Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Desery chłodzone
Kremowe
ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 6x55g
Deser mleczny czekolada 6x55g MONTE ZOTT 330g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 52 opinii

ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 6x55g

330 g
ZOTT

Cena8,55 zł
25,91 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Deser mleczny Zott Monte to jeden z najbardziej lubianych przez dzieci deserów mlecznych dostępnych na rynku.

Deser mleczny czekolada stanowi kremowe połączenie smaku czekolady, kremu mlecznego oraz orzechów mlecznych. Takie połączenie trafia w gusta najmłodszych, jednocześnie stanowiąc świetną propozycję na niewielką przekąskę lub deser. Oryginalny smak wyróżnia się na tle innych deserów mlecznych. Delikatna konsystencja rozpływa się w ustach. Wygodne opakowanie pozwala na wydzielenie niewielkiej porcji.

Deser mleczny czekolada to świetna propozycja na:

  • Niewielkie słodkie śniadanie
  • Słodkie uzupełnienie kawy
  • Smaczny podwieczorek

Cechy

deser mleczny & czekolada

bez barwników, żelatyny; bezglutenowy


ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 6x55g


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
762.00 kJ
9.1%
Wartość energetyczna (kcal)
183.00 kcal
9.2%
Tłuszcz (g)
12.20 g
17.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.10 g
40.5%
Węglowodany (g)
15.50 g
6.0%
w tym cukry (g)
13.60 g
15.1%
Białko (g)
2.60 g
5.2%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Witamina A (µg)
120.00 g
15.0%
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
52 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mnia, mniam.
25.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna przekąska.
28.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,91 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
330 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
ZOTT
EAN:
4014500043326
Cena za kg:
25,91 zł/kg
Waga:
330 g
Marka:
ZOTT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
4014500043326

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +4 °C do +8 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 6 x 55 g = 330 g e


Informacje producenta

Marka

Zott Monte


Marka standaryzowana

MarkaZott

Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Deser mleczny z czekoladą i orzechami

Produkty z kategorii Kremowe

5.0
z 176 opinii
ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 150 g

ZOTT MONTE

Deser mleczny czekolada

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 52 opinii
ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 6x55g 330 g

ZOTT MONTE

Deser mleczny czekolada 6x55g

330 g
25,91 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
DANONKI Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g 200 g

DANONKI

Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g

200 g
29,25 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 111 opinii
ŁACIATY Deser na bazie maślanki o smaku tarty cytrynowe 170 g

ŁACIATY

Deser na bazie maślanki o smaku tarty cytrynowe

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 54 opinii
ŁACIATY Deser na bazie maślanki z truskawkami i śmietanką 170 g

ŁACIATY

Deser na bazie maślanki z truskawkami i śmietanką

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.5
z 28 opinii
ŁACIATY Deser o smaku brownie z wiśniami 170 g

ŁACIATY

Deser o smaku brownie z wiśniami

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.7
z 16 opinii
ŁACIATY Deser o smaku kiwi z nutą matchy 170 g

ŁACIATY

Deser o smaku kiwi z nutą matchy

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 47 opinii
ŁACIATY Deser z nata de coco i kawałkami czekolady 170 g

ŁACIATY

Deser z nata de coco i kawałkami czekolady

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 7 opinii
DANONE Gratka Deser mleczny o smaku truskawkowym 65 g

DANONE Gratka

Deser mleczny o smaku truskawkowym

65 g
34,62 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.7
z 13 opinii
BAKOMA Satino Deser czekoladowy 165 g

BAKOMA Satino

Deser czekoladowy

165 g
21,76 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 29 opinii
BAKOMA Satino Deser Waniliowy 165 g

BAKOMA Satino

Deser Waniliowy

165 g
21,76 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser czekoladowy (saszetka) 150 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser czekoladowy (saszetka)

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser orzechowy (saszetka) 150 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser orzechowy (saszetka)

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
GOSHUA Krem z czekolady belgijskiej 130 g

GOSHUA

Krem z czekolady belgijskiej

130 g
76,85 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 13 opinii
DANONKI Serek o smaku truskawkowo-waniliowym (4 szt.) 360 g

DANONKI

Serek o smaku truskawkowo-waniliowym (4 szt.)

360 g
24,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 1 opinii
POLMLEK Deser mleczny waniliowy o smaku orzechowym (saszetka) 150 g

POLMLEK

Deser mleczny waniliowy o smaku orzechowym (saszetka)

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka

Produkty marki ZOTT

5.0
z 844 opinii
ZOTT Natur Jogurt naturalny 180 g

ZOTT Natur

Jogurt naturalny

180 g
11,06 zł/kg
friscontowa cena
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 355 opinii
ZOTT Natur Jogurt naturalny bez laktozy 180 g

ZOTT Natur

Jogurt naturalny bez laktozy

180 g
16,06 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 176 opinii
ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 150 g

ZOTT MONTE

Deser mleczny czekolada

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 246 opinii
ZOTT Jogobella Classics Jogurt brzoskwiniowy 150 g

ZOTT Jogobella Classics

Jogurt brzoskwiniowy

150 g
14,07 zł/kg
Cena2,11 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 150 opinii
ZOTT Jogobella Classics Jogurt wiśniowy 150 g

ZOTT Jogobella Classics

Jogurt wiśniowy

150 g
14,07 zł/kg
Cena2,11 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 121 opinii
ZOTT Jogobella Classics Jogurt malina 150 g

ZOTT Jogobella Classics

Jogurt malina

150 g
14,07 zł/kg
Cena2,11 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 71 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt truskawkowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt truskawkowy

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 56 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt brzoskwiniowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt brzoskwiniowy

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 65 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt jagodowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt jagodowy

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 49 opinii
ZOTT Zottarella Ser Mozzarella 125 g

ZOTT Zottarella

Ser Mozzarella

125 g
54,32 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 113 opinii
Nowość
ZOTT Galaretka truskawka 175 g

ZOTT

Galaretka truskawka

175 g
14,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 66 opinii
ZOTT Galaretka pomarańcza 175 g

ZOTT

Galaretka pomarańcza

175 g
14,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 40 opinii
ZOTT MONTE Napój czekoladowy 200 ml

ZOTT MONTE

Napój czekoladowy

200 ml
19,95 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.7
z 59 opinii
ZOTT Deser z Koroną Z bitą śmietaną wanilia 175 g

ZOTT Deser z Koroną

Z bitą śmietaną wanilia

175 g
11,37 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store