Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Serki homogenizowane i wiejskie
Homogenizowane
Waniliowe
OSM ŁOWICZ Serek łowicki homogenizowany waniliowy
Serek łowicki homogenizowany waniliowy OSM ŁOWICZ 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 15 opinii

OSM ŁOWICZ Serek łowicki homogenizowany waniliowy

180 g
OSM ŁOWICZ
Polska

Cena3,55 zł
19,72 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
jakubgrubbakb
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.12.2025
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Jaroslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Reni
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.09.2025
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.08.2025
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2025
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,72 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
OSM ŁOWICZ
Marka:
OSM ŁOWICZ
EAN:
5900120007017
Cena za kg:
19,72 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
OSM ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM ŁOWICZ
EAN:
5900120007017

Produkty z kategorii Waniliowe

5.0
z 103 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce

120 g
16,58 zł/kg
3,21 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 55 opinii

15% taniej

PRESIDENT Serek waniliowy (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Serek waniliowy (150g + 25g gratis)

175 g
18,80 zł/kg
Cena promocyjna3,29 zł
3,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 593 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany o smaku waniliowym 200 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany o smaku waniliowym

200 g
14,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 237 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany z laską wanilii 150 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany z laską wanilii

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 122 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany waniliowy (4x150g) 600 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany waniliowy (4x150g)

600 g
16,65 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 142 opinii
PIĄTNICA Serek homogenizowany waniliowy 150 g

PIĄTNICA

Serek homogenizowany waniliowy

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 62 opinii
MALUTA Serek homogenizowany waniliowy (bez laktozy) 200 g

MALUTA

Serek homogenizowany waniliowy (bez laktozy)

200 g
20,75 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 111 opinii
OSM ŁOWICZ Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy 150 g

OSM ŁOWICZ

Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy

150 g
19,67 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 51 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek Polski homogenizowany waniliowy 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek Polski homogenizowany waniliowy

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 28 opinii
CZARNOCIN Serek waniliowy bezglutenowy 125 g

CZARNOCIN

Serek waniliowy bezglutenowy

125 g
39,92 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek o smaku waniliowym BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek o smaku waniliowym BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 157 opinii
DANIO Serek homogenizowany waniliowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 126 opinii
DANIO Serek homogenizowany waniliowy (4x130g) 520 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy (4x130g)

520 g
17,87 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 15 opinii
OSM ŁOWICZ Serek łowicki homogenizowany waniliowy 180 g

OSM ŁOWICZ

Serek łowicki homogenizowany waniliowy

180 g
19,72 zł/kg
Cena3,55 zł
Do koszyka
4.8
z 88 opinii
KANKA Serek homogenizowany o smaku waniliowym 140 g

KANKA

Serek homogenizowany o smaku waniliowym

140 g
13,21 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka

Produkty marki OSM ŁOWICZ

4.9
z 263 opinii

31% taniej

OSM ŁOWICZ Ser Mascarpone 250 g

OSM ŁOWICZ

Ser Mascarpone

250 g
25,96 zł/kg
Cena promocyjna6,49 zł
9,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 2058 opinii
OSM ŁOWICZ Masło extra 200 g

OSM ŁOWICZ

Masło extra

200 g
31,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,39 zł
Do koszyka
5.0
z 205 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT bez laktozy 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

1 l
4,29 zł/l
friscontowa cena
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 180 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 3,2% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 3,2%

1 l
3,99 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 71 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 1,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 1,5%

1 l
3,89 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
5.0
z 61 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 0,5% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 0,5%

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 263 opinii
OSM ŁOWICZ Jogurt grecki 10% 400 g

OSM ŁOWICZ

Jogurt grecki 10%

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 220 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT

1 l
4,49 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 341 opinii
OSM ŁOWICZ Kefir Łowicki 400 g

OSM ŁOWICZ

Kefir Łowicki

400 g
7,97 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 101 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietana Łowicka 18% 200 g

OSM ŁOWICZ

Śmietana Łowicka 18%

200 g
19,45 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Gouda Mega Paka 500 g

OSM ŁOWICZ

Ser Gouda Mega Paka

500 g
39,98 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 111 opinii
OSM ŁOWICZ Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy 150 g

OSM ŁOWICZ

Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy

150 g
19,67 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 169 opinii
Nowość
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 12% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 12%

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 30% bez laktozy

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 115 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka tortowa łowicka 36% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka tortowa łowicka 36%

500 ml
24,98 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
5.0
z 56 opinii
OSM ŁOWICZ Śmietanka Łowicka UHT 18% 500 ml

OSM ŁOWICZ

Śmietanka Łowicka UHT 18%

500 ml
15,58 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store