Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Serki homogenizowane i wiejskie
Homogenizowane
Czekoladowe
CZARNOCIN Serek czekoladowy bezglutenowy
Serek czekoladowy bezglutenowy CZARNOCIN 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 10 opinii

CZARNOCIN Serek czekoladowy bezglutenowy

125 g
CZARNOCIN
Polska

Cena4,99 zł
39,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
CZARNOCIN Serek waniliowy bezglutenowy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.12.2025
0
0
Dąbrówka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2025
0
0
Lesya
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2025
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
MILKPOL
Marka:
CZARNOCIN
EAN:
5902873001175
Cena za kg:
39,92 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
CZARNOCIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MILKPOL
EAN:
5902873001175

Produkty z kategorii Czekoladowe

4.8
z 19 opinii
BIO PLANET Serek czekoladowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek czekoladowy BIO

150 g
28,60 zł/kg
Cena promocyjna4,29 zł
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 111 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany straciatella 150 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany straciatella

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 174 opinii
PIĄTNICA Serek homogenizowany straciatella 150 g

PIĄTNICA

Serek homogenizowany straciatella

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 39 opinii
DANIO Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 41 opinii
DANIO Serek homogenizowany z kawałkami czekolady - saszetka 120 g

DANIO

Serek homogenizowany z kawałkami czekolady - saszetka

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 158 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany czekoladowy 200 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany czekoladowy

200 g
18,45 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek czekoladowy BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek czekoladowy BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 72 opinii
DANIO Serek homogenizowany czekoladowo-orzechowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany czekoladowo-orzechowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 92 opinii
DANIO Serek homogenizowany z czekoladą 130 g

DANIO

Serek homogenizowany z czekoladą

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 73 opinii
DANIO Serek homogenizowany z czekoladą (4 x130g) 520 g

DANIO

Serek homogenizowany z czekoladą (4 x130g)

520 g
17,87 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

Produkty marki CZARNOCIN

5.0
z 93 opinii
CZARNOCIN Śmietanka kremowa 30% tł. 250 g

CZARNOCIN

Śmietanka kremowa 30% tł.

250 g
22,36 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 65 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty (krajanka) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty (krajanka)

300 g
31,50 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 29 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty bez laktozy 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty bez laktozy

300 g
32,30 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 37 opinii
CZARNOCIN Twaróg chudy krajanka 300 g

CZARNOCIN

Twaróg chudy krajanka

300 g
27,97 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.7
z 50 opinii
CZARNOCIN Twaróg wędzony 300 g

CZARNOCIN

Twaróg wędzony

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 36 opinii
CZARNOCIN Twaróg solony 300 g

CZARNOCIN

Twaróg solony

300 g
44,17 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 22 opinii
CZARNOCIN Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią)

300 g
40,63 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
5.0
z 71 opinii
CZARNOCIN Twaróg wiejski 100% z Czarnocina 300 g

CZARNOCIN

Twaróg wiejski 100% z Czarnocina

300 g
41,30 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 28 opinii
CZARNOCIN Serek waniliowy bezglutenowy 125 g

CZARNOCIN

Serek waniliowy bezglutenowy

125 g
39,92 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
CZARNOCIN Jogurt naturalny 2% 170 g

CZARNOCIN

Jogurt naturalny 2%

170 g
13,47 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store