Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Napoje mleczne i kefir
Kefir
MLEKOVITA Kefir naturalny BIO
Kefir naturalny BIO MLEKOVITA 375g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 181 opinii

MLEKOVITA Kefir naturalny BIO

375 g
MLEKOVITA

friscontowa cena
Cena3,59 zł
9,57 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 10 dni
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
181 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, łagodny, bardzo dobry.
18.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
zdrowy,mała pojemność ,poreczny
01.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, jak to kefir
31.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry kefir
03.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo kremowy i delikatny smak. Mój ulubiony
31.10.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Dal mnie najlepszy z dostępnych tutaj.
04.09.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku.
30.08.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry
12.08.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny
21.07.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny
11.06.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry produkt
06.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, wygodna porcja.
15.04.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry smak i konsystencja
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,57 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
375 g
Dostawca:
MLEKOVITA
Marka:
MLEKOVITA
EAN:
5900512980119
Cena za kg:
9,57 zł/kg
Waga:
375 g
Marka:
MLEKOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MLEKOVITA
EAN:
5900512980119

Produkty z kategorii Kefir

5.0
z 60 opinii
ACTIVIA Kefir truskawka 280 g

ACTIVIA

Kefir truskawka

280 g
10,71 zł/kg
3,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 59 opinii
ACTIVIA Kefir naturalny 280 g

ACTIVIA

Kefir naturalny

280 g
10,71 zł/kg
3,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 67 opinii
ACTIVIA Kefir mango 280 g

ACTIVIA

Kefir mango

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 165 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 2,0% (w szkle) 280 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 2,0% (w szkle)

280 g
14,25 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 389 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 1 kg

KANKA

Kefir naturalny 2%

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 299 opinii
ROBICO Kefir bez laktozy z probiotykiem 1,5% 400 g

ROBICO

Kefir bez laktozy z probiotykiem 1,5%

400 g
9,22 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 526 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 1,5% 400 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 1,5%

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 341 opinii
OSM ŁOWICZ Kefir Łowicki 400 g

OSM ŁOWICZ

Kefir Łowicki

400 g
7,97 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 161 opinii
MILKO Kefir naturalny 330 ml

MILKO

Kefir naturalny

330 ml
10,15 zł/l
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 84 opinii
ŁACIATY Protein+ Kefir pitny naturalny 360 g

ŁACIATY Protein+

Kefir pitny naturalny

360 g
11,08 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 193 opinii
KRASNYSTAW Kefir luksusowy 250 g

KRASNYSTAW

Kefir luksusowy

250 g
7,80 zł/kg
Cena1,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 113 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny rodzinny 1,5% 900 g

ROBICO

Kefir tradycyjny rodzinny 1,5%

900 g
7,54 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 124 opinii
MLEKPOL Ayran - napój w stylu tureckim na bazie jogurtu 330 ml

MLEKPOL

Ayran - napój w stylu tureckim na bazie jogurtu

330 ml
11,18 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
MALUTA Ayran - napój turecki na bazie mleka fermentowanego 330 g

MALUTA

Ayran - napój turecki na bazie mleka fermentowanego

330 g
10,15 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 240 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 1,5% 250 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 1,5%

250 g
10,20 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 252 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 400 g

KANKA

Kefir naturalny 2%

400 g
5,63 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 107 opinii
BAKOMA Kefir naturalny 370 g

BAKOMA

Kefir naturalny

370 g
13,49 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 44 opinii
TURKISH STYLE Ayran napój na bazie jogurtu z solą 250 ml

TURKISH STYLE

Ayran napój na bazie jogurtu z solą

250 ml
9,80 zł/l
Cena2,45 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
KRASNYSTAW Kefir luksusowy 400 g

KRASNYSTAW

Kefir luksusowy

400 g
8,38 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 283 opinii
MILKO Kefir naturalny 1 l

MILKO

Kefir naturalny

1 l
6,85 zł/l
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 13 opinii
MÜLLER Ayran Napój mleczny na bazie jogurtu 500 g

MÜLLER

Ayran Napój mleczny na bazie jogurtu

500 g
8,98 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 59 opinii
MLEKPOL Kefir sokólski 400 g

MLEKPOL

Kefir sokólski

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 13 opinii
DIETAN Ayran - napój turecki (na bazie mleka fermentowanego) 500 ml

DIETAN

Ayran - napój turecki (na bazie mleka fermentowanego)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.9
z 181 opinii
MLEKOVITA Kefir naturalny BIO 375 g

MLEKOVITA

Kefir naturalny BIO

375 g
9,57 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.7
z 11 opinii
MENIKIO Kefir kozi gęsty BIO 200 g

MENIKIO

Kefir kozi gęsty BIO

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MLEKOVITA

4.9
z 1045 opinii

40% taniej

MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 323 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,74 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 120 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Polski jogurt naturalny 350 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Polski jogurt naturalny

350 g
10,54 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 265 opinii
MLEKOVITA La Polle Camembert Classic Ser pleśniowy 120 g

MLEKOVITA La Polle

Camembert Classic Ser pleśniowy

120 g
55,42 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
4.9
z 222 opinii
MLEKOVITA Ser Mozzarella (wiórki) 150 g

MLEKOVITA

Ser Mozzarella (wiórki)

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 122 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT czekoladowe 200 ml

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT czekoladowe

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT waniliowe 200 ml

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT waniliowe

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
5.0
z 80 opinii
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Morski w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Mazdamer w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 128 opinii
MLEKOVITA Ser Cheddar w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Cheddar w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
44,60 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 169 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek wiejski bez laktozy 180 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek wiejski bez laktozy

180 g
19,94 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 144 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 3,2% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 3,2%

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 230 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 1,5% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 120 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT 2% 1 l

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT 2%

1 l
4,29 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 104 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT 3,2% 1 l

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT 3,2%

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store