Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Truskawka
DANONKI Jogurt truskawkowy (saszetka)
Jogurt truskawkowy (saszetka) DANONKI 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 14 opinii

DANONKI Jogurt truskawkowy (saszetka)

70 g
DANONKI

Cena3,29 zł
47,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Czy wiecie jak powstają Danonki? Podstawą jest mleko i pyszne owoce. Jest tu wapń dla mocnych kości... i witamina D, która dodatkowo pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego**. Dzieci uwielbiają Danonki za smak... a rodzice za ich wartościowe składniki!


Cechy

mocne kości

witamina D, wapń**

odporność

**Danonki są źródłem wapnia i witaminy D. Wapń jest potrzebny do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości, a witamina D dodatkowo przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego u dzieci. Ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta


DANONKI Jogurt truskawkowy (saszetka)


Produkt dostępny
Data przydatności: około 22 dni
Dostępne warianty
DANONKI Jogurt o smaku waniliowym (saszetka)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
335.00 kJ
4.0%
Wartość energetyczna (kcal)
79.00 kcal
4.0%
Tłuszcz (g)
2.20 g
3.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.40 g
7.0%
Węglowodany (g)
11.40 g
4.4%
w tym cukry (g)
9.70 g
10.8%
Błonnik (g)
0.10 g
Białko (g)
3.60 g
7.2%
Sól (g)
0.11 g
1.8%
Witamina D (µg)
1.25 g
25.0%
Wapń (mg)
180.00 mg
22.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0
Mathias
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0
Sylwester
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
DANONKI
EAN:
59055853
Cena za kg:
47,00 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
DANONKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
59055853

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Delikatnie pougniataj opakowanie przed otwarciem.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C. Spożyć do 6 godzin po wyjęciu z lodówki.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie pozostawiać dzieci z zakrętką bez nadzoru dorosłych. Produkt nie powinien zostać spożyty, jeśli opakowanie zostało uszkodzone.


Informacje producenta

Marka

Danone


Marka standaryzowana

MarkaDanone

Podmarka

Sub Brand Danonki


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Green Dot


Opis produktu

Czy wiecie jak powstają Danonki? Podstawą jest mleko i pyszne owoce. Jest tu wapń dla mocnych kości... i witamina D, która dodatkowo pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego**. Dzieci uwielbiają Danonki za smak... a rodzice za ich wartościowe składniki!


Oświadczenia żywieniowe

Danonki są źródłem wapnia i witaminy D.


Oświadczenia zdrowotne

Wapń jest potrzebny do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości, a witamina D dodatkowo przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego u dzieci.

Ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta


Podzielony opis produktu

Functional Name Jogurt

Variant truskawka

Produkty z kategorii Truskawka

4.9
z 208 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z truskawkami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z truskawkami

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 34 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kulkami o smaku truskawkowym 100 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kulkami o smaku truskawkowym

100 g
32,50 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 71 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt truskawkowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt truskawkowy

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 110 opinii
MLEKPOL Jogurt truskawkowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt truskawkowy

150 g
11,27 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 112 opinii
BAKOMA Jogurt z truskawkami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z truskawkami BIO

140 g
23,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 14 opinii
DANONKI Jogurt truskawkowy (saszetka) 70 g

DANONKI

Jogurt truskawkowy (saszetka)

70 g
47,00 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 37 opinii
MLEKPOL Jogurt Sokólski truskawkowy 400 g

MLEKPOL

Jogurt Sokólski truskawkowy

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 9 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy o smaku truskawkowym (9% tł.) BIO 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy o smaku truskawkowym (9% tł.) BIO

140 g
52,07 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 47 opinii
ACTIVIA Jogurt truskawkowy 4x120g 480 g

ACTIVIA

Jogurt truskawkowy 4x120g

480 g
19,98 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka

Produkty marki DANONKI

4.9
z 29 opinii
DANONKI Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g 200 g

DANONKI

Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g

200 g
29,25 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 8 opinii
DANONKI Jogurt o smaku waniliowym (saszetka) 70 g

DANONKI

Jogurt o smaku waniliowym (saszetka)

70 g
47,00 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 13 opinii
DANONKI Serek o smaku truskawkowo-waniliowym (4 szt.) 360 g

DANONKI

Serek o smaku truskawkowo-waniliowym (4 szt.)

360 g
24,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store