Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Masło i margaryny
Masło
Klarowane
MLEKOVITA Masło klarowane
Masło klarowane MLEKOVITA 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 327 opinii

MLEKOVITA Masło klarowane

500 g
MLEKOVITA

Cena22,39 zł
44,78 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Masło klarowane cechuje miły dla oka, bursztynowy kolor oraz delikatna konsystencja, dzięki czemu doskonale rozsmarowuje się na świeżym pieczywie i grzankach. Powstało tylko i wyłącznie na bazie tłuszczu mlecznego, dzięki czemu ma wyjątkowo delikatny smak. Z powodzeniem można stosować je do przygotowania domowych wypieków. Sprawdzi się również do smażenia ryb i mięsa oraz innych potraw, bo nie pali się w wysokich temperaturach. Polecane zwłaszcza do pierogów i kopytek, które uzyskają dzięki niemu lepszy smak oraz pyszną, chrupiącą, złotą skórkę. Posłuży także do omaszczenia ziemniaków, ryżu czy kaszy.


Cechy

99,8% tłuszczu mlecznego
do smażenia, do pieczenia, do zup i sosów
doskonałe w tradycyjnej i nowoczesnej kuchni
wzbogaca potrawy smakiem i aromatem masła
nie pali się w wysokich temperaturach
polecane do: mięs, zup, ryb, warzyw, ciast, jajecznicy


MLEKOVITA Masło klarowane


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
3693.00 kJ
44.0%
Wartość energetyczna (kcal)
898.00 kcal
44.9%
Tłuszcz (g)
99.80 g
142.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
65.00 g
325.0%
Węglowodany (g)
0.10 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.10 g
0.1%
Białko (g)
0.10 g
0.2%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
327 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
4%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
TADEUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
JAK POPRZEDNIO
12.07.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Odpowiada mi to masło..
21.06.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre ok
19.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Tylko to kupuję
09.05.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, chyba najlepszy produkt polski na polskim rynku.
02.05.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
zbyt duża ilość w opakowaniu, gdyż po długim okresie użytkowania masło starzeje się . Lepsze są mniejsze ilości w opakowaniu.
18.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kocham masło w tej cenie
26.01.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość
19.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Masło wysokiej jakości.
14.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Stale używam, świetne do smażenia.
03.10.2025
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
To masło jest na prawdę klarowane.
04.08.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze je kupuję
28.07.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
korzystam na co dzień
26.07.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️super ❤️
03.07.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Używam do smażenia jajecznicy oraz dodaję do grzybów czy cukinii.
28.06.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupiłam kolejny raz są wyśmienite
26.06.2025
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
zbyt wysoka cena
23.05.2025
0
1
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Używam do smażenia niektórych potraw typu jajecznica czy ryby. I znakomicie smakuje oraz pachnie.
11.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Sprawdzone, smaczne, niezawodne
28.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,78 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
MLEKOVITA
Marka:
MLEKOVITA
EAN:
5900512300054
Cena za kg:
44,78 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
MLEKOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MLEKOVITA
EAN:
5900512300054

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Warunki przechowywania

Min. temp. °C:0
Maks. temp. °C:10


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0°C do +10°C


Informacje producenta

Marka

Mlekovita


Marka standaryzowana

Marka:Mlekovita

Produkty z kategorii Klarowane

4.9
z 190 opinii
POLMLEK Masło klarowane 250 g

POLMLEK

Masło klarowane

250 g
46,76 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 327 opinii
MLEKOVITA Masło klarowane 500 g

MLEKOVITA

Masło klarowane

500 g
44,78 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
BIO PLANET Masło klarowane ghee BIO 250 g

BIO PLANET

Masło klarowane ghee BIO

250 g
149,16 zł/kg
Cena37,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 2 opinii
FOODS BY ANN Ghee - masło klarowane BIO 400 g

FOODS BY ANN

Ghee - masło klarowane BIO

400 g
174,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026

Produkty marki MLEKOVITA

4.9
z 1047 opinii

40% taniej

MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 325 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,74 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 120 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Polski jogurt naturalny 350 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Polski jogurt naturalny

350 g
10,54 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 265 opinii
MLEKOVITA La Polle Camembert Classic Ser pleśniowy 120 g

MLEKOVITA La Polle

Camembert Classic Ser pleśniowy

120 g
55,42 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
4.9
z 222 opinii
MLEKOVITA Ser Mozzarella (wiórki) 150 g

MLEKOVITA

Ser Mozzarella (wiórki)

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 122 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT czekoladowe 200 ml

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT czekoladowe

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT waniliowe 200 ml

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT waniliowe

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
5.0
z 128 opinii
MLEKOVITA Ser Cheddar w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Cheddar w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 80 opinii
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Morski w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Mazdamer w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 169 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek wiejski bez laktozy 180 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek wiejski bez laktozy

180 g
19,94 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 144 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 3,2% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 3,2%

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 230 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 1,5% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
MLEKOVITA Mleko UHT pierwotne A2A2 3,8% 1 l

MLEKOVITA

Mleko UHT pierwotne A2A2 3,8%

1 l
11,59 zł/l
Cena11,59 zł
Do koszyka
4.9
z 120 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT 2% 1 l

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT 2%

1 l
4,29 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store