Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Serki homogenizowane i wiejskie
Homogenizowane
Waniliowe
CZARNOCIN Serek waniliowy bezglutenowy
Serek waniliowy bezglutenowy CZARNOCIN 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 28 opinii

CZARNOCIN Serek waniliowy bezglutenowy

125 g
CZARNOCIN
Polska

Cena4,99 zł
39,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepszy w ofercie Frisco
11.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
ARLETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Dąbrówka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.10.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
MILKPOL
Marka:
CZARNOCIN
EAN:
5902873001205
Cena za kg:
39,92 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
CZARNOCIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MILKPOL
EAN:
5902873001205

Produkty z kategorii Waniliowe

5.0
z 103 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce

120 g
16,58 zł/kg
3,21 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 55 opinii

15% taniej

PRESIDENT Serek waniliowy (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Serek waniliowy (150g + 25g gratis)

175 g
18,80 zł/kg
Cena promocyjna3,29 zł
3,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 593 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany o smaku waniliowym 200 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany o smaku waniliowym

200 g
14,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 237 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany z laską wanilii 150 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany z laską wanilii

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 122 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany waniliowy (4x150g) 600 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany waniliowy (4x150g)

600 g
16,65 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 142 opinii
PIĄTNICA Serek homogenizowany waniliowy 150 g

PIĄTNICA

Serek homogenizowany waniliowy

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 62 opinii
MALUTA Serek homogenizowany waniliowy (bez laktozy) 200 g

MALUTA

Serek homogenizowany waniliowy (bez laktozy)

200 g
20,75 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 111 opinii
OSM ŁOWICZ Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy 150 g

OSM ŁOWICZ

Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy

150 g
19,67 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 51 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek Polski homogenizowany waniliowy 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek Polski homogenizowany waniliowy

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 28 opinii
CZARNOCIN Serek waniliowy bezglutenowy 125 g

CZARNOCIN

Serek waniliowy bezglutenowy

125 g
39,92 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek o smaku waniliowym BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek o smaku waniliowym BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 157 opinii
DANIO Serek homogenizowany waniliowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 126 opinii
DANIO Serek homogenizowany waniliowy (4x130g) 520 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy (4x130g)

520 g
17,87 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 15 opinii
OSM ŁOWICZ Serek łowicki homogenizowany waniliowy 180 g

OSM ŁOWICZ

Serek łowicki homogenizowany waniliowy

180 g
19,72 zł/kg
Cena3,55 zł
Do koszyka
4.8
z 88 opinii
KANKA Serek homogenizowany o smaku waniliowym 140 g

KANKA

Serek homogenizowany o smaku waniliowym

140 g
13,21 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka

Produkty marki CZARNOCIN

5.0
z 93 opinii
CZARNOCIN Śmietanka kremowa 30% tł. 250 g

CZARNOCIN

Śmietanka kremowa 30% tł.

250 g
22,36 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 65 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty (krajanka) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty (krajanka)

300 g
31,50 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 37 opinii
CZARNOCIN Twaróg chudy krajanka 300 g

CZARNOCIN

Twaróg chudy krajanka

300 g
27,97 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 29 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty bez laktozy 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty bez laktozy

300 g
32,30 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.7
z 50 opinii
CZARNOCIN Twaróg wędzony 300 g

CZARNOCIN

Twaróg wędzony

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 36 opinii
CZARNOCIN Twaróg solony 300 g

CZARNOCIN

Twaróg solony

300 g
44,17 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
5.0
z 71 opinii
CZARNOCIN Twaróg wiejski 100% z Czarnocina 300 g

CZARNOCIN

Twaróg wiejski 100% z Czarnocina

300 g
41,30 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 22 opinii
CZARNOCIN Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią)

300 g
40,63 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
5.0
z 13 opinii
CZARNOCIN Jogurt naturalny 2% 170 g

CZARNOCIN

Jogurt naturalny 2%

170 g
13,47 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 10 opinii
CZARNOCIN Serek czekoladowy bezglutenowy 125 g

CZARNOCIN

Serek czekoladowy bezglutenowy

125 g
39,92 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store