Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Napoje mleczne i kefir
Kefir
BAKOMA Kefir naturalny
Kefir naturalny BAKOMA 370g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 107 opinii

BAKOMA Kefir naturalny

370 g
BAKOMA

Cena4,99 zł
13,49 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

BAKOMA Kefir naturalny - napój z mleka krowiego poddanego procesowi fermentacji. Produkt zawiera głównie białko, a także wapń, fosfor i magnez. Jest także źródłem wielu witamin z grupy B (przede wszystkim B2 i B12), K, A i D. Wprowadzenie kefiru naturalnego do diety wpłynie pozytywnie na funkcjonowanie całego naszego organizmu. Korzystając z niego częściej poczujesz ogromną różnicę w samopoczuciu. Kefir naturalny nadaje się do Muesli, dań śniadaniowych, a także zup, kremów. Można również na jego bazie przygotować delikatne sosy i dipy, a także pyszne koktajle owocowe. Kefir naturalny w smaku jest delikatnie musujący ze względu na zawarty w nim naturalny dwutlenek węgla powstały w procesie fermentacji.


Cechy

prosty skład

oryginalny, orzeźwiający smak

2 składniki - mleko od polskich rolników, żywe kultury bakterii

źródło wapnia

firma polska


BAKOMA Kefir naturalny


Produkt dostępny
Data przydatności: około 9 dni
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
234.00 kJ
2.8%
Wartość energetyczna (kcal)
56.00 kcal
2.8%
Tłuszcz (g)
2.50 g
3.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.50 g
7.5%
Węglowodany (g)
4.90 g
1.9%
w tym cukry (g)
4.90 g
5.4%
Białko (g)
3.40 g
6.8%
Sól (g)
0.11 g
1.8%
Witamina B12 (µg)
0.40 g
16.0%
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
107 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Aksamitny, niekwasny.
28.06.2026
0
0
KRZYSZTOF
zweryfikowano
Zgłaszam
NAJLEPSZY Z DOSTĘPNYCH. FATALNE NAJGORSZE, PRZENIKAJĄCE DO KEFIRU, OPAKOWANIE. OZNACZONE TRÓJKĄTEM JEDEN.
02.03.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak dokładnie taki sam jak za dawnych lat. Piję tylko kefir Bakomy. Uwielbiam🤩
09.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry, sprawdzony produkt
30.01.2026
0
0
KRZYSZTOF
zweryfikowano
Zgłaszam
JEST CHYBA MOCNO NIEMORALNE, ŻE TEN CENNY PROZDROWOTNY PROBIOTYKOWY PRODUKT JEST PAKOWANY W NAJGORSZEJ JAKOŚCI PLASTIK PET ( TRÓJKĄT 1) POPRZEDNIO BAKOMA UŻYWAŁA SOLIDNYCH TWARDYCH BUTELEK. PANIE BOŻE RACZ MIEĆ BAKOMĘ W OPIECE.
09.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
doskonały w dobrej cenie
09.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry, w dobrej cenie
04.10.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jestem szczerze zadowolona z Waszych usług. Większość produktów kupuję stale w sklepach toteż zamawiam je bo wiem że są dobre. Wolałabym oceniać ( co też czynię|) terminowość dostaw, sposób dostawy ( wcześniejsze zawiadomienia telefoniczne z zapytaniem czy jestem w domu). Nie jesteście przecież producentem towarów wiec nie jest możliwe poprawianie ich jakości ? Natomiast owoce i jarzyny są zawsze świeże i to mnie cieszy. Pozdrawiam.
27.09.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
16.08.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️ jak dotąd trzyma poziom. Dobry skład i smak
06.08.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość w dobrej cenie
27.07.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Najsmaczniejszy kefir, doskonała równowaga łagodnej gładkości i świeżego cierpko kwaskowatego smaku
18.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,49 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
370 g
Dostawca:
BAKOMA
Marka:
BAKOMA
EAN:
5900197011955
Cena za kg:
13,49 zł/kg
Waga:
370 g
Marka:
BAKOMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAKOMA
EAN:
5900197011955

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed otwarciem.


Przechowywanie

Należy spożyć do: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temperaturze: Od +2°C do +6°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Informacje producenta

Marka

Bakoma


Marka standaryzowana

MarkaBakoma

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Naturalne źródło wapnia i witaminy B₁₂


O producencie

Firma polska


Oświadczenia żywieniowe

Naturalne źródło wapnia i witaminy B₁₂


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kefir

Wariant naturalny

Produkty z kategorii Kefir

5.0
z 60 opinii
ACTIVIA Kefir truskawka 280 g

ACTIVIA

Kefir truskawka

280 g
10,71 zł/kg
3,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 59 opinii
ACTIVIA Kefir naturalny 280 g

ACTIVIA

Kefir naturalny

280 g
10,71 zł/kg
3,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 68 opinii
ACTIVIA Kefir mango 280 g

ACTIVIA

Kefir mango

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 165 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 2,0% (w szkle) 280 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 2,0% (w szkle)

280 g
14,25 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 391 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 1 kg

KANKA

Kefir naturalny 2%

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 299 opinii
ROBICO Kefir bez laktozy z probiotykiem 1,5% 400 g

ROBICO

Kefir bez laktozy z probiotykiem 1,5%

400 g
9,22 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 526 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 1,5% 400 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 1,5%

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 341 opinii
OSM ŁOWICZ Kefir Łowicki 400 g

OSM ŁOWICZ

Kefir Łowicki

400 g
7,97 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 161 opinii
MILKO Kefir naturalny 330 ml

MILKO

Kefir naturalny

330 ml
10,15 zł/l
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 84 opinii
ŁACIATY Protein+ Kefir pitny naturalny 360 g

ŁACIATY Protein+

Kefir pitny naturalny

360 g
11,08 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 193 opinii
KRASNYSTAW Kefir luksusowy 250 g

KRASNYSTAW

Kefir luksusowy

250 g
7,80 zł/kg
Cena1,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 115 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny rodzinny 1,5% 900 g

ROBICO

Kefir tradycyjny rodzinny 1,5%

900 g
7,54 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 124 opinii
MLEKPOL Ayran - napój w stylu tureckim na bazie jogurtu 330 ml

MLEKPOL

Ayran - napój w stylu tureckim na bazie jogurtu

330 ml
11,18 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 80 opinii
MALUTA Ayran - napój turecki na bazie mleka fermentowanego 330 g

MALUTA

Ayran - napój turecki na bazie mleka fermentowanego

330 g
10,15 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 240 opinii
ROBICO Kefir tradycyjny 1,5% 250 g

ROBICO

Kefir tradycyjny 1,5%

250 g
10,20 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 253 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 400 g

KANKA

Kefir naturalny 2%

400 g
5,63 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 107 opinii
BAKOMA Kefir naturalny 370 g

BAKOMA

Kefir naturalny

370 g
13,49 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 44 opinii
TURKISH STYLE Ayran napój na bazie jogurtu z solą 250 ml

TURKISH STYLE

Ayran napój na bazie jogurtu z solą

250 ml
9,80 zł/l
Cena2,45 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
KRASNYSTAW Kefir luksusowy 400 g

KRASNYSTAW

Kefir luksusowy

400 g
8,38 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 283 opinii
MILKO Kefir naturalny 1 l

MILKO

Kefir naturalny

1 l
6,85 zł/l
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 14 opinii
MÜLLER Ayran Napój mleczny na bazie jogurtu 500 g

MÜLLER

Ayran Napój mleczny na bazie jogurtu

500 g
8,98 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 59 opinii
MLEKPOL Kefir sokólski 400 g

MLEKPOL

Kefir sokólski

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 13 opinii
DIETAN Ayran - napój turecki (na bazie mleka fermentowanego) 500 ml

DIETAN

Ayran - napój turecki (na bazie mleka fermentowanego)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.9
z 181 opinii
MLEKOVITA Kefir naturalny BIO 375 g

MLEKOVITA

Kefir naturalny BIO

375 g
9,57 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.7
z 11 opinii
MENIKIO Kefir kozi gęsty BIO 200 g

MENIKIO

Kefir kozi gęsty BIO

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BAKOMA

4.9
z 216 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 150 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

150 g
15,67 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 268 opinii
BAKOMA Śmietanka kremówka 30% 200 g

BAKOMA

Śmietanka kremówka 30%

200 g
28,45 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.8
z 36 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 45 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 50 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 43 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 40 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 25 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 254 opinii
BAKOMA Jogurt typu greckiego 170 g

BAKOMA

Jogurt typu greckiego

170 g
22,06 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 56 opinii
BAKOMA Kremowy jogurt naturalny 150 g

BAKOMA

Kremowy jogurt naturalny

150 g
15,67 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 51 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Kaucja: + 2,50 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 41 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 61 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 107 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt brzoskwiniowo-gruszkowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt brzoskwiniowo-gruszkowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 87 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt ananasowo-mandarynkowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt ananasowo-mandarynkowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 68 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt jabłkowo-pomarańczowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt jabłkowo-pomarańczowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store