Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Wędzony
MLEKOVITA Górskie Specjały. Ser Rolada Ustrzycka plastry
Zakopiańskie Specjały Rolada Ustrzycka Ser wędzony MLEKOVITA 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 40 opinii

MLEKOVITA Górskie Specjały. Ser Rolada Ustrzycka plastry

150 g
MLEKOVITA
Polska

Cena6,99 zł
46,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
40 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
13%
3
0%
2
0%
1
5%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ponownie nie otrzymałam tej rolady zamiast niej dostałam zwykłą roladę ustrzycką
18.03.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety nie otrzymałam tego sera zamiast niego dostałam podobny ser rolada ustrzycka z mlekovity zamiast z mlekpolu szkoda że osoba kompletująca zamówienia nie rozróżnia tak prostych rzeczy jak różnica między nazwą mlekovita a mlekpol
12.03.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.09.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.04.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
iwonna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.04.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Oksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
46,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
MLEKOVITA
Marka:
MLEKOVITA
EAN:
5900512130446
Cena za kg:
46,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
MLEKOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MLEKOVITA
EAN:
5900512130446

Produkty z kategorii Wędzony

5.0
z 364 opinii
MLEKPOL Ser rolada ustrzycka w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser rolada ustrzycka w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 92 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda wędzona (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda wędzona (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.7
z 40 opinii
MLEKOVITA Górskie Specjały. Ser Rolada Ustrzycka plastry 150 g

MLEKOVITA

Górskie Specjały. Ser Rolada Ustrzycka plastry

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MLEKOVITA

4.9
z 1047 opinii

40% taniej

MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 325 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,74 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 327 opinii
MLEKOVITA Masło klarowane 500 g

MLEKOVITA

Masło klarowane

500 g
44,78 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka
4.9
z 222 opinii
MLEKOVITA Ser Mozzarella (wiórki) 150 g

MLEKOVITA

Ser Mozzarella (wiórki)

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 308 opinii
MLEKOVITA Jogurt naturalny typu greckiego 400 g

MLEKOVITA

Jogurt naturalny typu greckiego

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 232 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Śmietana 18% 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Śmietana 18%

200 g
22,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 169 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek wiejski bez laktozy 180 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek wiejski bez laktozy

180 g
19,94 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 144 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 3,2% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 3,2%

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 230 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 1,5% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 185 opinii
MLEKOVITA Masło Polskie Extra ( 100g) 100 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra ( 100g)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Mazdamer w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 128 opinii
MLEKOVITA Ser Cheddar w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Cheddar w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 80 opinii
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Morski w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 101 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Masło Polskie Extra bez laktozy 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Masło Polskie Extra bez laktozy

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
4.9
z 265 opinii
MLEKOVITA La Polle Camembert Classic Ser pleśniowy 120 g

MLEKOVITA La Polle

Camembert Classic Ser pleśniowy

120 g
55,42 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store