Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Napoje mleczne i kefir
Maślanka i zsiadłe mleko
MLEKPOL Maślanka Mrągowska naturalna
Maślanka Mrągowska naturalna MLEKPOL 1.00l
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 643 opinii

MLEKPOL Maślanka Mrągowska naturalna

1 l
MLEKPOL

Cena5,39 zł
5,39 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mrągowska maślanka naturalna Mlekpol to wysokiej jakości maślanka o naturalnym smaku. Doskonale gasi pragnienie i orzeźwia. Stanowi cenne źródło wapnia, białka, soli mineralnych oraz lecytyny. Zawarty w niej kwas mlekowy pobudza i reguluje procesy trawienne.

Maślanka naturalna Mlekpol doskonale smakuje na słodko, np. ze zmiksowanymi sezonowymi owocami. Świetnie sprawdza się również samodzielnie. Zawiera kultury pożytecznych bakterii, które poprawiają funkcjonowanie układu pokarmowego.

Maślanka Mrągowska – doskonała w lecie i zimie:

  • Produkt niepasteryzowany
  • Wyjątkowy, naturalny smak
  • Wygodne, poręczne opakowanie kartonowe

Cechy

oryginalna maślanka z Mazur - z najczystszych regionów Polski, pyszna, tradycyjna, zdrowa

nowe opakowanie. smak, który doskonale znasz


MLEKPOL Maślanka Mrągowska naturalna


Produkt dostępny
Data przydatności: około 18 dni
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
200.00 kJ
2.4%
Wartość energetyczna (kcal)
48.00 kcal
2.4%
Tłuszcz (g)
1.50 g
2.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.00 g
5.0%
Węglowodany (g)
5.00 g
1.9%
w tym cukry (g)
5.00 g
5.6%
Białko (g)
3.50 g
7.0%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Wapń (mg)
130.00 mg
16.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
643 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dzieci bardzo lubią
23.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Maślanka przepyszna.uwielbiam i syta
04.07.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna maślanka orzeźwiająca !
22.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
najbardziej ulubiona
19.05.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra maślanka.
18.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
B. dobra, gęsta
30.04.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ponoć bardzo dobra w smaku, opinia męża.
16.04.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupiłam po raz kolejny, dobry produkt
11.04.2026
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepsza z maślanek
27.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuje od wielu lat odpowiada mi smak i cena
15.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
B smaczna
08.02.2026
0
0
ALICJA
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
07.02.2026
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️💪👍️💪👍️💪
24.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jak zawsze, świeża, smaczna i bez zbędnch dodatków.
23.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Maślanka jak zawsze świeża i smaczna.
17.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuje od dawna. Mnie smakuje ❤️Cena też ok❤️
14.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry smak i dobra cena.
29.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
19.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra, smaczna i zdrowa.
12.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję ją od dawna, jest smaczna nawet bez dodatków.
28.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
5,39 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
MLEKPOL
EAN:
5900820001506
Cena za kg:
5,39 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
MLEKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5900820001506

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed spożyciem.


Przechowywanie

Należy spożyć do: termin przydatności do spożycia, który również jest numerem partii produkcyjnej podane na górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +8 °C. Chronić przed światłem. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24 godz. w temperaturze od 0 °C do +8 °C.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 8


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mieszany, Tektura, Wspieranie odpowiedzialnego leśnictwa, FSC C081801 Wybierając produkty certyfikowane FSC pomagasz dbać o lasy na świecie.


Informacje producenta

Marka

Mlekpol


Marka standaryzowana

MarkaMlekpol

Logotypy stron trzecich

FSC

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Maślanka z Mazur Od niej wszystko się zaczyna. Doskonale komponuje się w zimnych koktajlach, daniach wytrawnych i zupach. Wspaniale smakuje też solo, zimna i orzeźwiająca, najlepiej gasi pragnienie w upalne dni. Wysoka zawartość wapnia. Szklanka** maślanki dostarcza 40 % dziennego zapotrzebowania na wapń. **250 ml


Oświadczenia żywieniowe

Wysoka zawartość wapnia.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Maślanka Mrągowska

Wariant naturalna


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce


Dodatkowe informacje

wielka orkiestra świątecznej pomocy Program Policz się z Cukrzycą

Produkty z kategorii Maślanka i zsiadłe mleko

5.0
z 321 opinii
MILKO Maślanka naturalna 330 ml

MILKO

Maślanka naturalna

330 ml
9,85 zł/l
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 643 opinii
MLEKPOL Maślanka Mrągowska naturalna 1 l

MLEKPOL

Maślanka Mrągowska naturalna

1 l
5,39 zł/l
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 320 opinii
KRASNYSTAW Zsiadłe mleko 400 g

KRASNYSTAW

Zsiadłe mleko

400 g
8,87 zł/kg
Cena3,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 152 opinii
ROBICO Maślanka naturalna 400 g

ROBICO

Maślanka naturalna

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 64 opinii
OSM ŁOWICZ Maślanka mango z marakują 500 g

OSM ŁOWICZ

Maślanka mango z marakują

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 76 opinii
OSM ŁOWICZ Maślanka kawowa 500 g

OSM ŁOWICZ

Maślanka kawowa

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 132 opinii
KRASNYSTAW Zsiadłe mleko w butelce 420 g

KRASNYSTAW

Zsiadłe mleko w butelce

420 g
7,83 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 94 opinii
OSM ŁOWICZ Maślanka naturalna 1 l

OSM ŁOWICZ

Maślanka naturalna

1 l
5,85 zł/l
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Produkty marki MLEKPOL

4.9
z 305 opinii
MLEKPOL Ser Tylżycki w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Tylżycki w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 435 opinii
MLEKPOL Ser Salami w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Salami w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 897 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
33,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 300 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (plastry) 150 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (plastry)

150 g
49,27 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 231 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Edamski w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 753 opinii
MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Królewski z Kolna w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
5.0
z 364 opinii
MLEKPOL Ser rolada ustrzycka w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser rolada ustrzycka w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 392 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Gouda w kawałku

250 g
41,40 zł/kg
Cena10,35 zł
Do koszyka
4.9
z 133 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Edamski w kawałku

250 g
41,40 zł/kg
Cena10,35 zł
Do koszyka
4.9
z 294 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (kostka) 300 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (kostka)

300 g
39,83 zł/kg
Cena11,95 zł
Do koszyka
4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 306 opinii
Nowość
MLEKPOL Ser żółty Królewski z Kolna (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 145 opinii
MLEKPOL Ser żółty Salami (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Salami (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 268 opinii
MLEKPOL Ser Gouda (tarty) 135 g

MLEKPOL

Ser Gouda (tarty)

135 g
45,85 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
4.9
z 241 opinii
MLEKPOL Ser Złoty Mazur w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Złoty Mazur w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store