Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Malina
SOBBEKE Jogurt malinowy BIO
Jogurt malinowy BIO SOBBEKE 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 20 opinii

SOBBEKE Jogurt malinowy BIO

500 g
SOBBEKE

Cena18,79 zł
37,58 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jogurt malinowy Bio marki Sobbeke to wysokiej jakości, organiczny produkt, który zadowoli kubki smakowe nawet najbardziej wymagających smakoszy. Rewelacyjny smak to zasługa gęstego, naturalnego jogurtu z dojrzałymi malinami. Jogurt jest niezwykle kremowy, słodki i mocno owocowy.

Jogurt Sobbeke to doskonała opcja na pożywne śniadanie. Jednak równie dobrze sprawdzi się jako słodka przekąska w ciągu dnia. Fenomenalnie komponuje się z naleśnikami, omletami czy musli.

Jogurt malinowy Bio Sobbake - zalety:

  • Doskonały skład
  • Rewelacyjny, mocno owocowy smak
  • Wygodny, elegancki słoik o pojemności 500 g

SOBBEKE Jogurt malinowy BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: około 18 dni
Dostępne warianty
SOBBEKE Jogurt waniliowy BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Perfekcja.
23.09.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Malina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2025
0
0
zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2025
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.08.2025
0
0
Hubert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Elwira
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,58 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
SOBBEKE
EAN:
4008471507925
Cena za kg:
37,58 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
SOBBEKE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4008471507925

Produkty z kategorii Malina

5.0
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
4.9
z 121 opinii
ZOTT Jogobella Classics Jogurt malina 150 g

ZOTT Jogobella Classics

Jogurt malina

150 g
14,07 zł/kg
Cena2,11 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 20 opinii
SOBBEKE Jogurt malinowy BIO 500 g

SOBBEKE

Jogurt malinowy BIO

500 g
37,58 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 19 opinii
MLEKPOL Jogurt Sokólski malinowy 400 g

MLEKPOL

Jogurt Sokólski malinowy

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka

Produkty marki SOBBEKE

5.0
z 41 opinii
SOBBEKE Śmietana kremowa kwaśna 30% BIO 150 g

SOBBEKE

Śmietana kremowa kwaśna 30% BIO

150 g
61,27 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.8
z 24 opinii
SOBBEKE Jogurt naturalny 1,5% BIO 150 g

SOBBEKE

Jogurt naturalny 1,5% BIO

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 9 opinii
SOBBEKE Jogurt naturalny 3,8% BIO 150 g

SOBBEKE

Jogurt naturalny 3,8% BIO

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 19 opinii
SOBBEKE Jogurt waniliowy BIO 500 g

SOBBEKE

Jogurt waniliowy BIO

500 g
36,90 zł/kg
Cena18,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 36 opinii
SOBBEKE Jogurt stracciatella 7,5% BIO 500 g

SOBBEKE

Jogurt stracciatella 7,5% BIO

500 g
37,58 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store