Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Desery chłodzone
Kremowe
ŁACIATY Deser o smaku brownie z wiśniami
Deser o smaku brownie z wiśniami ŁACIATY 170g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 28 opinii

ŁACIATY Deser o smaku brownie z wiśniami

170 g
ŁACIATY
Polska

Cena3,19 zł
18,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

bezglutenowy


ŁACIATY Deser o smaku brownie z wiśniami


Produkt dostępny
Data przydatności: około 9 dni
Dostępne warianty
ŁACIATY Deser o smaku kiwi z nutą matchy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
508.00 kJ
6.0%
Wartość energetyczna (kcal)
121.00 kcal
6.1%
Tłuszcz (g)
6.00 g
8.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.10 g
20.5%
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
13.00 g
14.4%
Białko (g)
3.80 g
7.6%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
64%
4
25%
3
7%
2
0%
1
4%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Znajoma przyniosła to kiedyś na spotkanie i postawiła na stole bez komentarza. Każdy podszedł trochę z dystansem — wiadomo, „kolejny deser”. Pierwsza osoba spróbowała, nic nie powiedziała. Druga też. Trzecia tylko podniosła brew i sięgnęła po kolejną porcję. Po chwili rozmowy się rozjechały, temat zniknął, a wszyscy skupili się na tym jednym pudełku. I to był ten moment, kiedy nikt już nie udawał, że chodzi o spotkanie — tylko o to, żeby zdążyć wziąć jeszcze kawałek.
15.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealna słodka przegryzła!
22.02.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dziwny smak i konsystencja, niezbyt dobry
08.02.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Zwykły jogurt o smaku wiśniowym. Nie ma nic wspólnego z Brownie i deserem.
11.12.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Spodziewałem się innego smaku. To jogurt z czekoladą.
27.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.07.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.05.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.03.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
ŁACIATY
EAN:
5900820027773
Cena za kg:
18,76 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
ŁACIATY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5900820027773

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data, numer partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +8 °C. Po otwarciu opakowania przechowywać w temperaturze od +1 °C do +8 °C i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Łaciaty


Marka standaryzowana

MarkaŁaciaty

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Deser

Wariant o smaku brownie z wiśniami

Produkty z kategorii Kremowe

5.0
z 176 opinii
ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 150 g

ZOTT MONTE

Deser mleczny czekolada

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 52 opinii
ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 6x55g 330 g

ZOTT MONTE

Deser mleczny czekolada 6x55g

330 g
25,91 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
DANONKI Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g 200 g

DANONKI

Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g

200 g
29,25 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 111 opinii
ŁACIATY Deser na bazie maślanki o smaku tarty cytrynowe 170 g

ŁACIATY

Deser na bazie maślanki o smaku tarty cytrynowe

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 54 opinii
ŁACIATY Deser na bazie maślanki z truskawkami i śmietanką 170 g

ŁACIATY

Deser na bazie maślanki z truskawkami i śmietanką

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.5
z 28 opinii
ŁACIATY Deser o smaku brownie z wiśniami 170 g

ŁACIATY

Deser o smaku brownie z wiśniami

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.7
z 16 opinii
ŁACIATY Deser o smaku kiwi z nutą matchy 170 g

ŁACIATY

Deser o smaku kiwi z nutą matchy

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 47 opinii
ŁACIATY Deser z nata de coco i kawałkami czekolady 170 g

ŁACIATY

Deser z nata de coco i kawałkami czekolady

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 7 opinii
DANONE Gratka Deser mleczny o smaku truskawkowym 65 g

DANONE Gratka

Deser mleczny o smaku truskawkowym

65 g
34,62 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.7
z 13 opinii
BAKOMA Satino Deser czekoladowy 165 g

BAKOMA Satino

Deser czekoladowy

165 g
21,76 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 29 opinii
BAKOMA Satino Deser Waniliowy 165 g

BAKOMA Satino

Deser Waniliowy

165 g
21,76 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser czekoladowy (saszetka) 150 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser czekoladowy (saszetka)

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser orzechowy (saszetka) 150 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser orzechowy (saszetka)

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
GOSHUA Krem z czekolady belgijskiej 130 g

GOSHUA

Krem z czekolady belgijskiej

130 g
76,85 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 13 opinii
DANONKI Serek o smaku truskawkowo-waniliowym (4 szt.) 360 g

DANONKI

Serek o smaku truskawkowo-waniliowym (4 szt.)

360 g
24,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 1 opinii
POLMLEK Deser mleczny waniliowy o smaku orzechowym (saszetka) 150 g

POLMLEK

Deser mleczny waniliowy o smaku orzechowym (saszetka)

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka

Produkty marki ŁACIATY

4.9
z 289 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty naturalny 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty naturalny

135 g
27,33 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 121 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 166 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 146 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 204 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z czosnkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z czosnkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 105 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 102 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 126 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy z cebulą i szczypiorkiem 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy z cebulą i szczypiorkiem

135 g
34,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 103 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny

135 g
34,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 214 opinii
ŁACIATY Serek puszysty naturalny 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty naturalny

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 120 opinii
ŁACIATY Serek puszysty z cebulką i szczypiorkiem 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty z cebulką i szczypiorkiem

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 113 opinii
ŁACIATY Serek puszysty z łososiem i koperkiem 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty z łososiem i koperkiem

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 62 opinii
ŁACIATY Serek puszysty burak z chrzanem 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty burak z chrzanem

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 104 opinii
Nowość
ŁACIATY Jogurt pitny jeżyna malina bez laktozy 250 ml

ŁACIATY

Jogurt pitny jeżyna malina bez laktozy

250 ml
11,56 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 63 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny truskawka czarna porzeczka bez laktozy 250 ml

ŁACIATY

Jogurt pitny truskawka czarna porzeczka bez laktozy

250 ml
11,56 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store