Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt pitny
Klasyczny
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka
Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka DANIO 270g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 36 opinii

DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka

270 g
DANIO
Polska

Cena4,75 zł
17,59 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Nowość od Danio – Danio Skyr o smaku Truskawka! Pyszny jogurt pitny typu islandzkiego zawierający aż 16 g białka (1) w całej butelce. Unikalna, beztłuszczowa formuła, stanowiąca bogate źródło wapnia (2). 1) Białko przyczynia się wzrostu oraz pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej. 2) 1 butelka stanowi bogate źródło wapnia. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Cechy

16 g białka w całej butelce

Bogate źródło wapnia (2)

0 % tłuszczu

100% składników pochodzenia naturalnego


DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka


Produkt dostępny
Dostępne warianty
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego owoce leśne
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
Wysokobiałkowe

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
250.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
59.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
8.60 g
3.3%
w tym cukry (g)
8.40 g
9.3%
Białko (g)
6.00 g
12.0%
Sól (g)
0.12 g
2.0%
Wapń (mg)
189.00 mg
23.6%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
36 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
6%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
19.07.2025
0
0
wieslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Jagusława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
wieslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
arek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
wieslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2025
0
0
wieslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,59 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
270 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
DANIO
EAN:
5900643052488
Cena za kg:
17,59 zł/kg
Waga:
270 g
Marka:
DANIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5900643052488

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Dobrze wstrząśnij przed spożyciem Do spożycia 4 h od wyjęcia z lodówki¹ Przed spożyciem wstrząśnij. ¹Produkt może być jednorazowo przechowywany poza lodówką do 4 godzin.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na nakrętce Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

Danio


Marka producenta

MarkaDanone

Marka standaryzowana

MarkaDanio

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Green Dot


Opis produktu

Nowość od Danio – Danio Skyr o smaku Truskawka! Pyszny jogurt pitny typu islandzkiego zawierający aż 16 g białka (1) w całej butelce. Unikalna, beztłuszczowa formuła, stanowiąca bogate źródło wapnia (2). 1) Białko przyczynia się wzrostu oraz pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej. 2) 1 butelka stanowi bogate źródło wapnia. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Oświadczenia żywieniowe

bogate źródło wapnia

0 % tłuszczu


Informacje dot. stylu życia

0% tłuszczu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Skyr jogurt pitny typu islandzkiego

Wariant truskawka

Produkty z kategorii Klasyczny

4.9
z 79 opinii
MILKO Jogurt pitny wiśniowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny wiśniowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 77 opinii
POLMLEK Breakfast jabłko-banan-truskawka-czarna porzeczka z płatkami owsianymi i mlekiem 300 ml

POLMLEK

Breakfast jabłko-banan-truskawka-czarna porzeczka z płatkami owsianymi i mlekiem

300 ml
10,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 62 opinii
POLMLEK Breakfast ananas-banan-jabłko z płatkami owsianymi i mleczkiem kokosowym 300 ml

POLMLEK

Breakfast ananas-banan-jabłko z płatkami owsianymi i mleczkiem kokosowym

300 ml
10,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 82 opinii
MILKO Jogurt pitny czerwona pomarańcza 330 ml

MILKO

Jogurt pitny czerwona pomarańcza

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 68 opinii
MILKO Jogurt pitny morelowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny morelowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 72 opinii
MILKO Jogurt pitny żurawinowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny żurawinowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.7
z 159 opinii
MILKO Jogurt pitny naturalny 330 ml

MILKO

Jogurt pitny naturalny

330 ml
10,88 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 89 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku truskawka-kiwi 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku truskawka-kiwi

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 99 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku jagoda-wiśnia 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku jagoda-wiśnia

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 32 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku mango-marakuja 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku mango-marakuja

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 109 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku banan-truskawka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku banan-truskawka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 65 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku melon-truskawka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku melon-truskawka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 65 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku malina-czerwona porzeczka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku malina-czerwona porzeczka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 27 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku jagoda-wanilia 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku jagoda-wanilia

350 g
8,54 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku cytryna-ciastko 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku cytryna-ciastko

350 g
8,54 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
POLMLEK Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem 300 ml

POLMLEK

Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 31 opinii
POLMLEK Breakfast gruszka-banan-jabłko z płatkami owsianymi miodem i wanilią 300 ml

POLMLEK

Breakfast gruszka-banan-jabłko z płatkami owsianymi miodem i wanilią

300 ml
12,63 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 39 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser toffi z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser toffi z bitą śmietanką

180 g
18,28 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 40 opinii
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku truskawka-poziomka 300 g

ale Pitny!

Produkt mleczny o smaku truskawka-poziomka

300 g
15,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 30 opinii
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku truskawka-banan 300 g

ale Pitny!

Produkt mleczny o smaku truskawka-banan

300 g
15,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.8
z 25 opinii
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku brzoskwinia-marakuja 300 g

ale Pitny!

Produkt mleczny o smaku brzoskwinia-marakuja

300 g
15,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango - marakuja 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango - marakuja

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia

270 g
17,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego owoce leśne 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego owoce leśne

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka

Produkty marki DANIO

5.0
z 103 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce

120 g
16,58 zł/kg
3,21 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 43 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Truskawkowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Truskawkowy w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
DANIO Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 41 opinii
DANIO Serek homogenizowany z kawałkami czekolady - saszetka 120 g

DANIO

Serek homogenizowany z kawałkami czekolady - saszetka

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 39 opinii
DANIO Serek homogenizowany ciasteczkowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany ciasteczkowy w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 29 opinii
DANIO Serek homogenizowany bananowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany bananowy w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 157 opinii
DANIO Serek homogenizowany waniliowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 74 opinii
DANIO Serek homogenizowany mango 130 g

DANIO

Serek homogenizowany mango

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 72 opinii
DANIO Serek homogenizowany czekoladowo-orzechowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany czekoladowo-orzechowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 126 opinii
DANIO Serek homogenizowany brzoskwiniowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany brzoskwiniowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
4.9
z 92 opinii
DANIO Serek homogenizowany z czekoladą 130 g

DANIO

Serek homogenizowany z czekoladą

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 83 opinii
DANIO Serek homogenizowany truskawkowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany truskawkowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 73 opinii
DANIO Serek homogenizowany o smaku ciasteczkowym 130 g

DANIO

Serek homogenizowany o smaku ciasteczkowym

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 66 opinii
DANIO Serek homogenizowany bananowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany bananowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 73 opinii
DANIO Serek homogenizowany z czekoladą (4 x130g) 520 g

DANIO

Serek homogenizowany z czekoladą (4 x130g)

520 g
17,87 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 126 opinii
DANIO Serek homogenizowany waniliowy (4x130g) 520 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy (4x130g)

520 g
17,87 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store