Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Śmietana
Świeża 30+%
CZARNOCIN Śmietanka kremowa 30% tł.
Śmietanka kremowa 30% tł. CZARNOCIN 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 93 opinii

CZARNOCIN Śmietanka kremowa 30% tł.

250 g
CZARNOCIN
Polska

Cena5,59 zł
22,36 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 6 dni
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
93 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza śmietanka, pysznie naturany śmietankowy smak po ubiciu. Żadna inna nie jest nawet blisko tej jakości.
08.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszna i co najważniesze bez dodatku karagenu🚀❤️
15.03.2026
5
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
nie ma informacji na opakowaniu o zawartości karagenu i jest smaczna
11.03.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię do wszystkich potraw i kawy!
20.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Sama śmietanka jest bardzo smaczna, niestety dotarło pół opakowania, reszta rozbryzgała się w folii na pozostałe towary.
07.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetnie się ubija
30.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakościowo śmietana,bez karagenu i innych " ulepszaczy"
21.11.2025
1
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczna bez dodatków po prostu śmietanka
24.09.2025
1
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Znakomita do ubijania i do gotowania
17.09.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna Śmietanka, nie widzę w składzie żadnych dodatkowych składników, takiej szukałam
05.08.2025
2
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepsza śmietanka w ofercie Frisco
21.07.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza śmietana bez zbędnych dodatków.🚀
17.07.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna bez dodatków polecam . Do kawy idealna.
16.06.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
jedyna bez dodatków prawdziwa śmietanka
11.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wiecej wychodzi niż z kartoników a śmietana smaczna
11.06.2025
1
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
ubija sie
31.05.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Słódka smietanka, nie zwarzyła się w gorącej zupie.
21.04.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra śmietanka, tylko cena wysoka
15.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,36 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
MILKPOL
Marka:
CZARNOCIN
EAN:
5902873000055
Cena za kg:
22,36 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
CZARNOCIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MILKPOL
EAN:
5902873000055

Produkty z kategorii Świeża 30+%

4.9
z 137 opinii
PRESIDENT Śmietana 30% 200 g

PRESIDENT

Śmietana 30%

200 g
26,95 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 268 opinii
BAKOMA Śmietanka kremówka 30% 200 g

BAKOMA

Śmietanka kremówka 30%

200 g
28,45 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 93 opinii
CZARNOCIN Śmietanka kremowa 30% tł. 250 g

CZARNOCIN

Śmietanka kremowa 30% tł.

250 g
22,36 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
5.0
z 214 opinii
PIĄTNICA Śmietanka gęsta 36% 200 g

PIĄTNICA

Śmietanka gęsta 36%

200 g
25,75 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 234 opinii
PIĄTNICA Śmietanka 30% do ubijania 400 ml

PIĄTNICA

Śmietanka 30% do ubijania

400 ml
20,87 zł/l
Cena8,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 41 opinii
SOBBEKE Śmietana kremowa kwaśna 30% BIO 150 g

SOBBEKE

Śmietana kremowa kwaśna 30% BIO

150 g
61,27 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

Produkty marki CZARNOCIN

4.9
z 66 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty (krajanka) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty (krajanka)

300 g
31,50 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 38 opinii
CZARNOCIN Twaróg chudy krajanka 300 g

CZARNOCIN

Twaróg chudy krajanka

300 g
27,97 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 29 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty bez laktozy 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty bez laktozy

300 g
32,30 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.7
z 50 opinii
CZARNOCIN Twaróg wędzony 300 g

CZARNOCIN

Twaróg wędzony

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 36 opinii
CZARNOCIN Twaróg solony 300 g

CZARNOCIN

Twaróg solony

300 g
44,17 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 22 opinii
CZARNOCIN Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią)

300 g
40,63 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
5.0
z 71 opinii
CZARNOCIN Twaróg wiejski 100% z Czarnocina 300 g

CZARNOCIN

Twaróg wiejski 100% z Czarnocina

300 g
41,30 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 28 opinii
CZARNOCIN Serek waniliowy bezglutenowy 125 g

CZARNOCIN

Serek waniliowy bezglutenowy

125 g
39,92 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
CZARNOCIN Jogurt naturalny 2% 170 g

CZARNOCIN

Jogurt naturalny 2%

170 g
13,47 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 10 opinii
CZARNOCIN Serek czekoladowy bezglutenowy 125 g

CZARNOCIN

Serek czekoladowy bezglutenowy

125 g
39,92 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store