Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Serki homogenizowane i wiejskie
Homogenizowane
Waniliowe
KANKA Serek homogenizowany o smaku waniliowym
Serek homogenizowany o smaku waniliowym KANKA 140g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 88 opinii

KANKA Serek homogenizowany o smaku waniliowym

140 g
KANKA
Polska

Cena1,85 zł
13,21 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
88 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
82%
4
17%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
serki wspaniale rozplywaja sie w ustach
27.06.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
cena i smak
09.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nieco kwaskowaty smak. jadłam lepsze
06.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Malutki ale smaczniutki
16.01.2026
0
0
BENEDYKTA
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
31.12.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Słaby smak
11.06.2025
0
0
Łucjan
zweryfikowano
Zgłaszam
Pożywne👍️
17.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,21 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
FIGAND
Marka:
KANKA
EAN:
5909000770836
Cena za kg:
13,21 zł/kg
Waga:
140 g
Marka:
KANKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FIGAND
EAN:
5909000770836

Produkty z kategorii Waniliowe

5.0
z 55 opinii

15% taniej

PRESIDENT Serek waniliowy (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Serek waniliowy (150g + 25g gratis)

175 g
18,80 zł/kg
Cena promocyjna3,29 zł
3,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 103 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce

120 g
16,58 zł/kg
3,21 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 237 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany z laską wanilii 150 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany z laską wanilii

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 142 opinii
PIĄTNICA Serek homogenizowany waniliowy 150 g

PIĄTNICA

Serek homogenizowany waniliowy

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 111 opinii
OSM ŁOWICZ Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy 150 g

OSM ŁOWICZ

Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy

150 g
19,67 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 62 opinii
MALUTA Serek homogenizowany waniliowy (bez laktozy) 200 g

MALUTA

Serek homogenizowany waniliowy (bez laktozy)

200 g
20,75 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 122 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany waniliowy (4x150g) 600 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany waniliowy (4x150g)

600 g
16,65 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 592 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany o smaku waniliowym 200 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany o smaku waniliowym

200 g
14,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 50 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek Polski homogenizowany waniliowy 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek Polski homogenizowany waniliowy

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 28 opinii
CZARNOCIN Serek waniliowy bezglutenowy 125 g

CZARNOCIN

Serek waniliowy bezglutenowy

125 g
39,92 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek o smaku waniliowym BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek o smaku waniliowym BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 157 opinii
DANIO Serek homogenizowany waniliowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
5.0
z 126 opinii
DANIO Serek homogenizowany waniliowy (4x130g) 520 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy (4x130g)

520 g
17,87 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 15 opinii
OSM ŁOWICZ Serek łowicki homogenizowany waniliowy 180 g

OSM ŁOWICZ

Serek łowicki homogenizowany waniliowy

180 g
19,72 zł/kg
Cena3,55 zł
Do koszyka
4.8
z 88 opinii
KANKA Serek homogenizowany o smaku waniliowym 140 g

KANKA

Serek homogenizowany o smaku waniliowym

140 g
13,21 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka

Produkty marki KANKA

4.9
z 342 opinii
KANKA Jogurt naturalny 180 g

KANKA

Jogurt naturalny

180 g
7,72 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 91 opinii
KANKA Jogurt naturalny bez laktozy 180 g

KANKA

Jogurt naturalny bez laktozy

180 g
7,72 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 651 opinii
KANKA MLEKO UHT (3,2% tł.) 1 l

KANKA

MLEKO UHT (3,2% tł.)

1 l
3,29 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
4.9
z 464 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.)

1 l
3,99 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 795 opinii
KANKA Mleko UHT (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT (1,5% tł.)

1 l
2,85 zł/l
Cena2,85 zł
Do koszyka
4.9
z 241 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.)

1 l
4,49 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 286 opinii
KANKA Śmietana (12% tł.) 200 g

KANKA

Śmietana (12% tł.)

200 g
11,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 399 opinii
KANKA Śmietana (18% tł.) 200 g

KANKA

Śmietana (18% tł.)

200 g
11,45 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 395 opinii
KANKA Jogurt typu greckiego 400 g

KANKA

Jogurt typu greckiego

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 316 opinii
Nowość
KANKA Jogurt naturalny 400 g

KANKA

Jogurt naturalny

400 g
7,22 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 388 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 1 kg

KANKA

Kefir naturalny 2%

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 268 opinii
KANKA Twaróg chudy 250 g

KANKA

Twaróg chudy

250 g
17,00 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 305 opinii
KANKA Twaróg półtłusty 250 g

KANKA

Twaróg półtłusty

250 g
19,00 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 142 opinii
KANKA Twaróg tłusty 250 g

KANKA

Twaróg tłusty

250 g
18,36 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 294 opinii
KANKA Ser żółty szwajcarski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty szwajcarski ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 117 opinii
KANKA Ser żółty Edamski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty Edamski ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store