Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Typ holenderski
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach
Ser Morski w plastrach MLEKOVITA 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 80 opinii

MLEKOVITA Ser Morski w plastrach

150 g
MLEKOVITA

Cena6,69 zł
44,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Przedstawiamy Państwu ser morski w plastrach producenta Mlekovita. Jego charakterystyczną cechą jest dość wyrazisty smak, który potrafi bardzo dobrze podkreślić wiele potraw. Idealnie sprawdza się podczas przygotowania wielu dań głównych, w tym przede wszystkim zapiekanki czy pizzy, a także sałatek i przekąsek. Bardzo dobrze komponuje się na przykład z ananasem oraz kukurydzą, a także z mięsem, dzięki czemu możliwości jego zastosowania jest całkiem sporo.
Ser może być także stosowany jako jeden z podstawowych składników śniadań oraz kolacji - kanapki z nim smakują znakomicie, jednocześnie zapewniając poczucie sytości przez bardzo długi czas.

Cechy

Lider Dekady Konkursu Laur Konsumenta 2004-2014


MLEKOVITA Ser Morski w plastrach


Produkt dostępny
Dostępne warianty
MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1333.00 kJ
15.9%
Wartość energetyczna (kcal)
321.00 kcal
16.1%
Tłuszcz (g)
25.00 g
35.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
16.00 g
80.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
24.00 g
48.0%
Sól (g)
1.70 g
28.3%
Wapń (mg)
800.00 mg
100.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
80 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry serek żółty
02.05.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Classic for toasts or regular cold sandwiches
15.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
MLEKOVITA
Marka:
MLEKOVITA
EAN:
5900512110547
Cena za kg:
44,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
MLEKOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MLEKOVITA
EAN:
5900512110547

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Warunki przechowywania

Min. temp. °C:2
Maks. temp. °C:10


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +10 °C.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Mlekovita


Marka standaryzowana

Marka:Mlekovita

Produkty z kategorii Typ holenderski

4.9
z 136 opinii
LEERDAMMER Ser żółty Orginal - plastry 100 g

LEERDAMMER

Ser żółty Orginal - plastry

100 g
59,90 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
LEERDAMMER Ser żółty proteinowy (plastry) 80 g

LEERDAMMER

Ser żółty proteinowy (plastry)

80 g
96,13 zł/kg
Cena promocyjna7,69 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 60 opinii
LEERDAMMER Ser żółty Light - plastry 100 g

LEERDAMMER

Ser żółty Light - plastry

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 80 opinii
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Morski w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 241 opinii
MLEKPOL Ser Złoty Mazur w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Złoty Mazur w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
HOCHLAND Ser żółty Sielski (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Sielski (plastry)

135 g
55,48 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka

Produkty marki MLEKOVITA

4.9
z 1047 opinii

40% taniej

MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 325 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,74 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 120 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Polski jogurt naturalny 350 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Polski jogurt naturalny

350 g
10,54 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 265 opinii
MLEKOVITA La Polle Camembert Classic Ser pleśniowy 120 g

MLEKOVITA La Polle

Camembert Classic Ser pleśniowy

120 g
55,42 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
4.9
z 222 opinii
MLEKOVITA Ser Mozzarella (wiórki) 150 g

MLEKOVITA

Ser Mozzarella (wiórki)

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 122 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT czekoladowe 200 ml

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT czekoladowe

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT waniliowe 200 ml

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT waniliowe

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Mazdamer w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 128 opinii
MLEKOVITA Ser Cheddar w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Cheddar w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150� g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 169 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek wiejski bez laktozy 180 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek wiejski bez laktozy

180 g
19,94 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 144 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 3,2% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 3,2%

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 230 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 1,5% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 120 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT 2% 1 l

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT 2%

1 l
4,29 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 104 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT 3,2% 1 l

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT 3,2%

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 327 opinii
MLEKOVITA Masło klarowane 500 g

MLEKOVITA

Masło klarowane

500 g
44,78 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store