warianty
YÖMLEKO Jogurt termostatowy naturalny (3,8% tł.) BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,21 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
YÖMLEKO SPÓŁKA Z OGR
Marka:
YÖMLEKO
EAN:
5905255640092
Cena za kg:
59,21 zł/kg
Waga:
140 g
Marka:
YÖMLEKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
YÖMLEKO SPÓŁKA Z OGR
EAN:
5905255640092

Produkty z kategorii Tradycyjny lekki

5.0
z 298 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 2% 180 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny 2%

180 g
11,06 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 87 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku naturalnym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku naturalnym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 24 opinii
SOBBEKE Jogurt naturalny 1,5% BIO 150 g

SOBBEKE

Jogurt naturalny 1,5% BIO

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 13 opinii
CZARNOCIN Jogurt naturalny 2% 170 g

CZARNOCIN

Jogurt naturalny 2%

170 g
13,47 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 2 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy z kolagenem naturalny (3% tł.) 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy z kolagenem naturalny (3% tł.)

140 g
59,21 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

Produkty marki YÖMLEKO

5.0
z 5 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy naturalny (3,8% tł.) BIO 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy naturalny (3,8% tł.) BIO

140 g
44,93 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 9 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy o smaku truskawkowym (9% tł.) BIO 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy o smaku truskawkowym (9% tł.) BIO

140 g
52,07 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 6 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy o smaku brzoskwinii (3% tł.) BIO 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy o smaku brzoskwinii (3% tł.) BIO

140 g
44,93 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 6 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy z kolagenem o smaku jagodowym (3% tł.) 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy z kolagenem o smaku jagodowym (3% tł.)

140 g
59,21 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store