Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Edam
KANKA Ser żółty Edamski ( plastry)
Ser żółty Edamski ( plastry) KANKA 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 117 opinii

KANKA Ser żółty Edamski ( plastry)

150 g
KANKA
Polska

Cena5,59 zł
37,27 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
KANKA Ser żółty Gouda ( plastry)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bez laktozy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
117 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
03.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,27 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
OSM WŁOSZCZOWA
Marka:
KANKA
EAN:
5908235946573
Cena za kg:
37,27 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
KANKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM WŁOSZCZOWA
EAN:
5908235946573

Produkty z kategorii Edam

4.9
z 117 opinii
KANKA Ser żółty Edamski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty Edamski ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 231 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Edamski w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
HOCHLAND Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 309 opinii
RYKI Exclusive Ser Rycki Edam (plastry) 135 g

RYKI Exclusive

Ser Rycki Edam (plastry)

135 g
50,30 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
HOCHLAND Junior Ser żółty w plastrach łagodny 135 g

HOCHLAND

Junior Ser żółty w plastrach łagodny

135 g
59,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
MATYLDA Ser edam w plastrach BIO 100 g

MATYLDA

Ser edam w plastrach BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KANKA

4.9
z 342 opinii
KANKA Jogurt naturalny 180 g

KANKA

Jogurt naturalny

180 g
7,72 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 91 opinii
KANKA Jogurt naturalny bez laktozy 180 g

KANKA

Jogurt naturalny bez laktozy

180 g
7,72 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 652 opinii
KANKA MLEKO UHT (3,2% tł.) 1 l

KANKA

MLEKO UHT (3,2% tł.)

1 l
3,29 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
4.9
z 464 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.)

1 l
3,99 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 795 opinii
KANKA Mleko UHT (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT (1,5% tł.)

1 l
2,85 zł/l
Cena2,85 zł
Do koszyka
4.9
z 241 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.)

1 l
4,49 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 286 opinii
KANKA Śmietana (12% tł.) 200 g

KANKA

Śmietana (12% tł.)

200 g
11,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 400 opinii
KANKA Śmietana (18% tł.) 200 g

KANKA

Śmietana (18% tł.)

200 g
11,45 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 395 opinii
KANKA Jogurt typu greckiego 400 g

KANKA

Jogurt typu greckiego

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 316 opinii
Nowość
KANKA Jogurt naturalny 400 g

KANKA

Jogurt naturalny

400 g
7,22 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 389 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 1 kg

KANKA

Kefir naturalny 2%

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 268 opinii
KANKA Twaróg chudy 250 g

KANKA

Twaróg chudy

250 g
17,00 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 305 opinii
KANKA Twaróg półtłusty 250 g

KANKA

Twaróg półtłusty

250 g
19,00 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 142 opinii
KANKA Twaróg tłusty 250 g

KANKA

Twaróg tłusty

250 g
18,36 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 294 opinii
KANKA Ser żółty szwajcarski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty szwajcarski ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 162 opinii
KANKA Ser żółty Gouda ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty Gouda ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store