Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt naturalny
Tradycyjny pełnotłusty
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty
Kamis Pieprz biały mielony to delikatne i łagodne podkreślenie smaku mięs, serów i ryb.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 216 opinii

BAKOMA Jogurt naturalny gęsty

150 g
BAKOMA

Cena2,35 zł
15,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jogurt naturalny Bakoma – lekki, niskokaloryczny produkt o kwaskowym, delikatnym smaku. Gęsty i kremowy, idealnie sprawdzi się solo lub jako dodatek do lekkich dressingów, sosów, zup, a przede wszystkim w połączeniu z owocami i płatkami zbożowymi. Regularne stosowanie jogurtu naturalnego zaleca się w każdej zbilansowanej diecie, ponieważ jest on głównym źródłem białka i wapnia, które są świetnymi budulcami kości, mięśni, a także mają wpływ na skórę. Ułatwia prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego oraz wspomaga układ odpornościowy. Jogurt naturalny jest łatwo przyswajalny, zaleca się również jego spożywanie przy stosowaniu antybiotyków.


Cechy

zawiera bakterie probiotyczne - 15 miliardów bakterii w opakowaniu

*poprawia trawienie

2 składniki: mleko, żywe kultury bakterii

firma polska

żywe kultury jogurtowe poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem


BAKOMA Jogurt naturalny gęsty


Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
243.00 kJ
2.9%
Wartość energetyczna (kcal)
58.00 kcal
2.9%
Tłuszcz (g)
2.80 g
4.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.00 g
10.0%
Węglowodany (g)
4.90 g
1.9%
w tym cukry (g)
4.90 g
5.4%
Białko (g)
3.30 g
6.6%
Sól (g)
0.11 g
1.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
216 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry,gęsty, ja używam do sałatek
30.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wypisane rodzaje bakterii probiotycznych, brak dodatkowych białek mleka, mleka w proszku-> idealny czysty skład
22.03.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealny jogurt. Smak i opakowania. Dobrze, że ma 150g to mieści się na wysokość na półce w lodówce. Inne Zotty itp. nie wchodzą na półkę w lodówce. Poza tym w diecie mam 150g zawsze rozpisane więc wygodnie
21.03.2026
0
0
ALICJA
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
07.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry, sprawdzony produkt
30.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
jakościowo bez zarzutu
10.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
28.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
jak zawsze dobra jakość w dobrej cenie
09.10.2025
0
0
Di
zweryfikowano
Zgłaszam
great joghurt
27.08.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
16.08.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry, kupuję często, polubiłam naturalne jogurty zamiast owocowych słodkich!
07.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
jogurt szybko zniknął do sałatki
03.08.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość w dobrej cenie
27.07.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny do truskawek i dipów.
18.05.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
dfghjkl;
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
BAKOMA
Marka:
BAKOMA
EAN:
5900197000034
Cena za kg:
15,67 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
BAKOMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAKOMA
EAN:
5900197000034

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temp.: od +2°C do +6°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Szukaj inspiracji na www.kuchniajogurtowa.pl


Informacje producenta

Marka

Bakoma


Marka standaryzowana

MarkaBakoma

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Bez mleka w proszku.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jogurt naturalny

Wariant gęsty

Produkty z kategorii Tradycyjny pełnotłusty

5.0
z 232 opinii
ACTIVIA Jogurt naturalny z probiotykami 165 g

ACTIVIA

Jogurt naturalny z probiotykami

165 g
16,91 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 342 opinii
KANKA Jogurt naturalny 180 g

KANKA

Jogurt naturalny

180 g
7,72 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 92 opinii
BIELUCH Jogurt naturalny 400 g

BIELUCH

Jogurt naturalny

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 316 opinii
Nowość
KANKA Jogurt naturalny 400 g

KANKA

Jogurt naturalny

400 g
7,22 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 186 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 330 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny

330 g
10,58 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 147 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny BIO 140 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny BIO

140 g
18,93 zł/kg
Cena2,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 158 opinii
BIELUCH Jogurt Nadbużański 9% naturalny 200 g

BIELUCH

Jogurt Nadbużański 9% naturalny

200 g
14,75 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 59 opinii
BIELUCH Jogurt naturalny 180 g

BIELUCH

Jogurt naturalny

180 g
11,94 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 844 opinii
ZOTT Natur Jogurt naturalny 180 g

ZOTT Natur

Jogurt naturalny

180 g
11,06 zł/kg
friscontowa cena
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 216 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 150 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

150 g
15,67 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 83 opinii
MLEKPOL Jogurt Augustowski naturalny 350 g

MLEKPOL

Jogurt Augustowski naturalny

350 g
11,40 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 143 opinii
KRASNYSTAW Jogurt naturalny wapń + probiotyk 175 g

KRASNYSTAW

Jogurt naturalny wapń + probiotyk

175 g
11,37 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 328 opinii
STRZAŁKOWO Jogurt śmietankowy wiejski 220 g

STRZAŁKOWO

Jogurt śmietankowy wiejski

220 g
22,50 zł/kg
Cena4,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 56 opinii
BAKOMA Kremowy jogurt naturalny 150 g

BAKOMA

Kremowy jogurt naturalny

150 g
15,67 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 175 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 370 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

370 g
13,38 zł/kg
Cena4,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 140 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt naturalny BIO

140 g
23,50 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 29 opinii
MLEKOVITA Jogurt naturalny z mleka A2A2 140 g

MLEKOVITA

Jogurt naturalny z mleka A2A2

140 g
33,50 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 9 opinii
SOBBEKE Jogurt naturalny 3,8% BIO 150 g

SOBBEKE

Jogurt naturalny 3,8% BIO

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 5 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy naturalny (3,8% tł.) BIO 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy naturalny (3,8% tł.) BIO

140 g
44,93 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

Produkty marki BAKOMA

4.9
z 268 opinii
BAKOMA Śmietanka kremówka 30% 200 g

BAKOMA

Śmietanka kremówka 30%

200 g
28,45 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 43 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 40 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 25 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 36 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 50 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 45 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 254 opinii
BAKOMA Jogurt typu greckiego 170 g

BAKOMA

Jogurt typu greckiego

170 g
22,06 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 107 opinii
BAKOMA Kefir naturalny 370 g

BAKOMA

Kefir naturalny

370 g
13,49 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 87 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt ananasowo-mandarynkowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt ananasowo-mandarynkowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 107 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt brzoskwiniowo-gruszkowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt brzoskwiniowo-gruszkowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 68 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt jabłkowo-pomarańczowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt jabłkowo-pomarańczowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 41 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 51 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Kaucja: + 2,50 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 61 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 65 opinii
BAKOMA Kremowy Jogurt kokosowo-migdałowy 150 g

BAKOMA Kremowy

Jogurt kokosowo-migdałowy

150 g
26,33 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store