Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Serki homogenizowane i wiejskie
Homogenizowane
Czekoladowe
DANIO Serek homogenizowany z czekoladą (4 x130g)
Serek homogenizowany z czekoladą (4 x130g) DANIO 520g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 73 opinii

DANIO Serek homogenizowany z czekoladą (4 x130g)

520 g
DANIO

Cena9,29 zł
17,87 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Teraz nowe, zdrowsze¹ Danio. Nowe Danio, zostało teraz wzbogacone w witaminę D i wapń, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu zdrowych kości. Wciąż tak samo pyszne i kremowe. ¹Teraz Danio jest wzbogacone w witaminę D. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Ważna jest zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia


Cechy

bogate źródło białka

źródło białka, wapnia, wit. D

¹Teraz Danio jest wzbogacone w witaminę D. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Ważna jest zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia


DANIO Serek homogenizowany z czekoladą (4 x130g)


Produkt dostępny
Data przydatności: około 28 dni
Dostępne warianty
DANIO Serek homogenizowany truskawkowy (4x130g)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
475.00 kJ
5.7%
Wartość energetyczna (kcal)
113.00 kcal
5.7%
Tłuszcz (g)
4.60 g
6.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.00 g
15.0%
Węglowodany (g)
11.80 g
4.5%
w tym cukry (g)
11.20 g
12.4%
Białko (g)
6.10 g
12.2%
Sól (g)
0.09 g
1.5%
Witamina D (µg)
0.75 g
15.0%
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
73 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
mniam, polecam
07.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
poranne śniadanie akurat
14.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️cena do jakości - super wybór
14.06.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne serki, dzieci je uwielbiają!
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,87 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
520 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
DANIO
EAN:
5900643032879
Cena za kg:
17,87 zł/kg
Waga:
520 g
Marka:
DANIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5900643032879

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

4 x 130 g = 520 g e


Informacje producenta

Marka

Danio


Marka producenta

MarkaDanone

Marka standaryzowana

MarkaDanio

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Green Dot


Opis produktu

Teraz nowe, zdrowsze¹ Danio. Nowe Danio, zostało teraz wzbogacone w witaminę D i wapń, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu zdrowych kości. Wciąż tak samo pyszne i kremowe. ¹Teraz Danio jest wzbogacone w witaminę D. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Ważna jest zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia


Dodatkowe informacje

Należy sprzedawać w komplecie.


Oświadczenia żywieniowe

źródło białka, wapnia, wit. D

Serek homogenizowany z kawałkami czekolady wzbogacony w wapń i witaminę D.

Teraz Danio jest wzbogacone w witaminę D.


Oświadczenia zdrowotne

Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Ważna jest zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Serek

Wariant z kawałkami czekolady

Produkty z kategorii Czekoladowe

4.8
z 19 opinii
BIO PLANET Serek czekoladowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek czekoladowy BIO

150 g
28,60 zł/kg
Cena promocyjna4,29 zł
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 111 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany straciatella 150 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany straciatella

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 174 opinii
PIĄTNICA Serek homogenizowany straciatella 150 g

PIĄTNICA

Serek homogenizowany straciatella

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 41 opinii
DANIO Serek homogenizowany z kawałkami czekolady - saszetka 120 g

DANIO

Serek homogenizowany z kawałkami czekolady - saszetka

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 39 opinii
DANIO Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 158 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany czekoladowy 200 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany czekoladowy

200 g
18,45 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek czekoladowy BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek czekoladowy BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 72 opinii
DANIO Serek homogenizowany czekoladowo-orzechowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany czekoladowo-orzechowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 92 opinii
DANIO Serek homogenizowany z czekoladą 130 g

DANIO

Serek homogenizowany z czekoladą

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 73 opinii
DANIO Serek homogenizowany z czekoladą (4 x130g) 520 g

DANIO

Serek homogenizowany z czekoladą (4 x130g)

520 g
17,87 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

Produkty marki DANIO

5.0
z 103 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce

120 g
16,58 zł/kg
3,21 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 41 opinii
DANIO Serek homogenizowany z kawałkami czekolady - saszetka 120 g

DANIO

Serek homogenizowany z kawałkami czekolady - saszetka

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 43 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Truskawkowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Truskawkowy w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
DANIO Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 39 opinii
DANIO Serek homogenizowany ciasteczkowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany ciasteczkowy w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 29 opinii
DANIO Serek homogenizowany bananowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany bananowy w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 157 opinii
DANIO Serek homogenizowany waniliowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 92 opinii
DANIO Serek homogenizowany z czekoladą 130 g

DANIO

Serek homogenizowany z czekoladą

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 126 opinii
DANIO Serek homogenizowany brzoskwiniowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany brzoskwiniowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
4.9
z 73 opinii
DANIO Serek homogenizowany o smaku ciasteczkowym 130 g

DANIO

Serek homogenizowany o smaku ciasteczkowym

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 72 opinii
DANIO Serek homogenizowany czekoladowo-orzechowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany czekoladowo-orzechowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 83 opinii
DANIO Serek homogenizowany truskawkowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany truskawkowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 74 opinii
DANIO Serek homogenizowany mango 130 g

DANIO

Serek homogenizowany mango

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 66 opinii
DANIO Serek homogenizowany bananowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany bananowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 126 opinii
DANIO Serek homogenizowany waniliowy (4x130g) 520 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy (4x130g)

520 g
17,87 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 27 opinii
DANIO Serek homogenizowany truskawkowy (4x130g) 520 g

DANIO

Serek homogenizowany truskawkowy (4x130g)

520 g
17,87 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store