Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Wędzony
HOCHLAND Ser żółty Gouda wędzona (plastry)
Ser żółty Gouda wędzona (plastry) HOCHLAND 135g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 92 opinii

HOCHLAND Ser żółty Gouda wędzona (plastry)

135 g
HOCHLAND

Cena7,19 zł
53,26 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

bogaty w wapń

bez laktozy

wyprodukowano w Polsce

bez konserwantów i barwników


HOCHLAND Ser żółty Gouda wędzona (plastry)


Produkt dostępny
Dostępne warianty
HOCHLAND Ser żółty Maasdamer (plastry)
Pokaż wszystkie
Tagi
bez laktozy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1461.00 kJ
17.4%
Wartość energetyczna (kcal)
352.00 kcal
17.6%
Tłuszcz (g)
28.00 g
40.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
20.00 g
100.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Wapń (mg)
814.00 mg
101.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
92 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Super ser na kanapki
22.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny smak
25.01.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny ser wędzony!!!
23.09.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny!
10.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
53,26 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
135 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
HOCHLAND
EAN:
5902899140759
Cena za kg:
53,26 zł/kg
Waga:
135 g
Marka:
HOCHLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5902899140759

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu. Przechowywać w temp. od +2 °C do +6 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Hochland


Marka standaryzowana

MarkaHochland

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Hochland To jest pyszne!


Oświadczenia żywieniowe

bogaty w wapń


Informacje dot. stylu życia

Bez laktozy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser żółty

Wariant gouda wędzona w plastrach

Produkty z kategorii Wędzony

5.0
z 364 opinii
MLEKPOL Ser rolada ustrzycka w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser rolada ustrzycka w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 92 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda wędzona (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda wędzona (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.7
z 40 opinii
MLEKOVITA Górskie Specjały. Ser Rolada Ustrzycka plastry 150 g

MLEKOVITA

Górskie Specjały. Ser Rolada Ustrzycka plastry

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki HOCHLAND

5.0
z 92 opinii
HOCHLAND Ser kremowy śmietankowy (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy śmietankowy (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
HOCHLAND Ser kremowy Gouda (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy Gouda (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 67 opinii
HOCHLAND Ser kremowy Emmentaler (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy Emmentaler (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z papryką (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z papryką (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z szynką (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z szynką (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z chrzanem i boczkiem (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z chrzanem i boczkiem (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 41 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z pieczarkami (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z pieczarkami (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z ziołami (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z ziołami (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 200 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 162 opinii
HOCHLAND Ser żółty Maasdamer (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Maasdamer (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
HOCHLAND Ser żółty śmietankowy (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty śmietankowy (plastry)

135 g
55,48 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 148 opinii
HOCHLAND Ser żółty Tylżycki (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Tylżycki (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
HOCHLAND Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
HOCHLAND Ser żółty Sielski (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Sielski (plastry)

135 g
55,48 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 139 opinii
HOCHLAND Ser kremowy w plastrach Tost 130 g

HOCHLAND

Ser kremowy w plastrach Tost

130 g
52,92 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,88 zł
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
HOCHLAND Ser kremowy w plastrach Gouda 130 g

HOCHLAND

Ser kremowy w plastrach Gouda

130 g
55,00 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store