Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt pitny
Klasyczny
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku brzoskwinia-marakuja
Napój jogurtowy brzoskwinia marakuja ale Pitny! 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 25 opinii

ale Pitny! Produkt mleczny o smaku brzoskwinia-marakuja

300 g
ale Pitny!
Polska

Cena4,69 zł
15,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Prowadzisz aktywny styl życia? Sięgnij po ulubiony jogurt i delektuj się świeżością, gdziekolwiek zechcesz. To dobra przekąska o każdej porze dnia. Danone Ale Pitny przyniesie ci orzeźwienie i zainspiruje cię, aby brać z życia to, co najsmaczniejsze. Ciesz się ulubionym smakiem i poznaj wszystkie warianty Danone Ale Pitny! Doładuj się na rześko! Ale smaki! Ale Pitny!


Cechy

+ 30 g gratis


ale Pitny! Produkt mleczny o smaku brzoskwinia-marakuja


Produkt dostępny
Data przydatności: około 20 dni
Dostępne warianty
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku truskawka-poziomka
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
284.00 kJ
3.4%
Wartość energetyczna (kcal)
67.00 kcal
3.4%
Tłuszcz (g)
0.80 g
1.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
13.30 g
5.1%
w tym cukry (g)
12.30 g
13.7%
Białko (g)
1.60 g
3.2%
Sól (g)
0.12 g
2.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
76%
4
24%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.09.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2025
0
0
Lech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.06.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
ale Pitny!
EAN:
5900643050361
Cena za kg:
15,63 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
ale Pitny!
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5900643050361

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed spożyciem.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na nakrętce. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 300 g e (270 g + 30 g gratis)


Informacje producenta

Marka

Danone


Marka standaryzowana

MarkaDanone

Podmarka

Podmarka Ale Pitny


Logotypy stron trzecich

Green Dot

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Prowadzisz aktywny styl życia? Sięgnij po ulubiony jogurt i delektuj się świeżością, gdziekolwiek zechcesz. To dobra przekąska o każdej porze dnia. Danone Ale Pitny przyniesie ci orzeźwienie i zainspiruje cię, aby brać z życia to, co najsmaczniejsze. Ciesz się ulubionym smakiem i poznaj wszystkie warianty Danone Ale Pitny! Doładuj się na rześko! Ale smaki! Ale Pitny!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Produkt mleczny

Wariant o smaku brzoskwinia-marakuja

Produkty z kategorii Klasyczny

5.0
z 77 opinii
POLMLEK Breakfast jabłko-banan-truskawka-czarna porzeczka z płatkami owsianymi i mlekiem 300 ml

POLMLEK

Breakfast jabłko-banan-truskawka-czarna porzeczka z płatkami owsianymi i mlekiem

300 ml
10,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 79 opinii
MILKO Jogurt pitny wiśniowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny wiśniowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 83 opinii
MILKO Jogurt pitny czerwona pomarańcza 330 ml

MILKO

Jogurt pitny czerwona pomarańcza

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 68 opinii
MILKO Jogurt pitny morelowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny morelowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 62 opinii
POLMLEK Breakfast ananas-banan-jabłko z płatkami owsianymi i mleczkiem kokosowym 300 ml

POLMLEK

Breakfast ananas-banan-jabłko z płatkami owsianymi i mleczkiem kokosowym

300 ml
10,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 72 opinii
MILKO Jogurt pitny żurawinowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny żurawinowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.7
z 160 opinii
MILKO Jogurt pitny naturalny 330 ml

MILKO

Jogurt pitny naturalny

330 ml
10,88 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 37 opinii
POLMLEK Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem 300 ml

POLMLEK

Breakfast mango-banan-jabłko-pomarańcza z płatkami owsianymi i mlekiem

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 31 opinii
POLMLEK Breakfast gruszka-banan-jabłko z płatkami owsianymi miodem i wanilią 300 ml

POLMLEK

Breakfast gruszka-banan-jabłko z płatkami owsianymi miodem i wanilią

300 ml
12,63 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 99 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku jagoda-wiśnia 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku jagoda-wiśnia

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 32 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku mango-marakuja 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku mango-marakuja

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 109 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku banan-truskawka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku banan-truskawka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 89 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku truskawka-kiwi 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku truskawka-kiwi

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 65 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku malina-czerwona porzeczka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku malina-czerwona porzeczka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 65 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku melon-truskawka 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku melon-truskawka

350 g
7,69 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 27 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku jagoda-wanilia 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku jagoda-wanilia

350 g
8,54 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy o smaku cytryna-ciastko 350 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy o smaku cytryna-ciastko

350 g
8,54 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser toffi z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser toffi z bitą śmietanką

180 g
18,28 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 30 opinii
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku truskawka-banan 300 g

ale Pitny!

Produkt mleczny o smaku truskawka-banan

300 g
15,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 40 opinii
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku truskawka-poziomka 300 g

ale Pitny!

Produkt mleczny o smaku truskawka-poziomka

300 g
15,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 25 opinii
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku brzoskwinia-marakuja 300 g

ale Pitny!

Produkt mleczny o smaku brzoskwinia-marakuja

300 g
15,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.8
z 29 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia

270 g
17,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango - marakuja 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango - marakuja

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
DANIO Skyr jogurt pitny typu islandzkiego owoce leśne 270 g

DANIO

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego owoce leśne

270 g
17,59 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka

Produkty marki ale Pitny!

4.9
z 40 opinii
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku truskawka-poziomka 300 g

ale Pitny!

Produkt mleczny o smaku truskawka-poziomka

300 g
15,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 30 opinii
ale Pitny! Produkt mleczny o smaku truskawka-banan 300 g

ale Pitny!

Produkt mleczny o smaku truskawka-banan

300 g
15,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store