Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

DANIO

DANIO

.

ProduktyDANIOwe Frisco.pl


5.0
z 103 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce

120 g
16,58 zł/kg
3,21 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

4.9
z 39 opinii
DANIO Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

5.0
z 41 opinii
DANIO Serek homogenizowany z kawałkami czekolady - saszetka 120 g

DANIO

Serek homogenizowany z kawałkami czekolady - saszetka

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

4.9
z 39 opinii
DANIO Serek homogenizowany ciasteczkowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany ciasteczkowy w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

4.9
z 43 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Truskawkowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Truskawkowy w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka

4.9
z 29 opinii
DANIO Serek homogenizowany bananowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany bananowy w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka

4.9
z 157 opinii
DANIO Serek homogenizowany waniliowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

4.9
z 92 opinii
DANIO Serek homogenizowany z czekoladą 130 g

DANIO

Serek homogenizowany z czekoladą

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

4.9
z 74 opinii
DANIO Serek homogenizowany mango 130 g

DANIO

Serek homogenizowany mango

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.9
z 72 opinii
DANIO Serek homogenizowany czekoladowo-orzechowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany czekoladowo-orzechowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

4.9
z 126 opinii
DANIO Serek homogenizowany brzoskwiniowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany brzoskwiniowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka

4.9
z 83 opinii
DANIO Serek homogenizowany truskawkowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany truskawkowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni

4.9
z 73 opinii
DANIO Serek homogenizowany o smaku ciasteczkowym 130 g

DANIO

Serek homogenizowany o smaku ciasteczkowym

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 66 opinii
DANIO Serek homogenizowany bananowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany bananowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

5.0
z 126 opinii
DANIO Serek homogenizowany waniliowy (4x130g) 520 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy (4x130g)

520 g
17,87 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni

4.9
z 73 opinii
DANIO Serek homogenizowany z czekoladą (4 x130g) 520 g

DANIO

Serek homogenizowany z czekoladą (4 x130g)

520 g
17,87 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

5.0
z 27 opinii
DANIO Serek homogenizowany truskawkowy (4x130g) 520 g

DANIO

Serek homogenizowany truskawkowy (4x130g)

520 g
17,87 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka

4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego owoce leśne 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego owoce leśne

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka

4.8
z 29 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia

270 g
17,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka

4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango - marakuja 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango - marakuja

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store