Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach

Sery żółte w plastrach

Wróć do Sery żółte

GoudaEdamCheddarKrólewskiMaasdamerSalamiTylżyckiMimoletteHavartiWędzonyTyp szwajcarskiTyp holenderskiKozi i owczyPozostałe



4.8
z 75 opinii

30% taniej

DUBLIN DAIRY White Cheddar White (plastry) 150 g

DUBLIN DAIRY White

Cheddar White (plastry)

150 g
46,60 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 114 opinii

30% taniej

DUBLIN DAIRY Red Ser Cheddar Red (plastry ) 150 g

DUBLIN DAIRY Red

Ser Cheddar Red (plastry )

150 g
46,60 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 155 opinii
ARLA Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio 150 g

ARLA

Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio

150 g
66,60 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 135 opinii
LEERDAMMER Ser żółty Orginal - plastry 100 g

LEERDAMMER

Ser żółty Orginal - plastry

100 g
59,90 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 128 opinii

21% taniej

SHEEP FARM Ser owczy plastry 100 g

SHEEP FARM

Ser owczy plastry

100 g
101,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,19 zł
12,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 28 opinii
LEERDAMMER Ser żółty proteinowy (plastry) 80 g

LEERDAMMER

Ser żółty proteinowy (plastry)

80 g
96,13 zł/kg
Cena promocyjna7,69 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 41 opinii
DELI Q DAILY Ser Mimolette plastry 100 g

DELI Q DAILY

Ser Mimolette plastry

100 g
74,90 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 27 opinii

16% taniej

DELI Q DAILY Ser Maasdam plastry 100 g

DELI Q DAILY

Ser Maasdam plastry

100 g
72,90 zł/kg
Cena promocyjna7,29 zł
8,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 49 opinii

15% taniej

OLD AMSTERDAM Ser Gouda (plastry) 150 g

OLD AMSTERDAM

Ser Gouda (plastry)

150 g
126,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
22,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 435 opinii
MLEKPOL Ser Salami w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Salami w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka

4.9
z 305 opinii
MLEKPOL Ser Tylżycki w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Tylżycki w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka


5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka

4.9
z 897 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
33,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.9
z 231 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Edamski w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka

4.9
z 147 opinii
SIERPC Ser Królewski Light (plastry) 135 g

SIERPC

Ser Królewski Light (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

5.0
z 499 opinii
SIERPC Ser Królewski (plastry) 135 g

SIERPC

Ser Królewski (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka

5.0
z 178 opinii
SIERPC Ser Królewski Wędzony (plastry) 135 g

SIERPC

Ser Królewski Wędzony (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka


4.9
z 752 opinii
MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Królewski z Kolna w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka

5.0
z 364 opinii
MLEKPOL Ser rolada ustrzycka w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser rolada ustrzycka w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka

4.9
z 346 opinii
GOAT FARM Ser kozi (plastry) 100 g

GOAT FARM

Ser kozi (plastry)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 200 opinii
GOAT FARM Ser kozi wędzony (plastry) 100 g

GOAT FARM

Ser kozi wędzony (plastry)

100 g
106,50 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka

4.9
z 306 opinii
Nowość
MLEKPOL Ser żółty Królewski z Kolna (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka

4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka

4.9
z 145 opinii
MLEKPOL Ser żółty Salami (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Salami (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka

4.9
z 200 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka

4.9
z 148 opinii
HOCHLAND Ser żółty Tylżycki (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Tylżycki (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka

4.9
z 162 opinii
HOCHLAND Ser żółty Maasdamer (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Maasdamer (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka

4.9
z 61 opinii
HOCHLAND Ser żółty śmietankowy (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty śmietankowy (plastry)

135 g
55,48 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka

4.9
z 92 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda wędzona (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda wędzona (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka

4.9
z 42 opinii
HOCHLAND Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka

4.9
z 18 opinii
HOCHLAND Ser żółty Sielski (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Sielski (plastry)

135 g
55,48 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka

4.9
z 308 opinii
RYKI Exclusive Ser Rycki Edam (plastry) 135 g

RYKI Exclusive

Ser Rycki Edam (plastry)

135 g
50,30 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka

4.8
z 294 opinii
KANKA Ser żółty szwajcarski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty szwajcarski ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka


4.9
z 162 opinii
KANKA Ser żółty Gouda ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty Gouda ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka

4.9
z 117 opinii
KANKA Ser żółty Edamski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty Edamski ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka

4.9
z 241 opinii
MLEKPOL Ser Złoty Mazur w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Złoty Mazur w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka

4.9
z 60 opinii
LEERDAMMER Ser żółty Light - plastry 100 g

LEERDAMMER

Ser żółty Light - plastry

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

5.0
z 128 opinii
MLEKOVITA Ser Cheddar w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Cheddar w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka

4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka


5.0
z 80 opinii
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Morski w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka

4.9
z 122 opinii
MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Mazdamer w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka

4.9
z 190 opinii
SIERPC Ser Królewski (plastry) 150 g

SIERPC

Ser Królewski (plastry)

150 g
58,33 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka

4.9
z 146 opinii
SERENADA Ser Radamer (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Radamer (plastry)

135 g
47,78 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka

4.9
z 128 opinii
SERY Z GOLISZEWA Ser Boryna (plastry) 135 g

SERY Z GOLISZEWA

Ser Boryna (plastry)

135 g
59,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 117 opinii
SERY Z GOLISZEWA Ser Antek (plastry) 135 g

SERY Z GOLISZEWA

Ser Antek (plastry)

135 g
59,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 121 opinii
SERY Z GOLISZEWA Ser Jagna (plastry) 135 g

SERY Z GOLISZEWA

Ser Jagna (plastry)

135 g
59,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 63 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Gouda Mega Paka 500 g

OSM ŁOWICZ

Ser Gouda Mega Paka

500 g
39,98 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.9
z 63 opinii
DANMIS Ser kozi twardy w plastrach 100 g

DANMIS

Ser kozi twardy w plastrach

100 g
116,90 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka

4.9
z 85 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar White (plastry) 150 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar White (plastry)

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026

4.9
z 97 opinii
ARLA Ser Port Salut 150 g

ARLA

Ser Port Salut

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

4.8
z 49 opinii
SERENADA Ser żółty Salami z pomidorami i bazylią w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Salami z pomidorami i bazylią w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

5.0
z 36 opinii
SERENADA Ser żółty salami (plastry) 135 g

SERENADA

Ser żółty salami (plastry)

135 g
47,78 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka

5.0
z 45 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.9
z 43 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.7
z 40 opinii
MLEKOVITA Górskie Specjały. Ser Rolada Ustrzycka plastry 150 g

MLEKOVITA

Górskie Specjały. Ser Rolada Ustrzycka plastry

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka


5.0
z 74 opinii
SERENADA Ser Szwajcar Królewiecki (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Szwajcar Królewiecki (plastry)

135 g
47,78 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka

5.0
z 120 opinii
DŻIUGAS Ser twardy dojrzewający (plastry) 150 g

DŻIUGAS

Ser twardy dojrzewający (plastry)

150 g
77,93 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka

4.9
z 70 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Ser Sokół w plastrach 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Ser Sokół w plastrach

150 g
45,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka

4.9
z 62 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Ser Gouda w plastrach

150 g
45,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka

4.9
z 92 opinii
MEELANIA Ser kozi (plastry) 100 g

MEELANIA

Ser kozi (plastry)

100 g
139,50 zł/kg
Cena13,95 zł
Do koszyka

4.9
z 24 opinii
SALZBURG MILCH Ser Gouda alpejska Premium plastry 150 g

SALZBURG MILCH

Ser Gouda alpejska Premium plastry

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka


4.9
z 44 opinii
SALZBURG MILCH Ser Emmentaler alpejski Premium plastry 150 g

SALZBURG MILCH

Ser Emmentaler alpejski Premium plastry

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

4.9
z 33 opinii
MILD IRISH Ser Cheddar Mild Irish plastry 125 g

MILD IRISH

Ser Cheddar Mild Irish plastry

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 8 opinii
HOCHLAND Junior Ser żółty w plastrach łagodny 135 g

HOCHLAND

Junior Ser żółty w plastrach łagodny

135 g
59,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 35 opinii
JANSEN Ser żółty Mimolette w plastrach 125 g

JANSEN

Ser żółty Mimolette w plastrach

125 g
71,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 27 opinii
JANSEN Ser żółty Gouda w plastrach 125 g

JANSEN

Ser żółty Gouda w plastrach

125 g
71,12 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka

4.9
z 29 opinii
SERENADA Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry)

135 g
48,07 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka

4.9
z 113 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Salami łowicki w plastrach 300 g

OSM ŁOWICZ

Ser Salami łowicki w plastrach

300 g
36,50 zł/kg
Cena10,95 zł
Do koszyka

4.8
z 25 opinii
SEROVIA Ser żółty dojrzewający typ szwajcarski (plastry) 450 g

SEROVIA

Ser żółty dojrzewający typ szwajcarski (plastry)

450 g
31,09 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.9
z 77 opinii
KANKA Ser żółty Gouda ( plastry) 1 kg

KANKA

Ser żółty Gouda ( plastry)

1 kg
31,99 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka

4.7
z 21 opinii
EL PASTOR Ser owczy w plastrach 70 g

EL PASTOR

Ser owczy w plastrach

70 g
142,71 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 31 opinii
SEROVIA Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry) 450 g

SEROVIA

Gouda Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry)

450 g
38,64 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka

5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 43 opinii
BIO PLANET Ser Gouda (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Gouda (plastry) BIO

125 g
92,72 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka

5.0
z 51 opinii
GOAT FARM Ser kozi (plastry) BIO 90 g

GOAT FARM

Ser kozi (plastry) BIO

90 g
176,11 zł/kg
Cena15,85 zł
Do koszyka

4.9
z 13 opinii
BIO PLANET Ser Maasdam (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Maasdam (plastry) BIO

125 g
92,72 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka

4.9
z 26 opinii
KLARMA Ser Gouda (plastry) BIO 125 g

KLARMA

Ser Gouda (plastry) BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.8
z 34 opinii
BIO PLANET Ser Cheddar (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Cheddar (plastry) BIO

125 g
92,72 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store