Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Truskawka
BAKOMA Jogurt z truskawkami BIO
Jogurt z truskawkami BIO BAKOMA 140g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 112 opinii

BAKOMA Jogurt z truskawkami BIO

140 g
BAKOMA

friscontowa cena
Cena3,35 zł
23,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Prosty skład! jogurt owoce cukier trzcinowy


Cechy

tylko 3 składniki

produkt rolnictwa ekologicznego


BAKOMA Jogurt z truskawkami BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: około 17 dni
Dostępne warianty
BAKOMA Jogurt z jagodami BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański
Frisco okazja
Keto

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
373.00 kJ
4.4%
Wartość energetyczna (kcal)
89.00 kcal
4.5%
Tłuszcz (g)
2.50 g
3.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.80 g
9.0%
Węglowodany (g)
12.90 g
5.0%
w tym cukry (g)
12.00 g
13.3%
Białko (g)
3.50 g
7.0%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
112 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, dobry skład.
07.03.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Rozsądna cena i super smak
04.03.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję od lat
10.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez zbędnych dodatków za to dużo owoców .
21.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
to najlepszy jogurt truskawkowy w ofercie frisco <3
27.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok.
18.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
BAKOMA
Marka:
BAKOMA
EAN:
5900197022388
Cena za kg:
23,93 zł/kg
Waga:
140 g
Marka:
BAKOMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAKOMA
EAN:
5900197022388

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

Bakoma


Marka standaryzowana

MarkaBakoma

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Rolnictwo ekologiczne z UE / spoza UE

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Prosty skład! jogurt owoce cukier trzcinowy


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jogurt Bio

Wariant z truskawkami

Produkty z kategorii Truskawka

4.9
z 208 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z truskawkami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z truskawkami

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 06.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
5.0
z 34 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kulkami o smaku truskawkowym 100 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kulkami o smaku truskawkowym

100 g
32,50 zł/kg
Krótka data 06.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 112 opinii
BAKOMA Jogurt z truskawkami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z truskawkami BIO

140 g
23,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 71 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt truskawkowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt truskawkowy

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 110 opinii
MLEKPOL Jogurt truskawkowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt truskawkowy

150 g
11,27 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 14 opinii
DANONKI Jogurt truskawkowy (saszetka) 70 g

DANONKI

Jogurt truskawkowy (saszetka)

70 g
47,00 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 37 opinii
MLEKPOL Jogurt Sokólski truskawkowy 400 g

MLEKPOL

Jogurt Sokólski truskawkowy

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 9 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy o smaku truskawkowym (9% tł.) BIO 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy o smaku truskawkowym (9% tł.) BIO

140 g
52,07 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 47 opinii
ACTIVIA Jogurt truskawkowy 4x120g 480 g

ACTIVIA

Jogurt truskawkowy 4x120g

480 g
19,98 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka

Produkty marki BAKOMA

4.9
z 267 opinii
BAKOMA Śmietanka kremówka 30% 200 g

BAKOMA

Śmietanka kremówka 30%

200 g
28,45 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 254 opinii
BAKOMA Jogurt typu greckiego 170 g

BAKOMA

Jogurt typu greckiego

170 g
22,06 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 40 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 45 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 36 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 50 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 25 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 43 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 111 opinii
BAKOMA Jogurt z jagodami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z jagodami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 104 opinii
BAKOMA Jogurt z wiśniami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z wiśniami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 134 opinii
BAKOMA Jogurt z morelami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z morelami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 140 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt naturalny BIO

140 g
23,50 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 175 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 370 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

370 g
13,38 zł/kg
Cena4,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 216 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 150 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

150 g
15,67 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 73 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z malinami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z malinami i granolą

230 g
28,48 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
4.9
z 60 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą

230 g
28,48 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store