Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Malina
MLEKPOL Jogurt Sokólski malinowy
Jogurt Sokólski malinowy MLEKPOL 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 19 opinii

MLEKPOL Jogurt Sokólski malinowy

400 g
MLEKPOL
Polska

Cena4,19 zł
10,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
MLEKPOL Jogurt Sokólski truskawkowy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
372.00 kJ
4.4%
Wartość energetyczna (kcal)
88.00 kcal
4.4%
Tłuszcz (g)
2.20 g
3.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.40 g
7.0%
Węglowodany (g)
14.00 g
5.4%
w tym cukry (g)
14.00 g
15.6%
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
TADEUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
TADEUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
10,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
MLEKPOL
EAN:
5901194000393
Cena za kg:
10,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MLEKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5901194000393

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +1°C do +8°C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24 godziny w temperaturze od +1°C do +8°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Mlekpol


Marka standaryzowana

MarkaMlekpol

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jogurt

Wariant malinowy

Produkty z kategorii Malina

5.0
z 6 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku malinowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku malinowym

400 g
9,63 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 121 opinii
ZOTT Jogobella Classics Jogurt malina 150 g

ZOTT Jogobella Classics

Jogurt malina

150 g
14,07 zł/kg
Cena2,11 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 19 opinii
MLEKPOL Jogurt Sokólski malinowy 400 g

MLEKPOL

Jogurt Sokólski malinowy

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
SOBBEKE Jogurt malinowy BIO 500 g

SOBBEKE

Jogurt malinowy BIO

500 g
37,58 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

Produkty marki MLEKPOL

4.9
z 306 opinii
MLEKPOL Ser Tylżycki w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Tylżycki w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 899 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
33,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 300 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (plastry) 150 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (plastry)

150 g
49,27 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.9
z 436 opinii
MLEKPOL Ser Salami w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Salami w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 232 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Edamski w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 754 opinii
MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Królewski z Kolna w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
5.0
z 364 opinii
MLEKPOL Ser rolada ustrzycka w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser rolada ustrzycka w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 392 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Gouda w kawałku

250 g
41,40 zł/kg
Cena10,35 zł
Do koszyka
4.9
z 133 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Edamski w kawałku

250 g
41,40 zł/kg
Cena10,35 zł
Do koszyka
4.9
z 294 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (kostka) 300 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (kostka)

300 g
39,83 zł/kg
Cena11,95 zł
Do koszyka
4.9
z 306 opinii
Nowość
MLEKPOL Ser żółty Królewski z Kolna (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 145 opinii
MLEKPOL Ser żółty Salami (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Salami (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 269 opinii
MLEKPOL Ser Gouda (tarty) 135 g

MLEKPOL

Ser Gouda (tarty)

135 g
45,85 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
4.9
z 647 opinii
MLEKPOL Maślanka Mrągowska naturalna 1 l

MLEKPOL

Maślanka Mrągowska naturalna

1 l
5,39 zł/l
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store