Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Desery chłodzone
Kremowe
BAKOMA Satino Deser Waniliowy
Deser Waniliowy Satino BAKOMA 165g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 29 opinii

BAKOMA Satino Deser Waniliowy

165 g
BAKOMA

Cena3,59 zł
21,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
BAKOMA Satino Deser czekoladowy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
339.00 kJ
4.0%
Wartość energetyczna (kcal)
80.00 kcal
4.0%
Tłuszcz (g)
2.40 g
3.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.70 g
8.5%
Węglowodany (g)
12.60 g
4.8%
w tym cukry (g)
9.70 g
10.8%
Białko (g)
2.10 g
4.2%
Sól (g)
0.12 g
2.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
29 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
ARLETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.12.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Amanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
165 g
Dostawca:
BAKOMA
Marka:
BAKOMA
EAN:
5900197001123
Cena za kg:
21,76 zł/kg
Waga:
165 g
Marka:
BAKOMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAKOMA
EAN:
5900197001123

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

Bakoma


Marka standaryzowana

MarkaBakoma

Podmarka

Podmarka Satino


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Deser z bitą śmietanką

Wariant o smaku waniliowym

Produkty z kategorii Kremowe

5.0
z 176 opinii
ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 150 g

ZOTT MONTE

Deser mleczny czekolada

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 52 opinii
ZOTT MONTE Deser mleczny czekolada 6x55g 330 g

ZOTT MONTE

Deser mleczny czekolada 6x55g

330 g
25,91 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
DANONKI Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g 200 g

DANONKI

Serek o smaku truskawkowym 4sztx50g

200 g
29,25 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 111 opinii
ŁACIATY Deser na bazie maślanki o smaku tarty cytrynowe 170 g

ŁACIATY

Deser na bazie maślanki o smaku tarty cytrynowe

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 54 opinii
ŁACIATY Deser na bazie maślanki z truskawkami i śmietanką 170 g

ŁACIATY

Deser na bazie maślanki z truskawkami i śmietanką

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.5
z 28 opinii
ŁACIATY Deser o smaku brownie z wiśniami 170 g

ŁACIATY

Deser o smaku brownie z wiśniami

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.7
z 16 opinii
ŁACIATY Deser o smaku kiwi z nutą matchy 170 g

ŁACIATY

Deser o smaku kiwi z nutą matchy

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 47 opinii
ŁACIATY Deser z nata de coco i kawałkami czekolady 170 g

ŁACIATY

Deser z nata de coco i kawałkami czekolady

170 g
18,76 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 7 opinii
DANONE Gratka Deser mleczny o smaku truskawkowym 65 g

DANONE Gratka

Deser mleczny o smaku truskawkowym

65 g
34,62 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.7
z 13 opinii
BAKOMA Satino Deser czekoladowy 165 g

BAKOMA Satino

Deser czekoladowy

165 g
21,76 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 29 opinii
BAKOMA Satino Deser Waniliowy 165 g

BAKOMA Satino

Deser Waniliowy

165 g
21,76 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser czekoladowy (saszetka) 150 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser czekoladowy (saszetka)

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser orzechowy (saszetka) 150 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser orzechowy (saszetka)

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
GOSHUA Krem z czekolady belgijskiej 130 g

GOSHUA

Krem z czekolady belgijskiej

130 g
76,85 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 13 opinii
DANONKI Serek o smaku truskawkowo-waniliowym (4 szt.) 360 g

DANONKI

Serek o smaku truskawkowo-waniliowym (4 szt.)

360 g
24,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 1 opinii
POLMLEK Deser mleczny waniliowy o smaku orzechowym (saszetka) 150 g

POLMLEK

Deser mleczny waniliowy o smaku orzechowym (saszetka)

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka

Produkty marki BAKOMA

4.9
z 267 opinii
BAKOMA Śmietanka kremówka 30% 200 g

BAKOMA

Śmietanka kremówka 30%

200 g
28,45 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 254 opinii
BAKOMA Jogurt typu greckiego 170 g

BAKOMA

Jogurt typu greckiego

170 g
22,06 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 40 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 50 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 36 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 45 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 25 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 43 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 104 opinii
BAKOMA Jogurt z wiśniami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z wiśniami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 140 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt naturalny BIO

140 g
23,50 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 111 opinii
BAKOMA Jogurt z jagodami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z jagodami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
BAKOMA Jogurt z truskawkami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z truskawkami BIO

140 g
23,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 134 opinii
BAKOMA Jogurt z morelami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z morelami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 175 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 370 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

370 g
13,38 zł/kg
Cena4,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 216 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 150 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

150 g
15,67 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 73 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z malinami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z malinami i granolą

230 g
28,48 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store