Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt pitny
Klasyczny
POLMLEK Breakfast gruszka-banan-jabłko z płatkami owsianymi miodem i wanilią
Breakfast gruszka banan jabłko z płatkami owsianymi miodem i wanilią POLMLEK 300ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 31 opinii

POLMLEK Breakfast gruszka-banan-jabłko z płatkami owsianymi miodem i wanilią

300 ml
POLMLEK
Polska

Cena3,79 zł
12,63 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pyszne danie nie tylko na śniadanie Prosty skład: owoce + płatki owsiane + miód + witamina C Idealne dla wszystkich, którzy chcą zdrowo i smacznie zacząć dzień!


Cechy

zawiera soki tłoczone

z dodatkiem miodu

gruszka, banan, jabłko, płatki owsiane, wanilia, witamina C


POLMLEK Breakfast gruszka-banan-jabłko z płatkami owsianymi miodem i wanilią


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Dostępne warianty
POLMLEK Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
252.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
60.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
14.00 g
5.4%
w tym cukry (g)
12.00 g
13.3%
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
< 0.01 g
Witamina C (mg)
12.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.08.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2026
0
0
Mirek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.07.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Kacper
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,63 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
300 ml
Dostawca:
POLMLEK
Marka:
POLMLEK
EAN:
5901886036945
Cena za kg:
12,63 zł/l
Pojemność:
300 ml
Marka:
POLMLEK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
POLMLEK
EAN:
5901886036945

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed otwarciem.


Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin. Miąższ z owoców może powodować naturalne rozwarstwienie produktu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Informacje producenta

Marka

Polmlek


Marka standaryzowana

MarkaPolmlek

Podmarka

Podmarka Breakfast


Opis produktu

Pyszne danie nie tylko na śniadanie Prosty skład: owoce + płatki owsiane + miód + witamina C Idealne dla wszystkich, którzy chcą zdrowo i smacznie zacząć dzień!


Oświadczenia żywieniowe

wzbogacona w witaminę C


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jabłko-banan-gruszka z płatkami owsianymi miodem i wanilią

Produkty z kategorii Klasyczny

4.9
z 79 opinii
MILKO Jogurt pitny wiśniowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny wiśniowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 77 opinii
POLMLEK Breakfast jabłko-banan-truskawka-czarna porzeczka z płatkami owsianymi i mlekiem 300 ml

POLMLEK

Breakfast jabłko-banan-truskawka-czarna porzeczka z płatkami owsianymi i mlekiem

300 ml
10,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 62 opinii
POLMLEK Breakfast ananas-banan-jabłko z płatkami owsianymi i mleczkiem kokosowym 300 ml

POLMLEK

Breakfast ananas-banan-jabłko z płatkami owsianymi i mleczkiem kokosowym

300 ml
10,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 82 opinii
MILKO Jogurt pitny czerwona pomarańcza 330 ml

MILKO

Jogurt pitny czerwona pomarańcza

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 68 opinii
MILKO Jogurt pitny morelowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny morelowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 72 opinii
MILKO Jogurt pitny żurawinowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny żurawinowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.7
z 159 opinii
MILKO Jogurt pitny naturalny 330 ml

MILKO

Jogurt pitny naturalny

330 ml
10,88 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 89 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku truskawka-kiwi 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku truskawka-kiwi

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 99 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku jagoda-wiśnia 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku jagoda-wiśnia

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 32 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku mango-marakuja 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku mango-marakuja

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 109 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku banan-truskawka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku banan-truskawka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 65 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku melon-truskawka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku melon-truskawka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 65 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku malina-czerwona porzeczka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku malina-czerwona porzeczka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 27 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku jagoda-wanilia 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku jagoda-wanilia

350 g
8,54 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku cytryna-ciastko 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku cytryna-ciastko

350 g
8,54 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
POLMLEK Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem 300 ml

POLMLEK

Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 31 opinii
POLMLEK Breakfast gruszka-banan-jabłko z płatkami owsianymi miodem i wanilią 300 ml

POLMLEK

Breakfast gruszka-banan-jabłko z płatkami owsianymi miodem i wanilią

300 ml
12,63 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 39 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser toffi z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser toffi z bitą śmietanką

180 g
18,28 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 40 opinii
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku truskawka-poziomka 300 g

ale Pitny!

Produkt mleczny o smaku truskawka-poziomka

300 g
15,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 30 opinii
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku truskawka-banan 300 g

ale Pitny!

Produkt mleczny o smaku truskawka-banan

300 g
15,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.8
z 25 opinii
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku brzoskwinia-marakuja 300 g

ale Pitny!

Produkt mleczny o smaku brzoskwinia-marakuja

300 g
15,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango - marakuja 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango - marakuja

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia

270 g
17,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego owoce leśne 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego owoce leśne

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka

Produkty marki POLMLEK

5.0
z 77 opinii
POLMLEK Breakfast jabłko-banan-truskawka-czarna porzeczka z płatkami owsianymi i mlekiem 300 ml

POLMLEK

Breakfast jabłko-banan-truskawka-czarna porzeczka z płatkami owsianymi i mlekiem

300 ml
10,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 62 opinii
POLMLEK Breakfast ananas-banan-jabłko z płatkami owsianymi i mleczkiem kokosowym 300 ml

POLMLEK

Breakfast ananas-banan-jabłko z płatkami owsianymi i mleczkiem kokosowym

300 ml
10,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
POLMLEK Jogurt malinowy z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt malinowy z musli kokosowym

210 g
16,14 zł/kg
Krótka data 06.10
Cena promocyjna3,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 39 opinii
POLMLEK Jogurt z jeżyną z musli kokosowym 210 g

POLMLEK

Jogurt z jeżyną z musli kokosowym

210 g
16,14 zł/kg
Krótka data 06.10
Cena promocyjna3,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 245 opinii
POLMLEK Twaróg półtłusty 250 g

POLMLEK

Twaróg półtłusty

250 g
22,20 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 206 opinii
POLMLEK Twaróg chudy 250 g

POLMLEK

Twaróg chudy

250 g
21,96 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 81 opinii
POLMLEK Twaróg tłusty 250 g

POLMLEK

Twaróg tłusty

250 g
25,00 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
5.0
z 387 opinii
POLMLEK Mleko Łagodne 2% UHT bez laktozy 1 l

POLMLEK

Mleko Łagodne 2% UHT bez laktozy

1 l
4,39 zł/l
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.9
z 202 opinii
POLMLEK Mleko 2% UHT 1 l

POLMLEK

Mleko 2% UHT

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 101 opinii
POLMLEK Mleko UHT 3,2% 1 l

POLMLEK

Mleko UHT 3,2%

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 190 opinii
POLMLEK Masło klarowane 250 g

POLMLEK

Masło klarowane

250 g
46,76 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 263 opinii
POLMLEK Masło extra 200 g

POLMLEK

Masło extra

200 g
37,95 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 37 opinii
POLMLEK Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem 300 ml

POLMLEK

Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 72 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser waniliowy z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser waniliowy z bitą śmietanką

180 g
18,28 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 138 opinii
POLMLEK Poezja Lux Deser czekoladowy z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja Lux Deser czekoladowy z bitą śmietanką

180 g
17,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 39 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser toffi z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser toffi z bitą śmietanką

180 g
18,28 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store