Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Desery chłodzone
Kremowe
ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada
Deser mleczny czekolada MONTE ZOTT 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 176 opinii

ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada

150 g
ZOTT

Cena3,79 zł
25,27 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Monte to prawdziwy przysmak dla mlecznych koneserów. Niepowtarzalny kremowy smak czekolady i orzechów zachwyci każdego łasucha. Idealna propozycja na przekąskę do szkoły i do pracy – niezależnie od wieku! Dzięki wygodnemu opakowaniu możesz zabrać ją wszędzie, gdzie tylko chcesz rozkoszować się smakami szczęśliwego dzieciństwa.

Deser mleczny Zott, dzięki zawartości wapnia, białka i magnezu, to nie tylko pyszny smak, ale także zdrowie w najlepszej formie. Teraz czas, byś i Ty dołączył do wielbicieli tej przekąski!

Pyszny deser Monte to:

  • Fantastyczne połączenie mleka, orzechów i czekolady
  • Duża zawartość wapnia, białka i magnezu
  • Wygodne, poręczne opakowanie

Kraj pochodzenia: Niemcy


ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada


Produkt dostępny
Data przydatności: około 27 dni
Tagi
wegetariański
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
762.00 kJ
9.1%
Wartość energetyczna (kcal)
183.00 kcal
9.2%
Tłuszcz (g)
12.20 g
17.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.10 g
40.5%
Węglowodany (g)
15.50 g
6.0%
w tym cukry (g)
13.60 g
15.1%
Białko (g)
2.60 g
5.2%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Witamina A (µg)
120.00 g
15.0%
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
176 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
2%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
30.06.2026
0
0
Małgosia
zweryfikowano
Zgłaszam
uwielbiam
02.03.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
08.08.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Super ❤️
14.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dostałam z inną data waznosci
19.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,27 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
ZOTT
EAN:
40145990
Cena za kg:
25,27 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
ZOTT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
40145990

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +4 °C do +8 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Zott Monte


Marka standaryzowana

MarkaZott

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Deser

Produkty z kategorii Kremowe

5.0
z 176 opinii
ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 150 g

ZOTT MONTE

Deser mleczny czekolada

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 52 opinii
ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 6x55g 330 g

ZOTT MONTE

Deser mleczny czekolada 6x55g

330 g
25,91 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
DANONKI Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g 200 g

DANONKI

Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g

200 g
29,25 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.5
z 28 opinii
ŁACIATY Deser o smaku brownie z wiśniami 170 g

ŁACIATY

Deser o smaku brownie z wiśniami

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.7
z 16 opinii
ŁACIATY Deser o smaku kiwi z nutą matchy 170 g

ŁACIATY

Deser o smaku kiwi z nutą matchy

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 111 opinii
ŁACIATY Deser na bazie maślanki o smaku tarty cytrynowe 170 g

ŁACIATY

Deser na bazie maślanki o smaku tarty cytrynowe

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 54 opinii
ŁACIATY Deser na bazie maślanki z truskawkami i śmietanką 170 g

ŁACIATY

Deser na bazie maślanki z truskawkami i śmietanką

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 47 opinii
ŁACIATY Deser z nata de coco i kawałkami czekolady 170 g

ŁACIATY

Deser z nata de coco i kawałkami czekolady

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 7 opinii
DANONE Gratka Deser mleczny o smaku truskawkowym 65 g

DANONE Gratka

Deser mleczny o smaku truskawkowym

65 g
34,62 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 7 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser czekoladowy (saszetka) 150 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser czekoladowy (saszetka)

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser orzechowy (saszetka) 150 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser orzechowy (saszetka)

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
4.7
z 13 opinii
BAKOMA Satino Deser czekoladowy 165 g

BAKOMA Satino

Deser czekoladowy

165 g
21,76 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 29 opinii
BAKOMA Satino Deser Waniliowy 165 g

BAKOMA Satino

Deser Waniliowy

165 g
21,76 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
GOSHUA Krem z czekolady belgijskiej 130 g

GOSHUA

Krem z czekolady belgijskiej

130 g
76,85 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 13 opinii
DANONKI Serek o smaku truskawkowo-waniliowym (4 szt.) 360 g

DANONKI

Serek o smaku truskawkowo-waniliowym (4 szt.)

360 g
24,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 1 opinii
POLMLEK Deser mleczny waniliowy o smaku orzechowym (saszetka) 150 g

POLMLEK

Deser mleczny waniliowy o smaku orzechowym (saszetka)

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka

Produkty marki ZOTT

4.9
z 355 opinii
ZOTT Natur Jogurt naturalny bez laktozy 180 g

ZOTT Natur

Jogurt naturalny bez laktozy

180 g
16,06 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 844 opinii
ZOTT Natur Jogurt naturalny 180 g

ZOTT Natur

Jogurt naturalny

180 g
11,06 zł/kg
friscontowa cena
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 52 opinii
ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 6x55g 330 g

ZOTT MONTE

Deser mleczny czekolada 6x55g

330 g
25,91 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.9
z 150 opinii
ZOTT Jogobella Classics Jogurt wiśniowy 150 g

ZOTT Jogobella Classics

Jogurt wiśniowy

150 g
14,07 zł/kg
Cena2,11 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 246 opinii
ZOTT Jogobella Classics Jogurt brzoskwiniowy 150 g

ZOTT Jogobella Classics

Jogurt brzoskwiniowy

150 g
14,07 zł/kg
Cena2,11 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 121 opinii
ZOTT Jogobella Classics Jogurt malina 150 g

ZOTT Jogobella Classics

Jogurt malina

150 g
14,07 zł/kg
Cena2,11 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 65 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt jagodowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt jagodowy

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 71 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt truskawkowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt truskawkowy

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 56 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt brzoskwiniowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt brzoskwiniowy

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 113 opinii
Nowość
ZOTT Galaretka truskawka 175 g

ZOTT

Galaretka truskawka

175 g
14,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 66 opinii
ZOTT Galaretka pomarańcza 175 g

ZOTT

Galaretka pomarańcza

175 g
14,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 49 opinii
ZOTT Zottarella Ser Mozzarella 125 g

ZOTT Zottarella

Ser Mozzarella

125 g
54,32 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 40 opinii
ZOTT MONTE Napój czekoladowy 200 ml

ZOTT MONTE

Napój czekoladowy

200 ml
19,95 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.7
z 59 opinii
ZOTT Deser z Koroną Z bitą śmietaną wanilia 175 g

ZOTT Deser z Koroną

Z bitą śmietaną wanilia

175 g
11,37 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store