Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Desery chłodzone
Kremowe
DANONKI Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g
Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g DANONKI 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 29 opinii

DANONKI Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g

200 g
DANONKI
1 szt.12 szt.

Cena5,85 zł
29,25 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Dzieci lubią słodycze, a jednocześnie do prawidłowego rozwoju potrzebują odpowiednich składników odżywczych. Danonki poosiadają zarówno wspaniały smak oraz zawierają formułę mocnych kości, czyli dostarczają dziecku wapnia oraz witaminy D, dzięki którym możliwy jest prawidłowy rozwój kości dziecka, dlatego są one doskonałym elementem jego codziennej diety. Serki te wyprodukowane są na najlepszego polskiego mleka i nie zawierają żadnych konserwantów.
Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Cechy

mocne kości

witamina D, wapń**

odporność

**Danonki są źródłem wapnia i witaminy D. Warto włączyć do posiłków 2 kubeczki Danonków dziennie. Wapń jest potrzebny do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości a witamina D dodatkowo przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego


DANONKI Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g


Produkt dostępny
Data przydatności: około 27 dni
Tagi
wegetariański
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
378.00 kJ
4.5%
Wartość energetyczna (kcal)
90.00 kcal
4.5%
Tłuszcz (g)
2.50 g
3.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.60 g
8.0%
Węglowodany (g)
10.50 g
4.0%
w tym cukry (g)
9.80 g
10.9%
Białko (g)
6.30 g
12.6%
Sól (g)
0.09 g
1.5%
Witamina D (µg)
1.50 g
30.0%
Wapń (mg)
180.00 mg
22.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
29 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.04.2026
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
ALICJA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,25 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
DANONKI
EAN:
59026990
Cena za kg:
29,25 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
DANONKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
59026990

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

4 x 50 g = 200 g e


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga: opakowanie produktu zawiera przedmiot przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat)
3


Informacje producenta

Marka

Danone


Marka standaryzowana

MarkaDanone

Podmarka

Podmarka Danonki


Logotypy stron trzecich

Green Dot

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Czy wiecie jak powstają Danonki? Podstawą jest mleko i pyszne owoce. Jest tu wapń dla mocnych kości... i witamina D, która dodatkowo pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego**. Dzieci uwielbiają Danonki za smak... a rodzice za ich wartościowe składniki!


Dodatkowe informacje

Należy sprzedawać w komplecie.


Oświadczenia żywieniowe

Danonki są źródłem wapnia i witaminy D.


Oświadczenia zdrowotne

Wapń jest potrzebny do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości a witamina D dodatkowo przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego u dzieci.

Ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Serek

Wariant truskawka


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

bez syropu glukozowo-fruktozowego

Produkty z kategorii Kremowe

5.0
z 176 opinii
ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 150 g

ZOTT MONTE

Deser mleczny czekolada

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 52 opinii
ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 6x55g 330 g

ZOTT MONTE

Deser mleczny czekolada 6x55g

330 g
25,91 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
DANONKI Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g 200 g

DANONKI

Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g

200 g
29,25 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 111 opinii
ŁACIATY Deser na bazie maślanki o smaku tarty cytrynowe 170 g

ŁACIATY

Deser na bazie maślanki o smaku tarty cytrynowe

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 54 opinii
ŁACIATY Deser na bazie maślanki z truskawkami i śmietanką 170 g

ŁACIATY

Deser na bazie maślanki z truskawkami i śmietanką

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.5
z 28 opinii
ŁACIATY Deser o smaku brownie z wiśniami 170 g

ŁACIATY

Deser o smaku brownie z wiśniami

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.7
z 16 opinii
ŁACIATY Deser o smaku kiwi z nutą matchy 170 g

ŁACIATY

Deser o smaku kiwi z nutą matchy

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 47 opinii
ŁACIATY Deser z nata de coco i kawałkami czekolady 170 g

ŁACIATY

Deser z nata de coco i kawałkami czekolady

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 7 opinii
DANONE Gratka Deser mleczny o smaku truskawkowym 65 g

DANONE Gratka

Deser mleczny o smaku truskawkowym

65 g
34,62 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.7
z 13 opinii
BAKOMA Satino Deser czekoladowy 165 g

BAKOMA Satino

Deser czekoladowy

165 g
21,76 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 29 opinii
BAKOMA Satino Deser Waniliowy 165 g

BAKOMA Satino

Deser Waniliowy

165 g
21,76 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser czekoladowy (saszetka) 150 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser czekoladowy (saszetka)

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser orzechowy (saszetka) 150 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser orzechowy (saszetka)

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
GOSHUA Krem z czekolady belgijskiej 130 g

GOSHUA

Krem z czekolady belgijskiej

130 g
76,85 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 13 opinii
DANONKI Serek o smaku truskawkowo-waniliowym (4 szt.) 360 g

DANONKI

Serek o smaku truskawkowo-waniliowym (4 szt.)

360 g
24,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
5.0
z 1 opinii
POLMLEK Deser mleczny waniliowy o smaku orzechowym (saszetka) 150 g

POLMLEK

Deser mleczny waniliowy o smaku orzechowym (saszetka)

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka

Produkty marki DANONKI

5.0
z 14 opinii
DANONKI Jogurt truskawkowy (saszetka) 70 g

DANONKI

Jogurt truskawkowy (saszetka)

70 g
47,00 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 8 opinii
DANONKI Jogurt o smaku waniliowym (saszetka) 70 g

DANONKI

Jogurt o smaku waniliowym (saszetka)

70 g
47,00 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 13 opinii
DANONKI Serek o smaku truskawkowo-waniliowym (4 szt.) 360 g

DANONKI

Serek o smaku truskawkowo-waniliowym (4 szt.)

360 g
24,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store