Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Edam
MATYLDA Ser edam w plastrach BIO
Ser edam w plastrach BIO MATYLDA 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

MATYLDA Ser edam w plastrach BIO

100 g
MATYLDA
Czechy

Cena7,99 zł
79,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
MATYLDA Ser gouda w plastrach BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
Wysokobiałkowe

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
79,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
MATYLDA
EAN:
8594003964565
Cena za kg:
79,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
MATYLDA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8594003964565

Produkty z kategorii Edam

4.9
z 117 opinii
KANKA Ser żółty Edamski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty Edamski ( plastry)

150 g
37,27 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 231 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Edamski w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
HOCHLAND Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 308 opinii
RYKI Exclusive Ser Rycki Edam (plastry) 135 g

RYKI Exclusive

Ser Rycki Edam (plastry)

135 g
50,30 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
HOCHLAND Junior Ser żółty w plastrach łagodny 135 g

HOCHLAND

Junior Ser żółty w plastrach łagodny

135 g
59,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
MATYLDA Ser edam w plastrach BIO 100 g

MATYLDA

Ser edam w plastrach BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MATYLDA

4.9
z 8 opinii
MATYLDA Ser gouda w plastrach BIO 100 g

MATYLDA

Ser gouda w plastrach BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store