Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Tylżycki
HOCHLAND Ser żółty Tylżycki (plastry)
Ser żółty Tylżycki (plastry) HOCHLAND 135g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 148 opinii

HOCHLAND Ser żółty Tylżycki (plastry)

135 g
HOCHLAND

Cena7,19 zł
53,26 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Tradycyjny i świeży ser żółty w plastrach poprawia szybkość przygotowania codziennych przekąsek. Hochland produkuje sery łatwe w rozpakowaniu, stabilne w konsystencji, grube. Tylżyckie plastry są nasączone smacznymi ziołami podkreślającymi wyjątkowy charakter przygotowanego błyskawicznie dania. Opakowanie posiada szczelny system zamknięcia, chroniąc plasterki przed wysuszeniem. Hochland to zdecydowany numer jeden podczas przyrządzania klasycznych kanapek. Ser w lodówce to fundamentalna sprawa zdrowego odżywiania, dlatego warto postawić w tym wypadku na jakość połączoną z optymalną ilością równo pokrojonych plasterków.

Cechy

bogaty w wapń

bez laktozy

wyprodukowano w Polsce

bez konserwantów i barwników


HOCHLAND Ser żółty Tylżycki (plastry)


Produkt dostępny
Dostępne warianty
HOCHLAND Ser żółty Maasdamer (plastry)
Pokaż wszystkie
Tagi
bez laktozy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1595.00 kJ
19.0%
Wartość energetyczna (kcal)
385.00 kcal
19.3%
Tłuszcz (g)
33.00 g
47.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
24.00 g
120.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
22.00 g
44.0%
Sól (g)
1.70 g
28.3%
Wapń (mg)
710.00 mg
88.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
148 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny ser. W porównaniu do innych producentów jest OK!
31.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny ser Tylżycki.Jego cudowny, wytrawno-łagodny smak zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienia.Idealny solo lub na kanapki.Polecam👍🔥
11.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony smak żółtego sera
26.02.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️super
01.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt z długim terminem przydatności a to ważne.
10.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry ser.
09.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
53,26 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
135 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
HOCHLAND
EAN:
5902899140766
Cena za kg:
53,26 zł/kg
Waga:
135 g
Marka:
HOCHLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5902899140766

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu. Przechowywać w temp. od +2 °C do +6 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Hochland


Marka standaryzowana

MarkaHochland

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

z polskiego mleka bez laktozy bogaty w wapń bez konserwantów bez GMO - z mleka od krów karmionych paszami bez GMO* teraz 8 plastrów w rekomendowanej cenie 4,69 zł *bez genetycznie zmodyfikowanych organizmów Hochland To jest pyszne! Hochland To jest pyszne! Kupując ten produkt wspierasz program Pajacyk - dzielimy się tym co dobre


O marce

Hochland To jest pyszne!


Oświadczenia żywieniowe

bogaty w wapń


Informacje dot. stylu życia

Bez laktozy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser żółty

Wariant tylżycki w plastrach


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

Wolne od GMO


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce.

Produkty z kategorii Tylżycki

5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 305 opinii
MLEKPOL Ser Tylżycki w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Tylżycki w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 148 opinii
HOCHLAND Ser żółty Tylżycki (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Tylżycki (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka

Produkty marki HOCHLAND

5.0
z 92 opinii
HOCHLAND Ser kremowy śmietankowy (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy śmietankowy (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
HOCHLAND Ser kremowy Gouda (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy Gouda (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z papryką (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z papryką (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z ziołami (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z ziołami (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 67 opinii
HOCHLAND Ser kremowy Emmentaler (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy Emmentaler (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 41 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z pieczarkami (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z pieczarkami (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z szynką (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z szynką (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z chrzanem i boczkiem (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z chrzanem i boczkiem (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 200 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
HOCHLAND Ser żółty śmietankowy (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty śmietankowy (plastry)

135 g
55,48 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 162 opinii
HOCHLAND Ser żółty Maasdamer (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Maasdamer (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
HOCHLAND Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 92 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda wędzona (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda wędzona (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
HOCHLAND Ser żółty Sielski (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Sielski (plastry)

135 g
55,48 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 139 opinii
HOCHLAND Ser kremowy w plastrach Tost 130 g

HOCHLAND

Ser kremowy w plastrach Tost

130 g
52,92 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,88 zł
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
HOCHLAND Ser kremowy w plastrach Gouda 130 g

HOCHLAND

Ser kremowy w plastrach Gouda

130 g
55,00 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store