Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Serki homogenizowane i wiejskie
Homogenizowane
Czekoladowe

Czekoladowe

Wróć do Homogenizowane




4.9
z 158 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany czekoladowy 200 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany czekoladowy

200 g
18,45 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 111 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany straciatella 150 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany straciatella

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 39 opinii
DANIO Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

5.0
z 41 opinii
DANIO Serek homogenizowany z kawałkami czekolady - saszetka 120 g

DANIO

Serek homogenizowany z kawałkami czekolady - saszetka

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

5.0
z 174 opinii
PIĄTNICA Serek homogenizowany straciatella 150 g

PIĄTNICA

Serek homogenizowany straciatella

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni

4.9
z 92 opinii
DANIO Serek homogenizowany z czekoladą 130 g

DANIO

Serek homogenizowany z czekoladą

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

4.9
z 72 opinii
DANIO Serek homogenizowany czekoladowo-orzechowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany czekoladowo-orzechowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

4.9
z 73 opinii
DANIO Serek homogenizowany z czekoladą (4 x130g) 520 g

DANIO

Serek homogenizowany z czekoladą (4 x130g)

520 g
17,87 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

5.0
z 10 opinii
CZARNOCIN Serek czekoladowy bezglutenowy 125 g

CZARNOCIN

Serek czekoladowy bezglutenowy

125 g
39,92 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 19 opinii
BIO PLANET Serek czekoladowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek czekoladowy BIO

150 g
28,60 zł/kg
Cena promocyjna4,29 zł
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.9
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek czekoladowy BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek czekoladowy BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store