Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Mleko
Mleko UHT i zagęszczone
1,5%-1,9%
KANKA Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.)
Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.) KANKA 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 464 opinii

KANKA Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.)

1 l
KANKA
Polska
1 szt.12 szt.

Cena3,99 zł
3,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
KANKA Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
bez laktozy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
464 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
ok ok ok ok
28.04.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
20.04.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Mleko nie dotarło
14.04.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre mleko w dobrej cenie.
19.03.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre i cena dobra.
19.03.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥🔥🔥
13.12.2025
0
0
zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
29.11.2025
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię bo bez laktozy.
24.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️cena do jakości - super wybór
14.06.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealne mleko bez laktozy.
03.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
3,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
WART -MILK
Marka:
KANKA
EAN:
5902241727911
Cena za kg:
3,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
KANKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WART -MILK
EAN:
5902241727911

Produkty z kategorii Mleko UHT i zagęszczone

5.0
z 235 opinii
ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 1,5 %

1 l
4,39 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 464 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.)

1 l
3,99 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 795 opinii
KANKA Mleko UHT (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT (1,5% tł.)

1 l
2,85 zł/l
Cena2,85 zł
Do koszyka
5.0
z 204 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT bez laktozy 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

1 l
4,29 zł/l
friscontowa cena
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 1,5%

1 l
3,89 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
5.0
z 230 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 1,5% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

500 ml
8,38 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka

Produkty marki KANKA

4.9
z 795 opinii
KANKA Mleko UHT (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT (1,5% tł.)

1 l
2,85 zł/l
Cena2,85 zł
Do koszyka
4.9
z 241 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.)

1 l
4,49 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 651 opinii
KANKA MLEKO UHT (3,2% tł.) 1 l

KANKA

MLEKO UHT (3,2% tł.)

1 l
3,29 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
4.9
z 316 opinii
Nowość
KANKA Jogurt naturalny 400 g

KANKA

Jogurt naturalny

400 g
7,22 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 395 opinii
KANKA Jogurt typu greckiego 400 g

KANKA

Jogurt typu greckiego

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 399 opinii
KANKA Śmietana (18% tł.) 200 g

KANKA

Śmietana (18% tł.)

200 g
11,45 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 286 opinii
KANKA Śmietana (12% tł.) 200 g

KANKA

Śmietana (12% tł.)

200 g
11,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 342 opinii
KANKA Jogurt naturalny 180 g

KANKA

Jogurt naturalny

180 g
7,72 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 91 opinii
KANKA Jogurt naturalny bez laktozy 180 g

KANKA

Jogurt naturalny bez laktozy

180 g
7,72 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 214 opinii
KANKA Masło extra 82% tłuszczu 200 g

KANKA

Masło extra 82% tłuszczu

200 g
32,25 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
4.9
z 268 opinii
KANKA Twaróg chudy 250 g

KANKA

Twaróg chudy

250 g
17,00 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 305 opinii
KANKA Twaróg półtłusty 250 g

KANKA

Twaróg półtłusty

250 g
19,00 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 142 opinii
KANKA Twaróg tłusty 250 g

KANKA

Twaróg tłusty

250 g
18,36 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 294 opinii
KANKA Ser żółty szwajcarski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty szwajcarski ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 162 opinii
KANKA Ser żółty Gouda ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty Gouda ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 117 opinii
KANKA Ser żółty Edamski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty Edamski ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store