Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Królewski
MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach
Ser Królewski z Kolna w plastrach MLEKPOL 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 753 opinii

MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach

150 g
MLEKPOL

Cena6,35 zł
42,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Sery MLEKPOL słyną z niezwykle dopracowanego procesu ich wyrobu i składników najwyższej jakości. Wygodne zamykanie opakowania pozwala również dłużej utrzymać świeżość sera i umożliwia zabranie go na wycieczkę lub piknik. Idealnie nadaje się zarówno do kanapek jak i do przygotowywania innych potraw i zakąsek. Dzięki niemu można przygotować prawdziwie królewskie śniadanie, gdyż wraz z świeżym i chrupiącym chlebem tworzą zgrany duet. Królewski z Kolna zdobywa uznanie konsumentów i cieszy się ciągle rosnącą popularnością.

Cechy

Q Jakość Tradycja - Podlaskie

wysoka zawartość wapnia

prosty skład

wysoka zawartość białka

polskie z natury


MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach


Produkt dostępny
Dostępne warianty
MLEKPOL Ser rolada ustrzycka w plastrach
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1441.00 kJ
17.2%
Wartość energetyczna (kcal)
347.00 kcal
17.4%
Tłuszcz (g)
27.00 g
38.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
26.00 g
52.0%
Sól (g)
1.30 g
21.7%
Wapń (mg)
820.00 mg
102.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
753 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
23.09.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jako dodatek do chleba jest bardzo dobry.
27.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry
10.05.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry.
02.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥💪💪
30.04.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuje, lubie,łagodny smak,polecam
22.03.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
29.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały do tostów
29.12.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
21.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry smak i sromat
22.10.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Zwykły produkt "z półki". Nie ma się czym zachwycać ani czego krytykować.
21.09.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super💯❤️
15.09.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Klasyka. Smaczny.
22.08.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko OK
12.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupiłam kolejny raz są wyśmienite
26.06.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry, choć co któraś paczka trafia się już nadpsuty
12.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok.
18.05.2025
0
0
Lilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Do kanapek
14.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
lubię ser za smak i kolor ,moim zdaniem najlepszy
12.05.2025
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
MLEKPOL
EAN:
5900820005528
Cena za kg:
42,33 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
MLEKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5900820005528

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +10 °C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 48 godzin w temperaturze od 0 °C do +10 °C.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 10


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Mlekpol


Marka standaryzowana

MarkaMlekpol

Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość wapnia

wysoka zawartość białka


Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser królewski z Kolna

Wariant w plastrach


O marce

Sery Mlekpol - smak w każdym plasterku

Produkty z kategorii Królewski

4.9
z 306 opinii
Nowość
MLEKPOL Ser żółty Królewski z Kolna (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 753 opinii
MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Królewski z Kolna w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 190 opinii
SIERPC Ser Królewski (plastry) 150 g

SIERPC

Ser Królewski (plastry)

150 g
58,33 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
5.0
z 178 opinii
SIERPC Ser Królewski Wędzony (plastry) 135 g

SIERPC

Ser Królewski Wędzony (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 500 opinii
SIERPC Ser Królewski (plastry) 135 g

SIERPC

Ser Królewski (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 147 opinii
SIERPC Ser Królewski Light (plastry) 135 g

SIERPC

Ser Królewski Light (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MLEKPOL

4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 145 opinii
MLEKPOL Ser żółty Salami (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Salami (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 306 opinii
Nowość
MLEKPOL Ser żółty Królewski z Kolna (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
4.9
z 268 opinii
MLEKPOL Ser Gouda (tarty) 135 g

MLEKPOL

Ser Gouda (tarty)

135 g
45,85 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
4.9
z 133 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Edamski w kawałku

250 g
41,40 zł/kg
Cena10,35 zł
Do koszyka
4.9
z 392 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Gouda w kawałku

250 g
41,40 zł/kg
Cena10,35 zł
Do koszyka
4.9
z 294 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (kostka) 300 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (kostka)

300 g
39,83 zł/kg
Cena11,95 zł
Do koszyka
5.0
z 364 opinii
MLEKPOL Ser rolada ustrzycka w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser rolada ustrzycka w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 305 opinii
MLEKPOL Ser Tylżycki w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Tylżycki w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 897 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
33,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 231 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Edamski w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
5.0
z 300 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (plastry) 150 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (plastry)

150 g
49,27 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.9
z 435 opinii
MLEKPOL Ser Salami w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Salami w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 241 opinii
MLEKPOL Ser Złoty Mazur w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Złoty Mazur w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
MLEKPOL Ayran - napój w stylu tureckim na bazie jogurtu 330 ml

MLEKPOL

Ayran - napój w stylu tureckim na bazie jogurtu

330 ml
11,18 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store