Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Śmietana
Świeża 30+%
BAKOMA Śmietanka kremówka 30%
Śmietanka kremówka 30% BAKOMA 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 267 opinii

BAKOMA Śmietanka kremówka 30%

200 g
BAKOMA

Cena5,69 zł
28,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Doskonała do deserów, zup i sosów. Gładka i jednolita konsystencja.


Cechy

do ubijania

polska firma


BAKOMA Śmietanka kremówka 30%


Produkt dostępny
Data przydatności: około 18 dni
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1201.00 kJ
14.3%
Wartość energetyczna (kcal)
292.00 kcal
14.6%
Tłuszcz (g)
30.00 g
42.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
18.00 g
90.0%
Węglowodany (g)
3.30 g
1.3%
w tym cukry (g)
3.30 g
3.7%
Białko (g)
2.10 g
4.2%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
267 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
czasem się przyda
23.09.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra.
09.02.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok👍️👍️
18.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok.👍️
15.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna dobrze się ubija, minus za dodatek karagenu.
30.12.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Do deseru
29.08.2025
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️💯👍️
03.07.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Użyłem 1 raz do sosu śmietanowego, bez złych niespodzianek, więc 4 to chyba dobrą ocena.
28.04.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Towar dojechał uszkodzony
19.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
BAKOMA
Marka:
BAKOMA
EAN:
5900197020636
Cena za kg:
28,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
BAKOMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAKOMA
EAN:
5900197020636

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed ubijaniem dobrze schłodzić w lodówce.


Przechowywanie

Przechowywać w temp.: od +2°C do +6°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

Bakoma


Marka standaryzowana

MarkaBakoma

Opis produktu

Doskonała do deserów, zup i sosów. Gładka i jednolita konsystencja.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Śmietanka

Wariant kremówka 30%

Produkty z kategorii Świeża 30+%

4.9
z 137 opinii
PRESIDENT Śmietana 30% 200 g

PRESIDENT

Śmietana 30%

200 g
26,95 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 267 opinii
BAKOMA Śmietanka kremówka 30% 200 g

BAKOMA

Śmietanka kremówka 30%

200 g
28,45 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 93 opinii
CZARNOCIN Śmietanka kremowa 30% tł. 250 g

CZARNOCIN

Śmietanka kremowa 30% tł.

250 g
22,36 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
5.0
z 214 opinii
PIĄTNICA Śmietanka gęsta 36% 200 g

PIĄTNICA

Śmietanka gęsta 36%

200 g
25,75 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 234 opinii
PIĄTNICA Śmietanka 30% do ubijania 400 ml

PIĄTNICA

Śmietanka 30% do ubijania

400 ml
20,87 zł/l
Cena8,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 41 opinii
SOBBEKE Śmietana kremowa kwaśna 30% BIO 150 g

SOBBEKE

Śmietana kremowa kwaśna 30% BIO

150 g
61,27 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

Produkty marki BAKOMA

4.9
z 254 opinii
BAKOMA Jogurt typu greckiego 170 g

BAKOMA

Jogurt typu greckiego

170 g
22,06 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 40 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 45 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 36 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 50 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 25 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 43 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
BAKOMA Jogurt z truskawkami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z truskawkami BIO

140 g
23,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 111 opinii
BAKOMA Jogurt z jagodami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z jagodami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 104 opinii
BAKOMA Jogurt z wiśniami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z wiśniami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 134 opinii
BAKOMA Jogurt z morelami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z morelami BIO

140 g
23,93 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 140 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt naturalny BIO

140 g
23,50 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 175 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 370 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

370 g
13,38 zł/kg
Cena4,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 216 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 150 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

150 g
15,67 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 73 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z malinami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z malinami i granolą

230 g
28,48 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
4.9
z 60 opinii
BAKOMA Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą 230 g

BAKOMA

Jogurt kremowy z brzoskwiniami i granolą

230 g
28,48 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store