Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt naturalny
Tradycyjny lekki
SOBBEKE Jogurt naturalny 1,5% BIO
Jogurt naturalny 1,5% BIO SOBBEKE 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 24 opinii

SOBBEKE Jogurt naturalny 1,5% BIO

150 g
SOBBEKE

4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,93 zł/kg
4,49 zł
cena za 1 szt. poza zestawem

Promocja do 18.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jogurt naturalny 1,5% Bio Sobbeke to produkt, który znajdzie zastosowanie praktycznie w każdej kuchni. Jest doskonałym zamiennikiem śmietany czy tłustych jogurtów. Na jego bazie można przygotowywać sosy i dipy, a także dodawać do zup czy sałatek.

Jogurt naturalny 1,5% Bio Sobbeke produkowany jest z krowiego mleka o zawartości tłuszczu 1,5%. Mleko, z którego produkowany jest ten jogurt pochodzi z certyfikowanych upraw – objętych certyfikatem kontroli DE-OKO-006.

Jogurt naturalny 1,5% Bio Sobbeke – niezastąpiony w Twojej kuchni:

  • Naturalny smak;
  • Przygotowywany z certyfikowanych składników;
  • Do przygotowywania dipów, sosów, dressingów.

SOBBEKE Jogurt naturalny 1,5% BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: około 22 dni
Dostępne warianty
SOBBEKE Jogurt naturalny 3,8% BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bio
wegetariański
bez cukru
Powiązane promocje
SOBBEKE Jogurt naturalny 1,5% BIO 150 g
4,79 zł/szt. kupując 2 szt.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
4%
3
0%
2
0%
1
4%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie smakował mi
12.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry, treściwy i smaczny jogurt
15.08.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Wiktor
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Marzenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2025
0
0
Henrieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
SOBBEKE
EAN:
4008471503040
Cena za kg:
31,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
SOBBEKE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4008471503040

Produkty z kategorii Tradycyjny lekki

4.8
z 24 opinii
SOBBEKE Jogurt naturalny 1,5% BIO 150 g

SOBBEKE

Jogurt naturalny 1,5% BIO

150 g
29,93 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 298 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 2% 180 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny 2%

180 g
11,06 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 88 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku naturalnym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku naturalnym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 13 opinii
CZARNOCIN Jogurt naturalny 2% 170 g

CZARNOCIN

Jogurt naturalny 2%

170 g
13,47 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 2 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy z kolagenem naturalny (3% tł.) 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy z kolagenem naturalny (3% tł.)

140 g
59,21 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

Produkty marki SOBBEKE

5.0
z 9 opinii
SOBBEKE Jogurt naturalny 3,8% BIO 150 g

SOBBEKE

Jogurt naturalny 3,8% BIO

150 g
30,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 41 opinii
SOBBEKE Śmietana kremowa kwaśna 30% BIO 150 g

SOBBEKE

Śmietana kremowa kwaśna 30% BIO

150 g
61,27 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 19 opinii
SOBBEKE Jogurt waniliowy BIO 500 g

SOBBEKE

Jogurt waniliowy BIO

500 g
36,90 zł/kg
Cena18,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 20 opinii
SOBBEKE Jogurt malinowy BIO 500 g

SOBBEKE

Jogurt malinowy BIO

500 g
37,58 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 36 opinii
SOBBEKE Jogurt stracciatella 7,5% BIO 500 g

SOBBEKE

Jogurt stracciatella 7,5% BIO

500 g
37,58 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store